Orędzia losowe na rok 2021

Krucjata Modlitwy (2)

Modlitwa za światowych przywódców

Mój Przedwieczny Ojcze,
w imieniu Twojego kochanego Syna,
Jezusa Chrystusa, proszę,
abyś ochronił swoje dzieci
przed prześladowaniem,
które jest planowane przez globalne siły
w stosunku do niewinnych narodów.

Modlę się o wybaczenie grzechów
tym duszom,
które są przyczyną tej trudnej sytuacji,
tak aby mogły zwrócić się do Ciebie
z pokornym i skruszonym sercem.

Proszę, daj siłę
swoim torturowanym dzieciom,
aby mogły wytrzymać te cierpienia
na przebłaganie za grzechy świata.
Przez Chrystusa Pana naszego.

Amen.

 

Drodzy Czytelnicy, prosimy o codzienne odmawianie modlitwy Krucjaty Modlitwy (164) Modlitwa o pokój dla narodów. Ponadto w dniu 8 grudnia będziemy obchodzili uroczystość Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny. Proponujemy w dowolnym okresie przed tym świętem dodatkowe odmówienie  Krucjaty Modlitwy (130) lub jej stałe odmawianie. Obie przytaczamy poniżej:

Krucjata Modlitwy (164)

Modlitwa o pokój dla narodów

(Matka Boża prosi o codzienne
odmawianie tej modlitwy.)

O Jezu, przynieś mi pokój.

Przynieś pokój mojemu narodowi
i tym wszystkim narodom,
które są rozdarte na skutek wojny i podziałów.

Zasiej ziarna pokoju
pośród tych zatwardziałych serc,
które innym zadają cierpienie
w imię sprawiedliwości.

Obdarz wszystkie dzieci Boże Łaskami,
żeby mogły zyskać pokój,
tak aby miłość i zgoda mogły rozkwitać,
i aby miłość do Boga zatriumfowała nad złem,
i aby duszom zostały zaoszczędzone
demoralizujące fałszerstwa,
okrucieństwa i złe ambicje.

Niech pokój zapanuje wśród tych,
którzy swoje życie poświęcają
Prawdzie Twojego Świętego Słowa,
a także wśród tych, którzy Cię w ogóle nie znają.

Amen.

 

Krucjata Modlitwy (130)

Nowenna Zbawienia Krucjaty Modlitwy

(Proszę was, abyście teraz rozpoczęli
Nowennę Zbawienia. Musicie ją rozpocząć
natychmiast oraz kontynuować,
tak jak was pouczam, do końca czasu.
Musicie odmawiać tę Modlitwę
przez pełnych siedem dni z rzędu,
podczas każdego miesiąca kalendarzowego,
rozpoczynając ją w poniedziałek
w godzinach porannych.
Musicie ją odmawiać trzy razy dziennie
podczas każdego z tych siedmiu dni,
a w ciągu jednego z tych dni musicie pościć.
Kiedy pościcie, wymagane jest od was,
abyście w czasie tego dnia spożywali
tylko jeden główny posiłek, a następnie
jako dwa pozostałe posiłki
przyjmowali wyłącznie chleb i wodę.)

Moja umiłowana Matko Zbawienia,
proszę, pozyskaj dla wszystkich dusz
Dar wiecznego zbawienia —
dzięki Miłosierdziu Twojego Syna,
Jezusa Chrystusa.

Błagam Cię, abyś
poprzez Twoje wstawiennictwo
wymodliła uwolnienie wszystkich dusz
z niewoli szatana.

Proszę,
zwróć się do Twojego Syna z prośbą,
aby okazał Miłosierdzie i przebaczenie
tym duszom,
które Go odrzucają,
które Go ranią swoją obojętnością
i które oddają hołd
fałszywym doktrynom
i fałszywym bożkom.

Błagamy Cię ponad wszystko,
droga Matko,
wypraszaj łaskę otwarcia serca
dla tych dusz,
które najbardziej potrzebują
Twojej pomocy.

Amen.

  • Ostrzeżenie oczyści Boże dzieci w przygotowaniu na Moje Powtórne Przyjście Jest to niezbędne, ponieważ to sprawi, że wielu obecnie żyjących ludzi, którzy inaczej by tego nie uczynili, ubiegać się będzie o przebaczenie za swoje grzechy.Trzęsienia ziemi, burze, powodzie i nietypowa dla sezonu pogoda połączą się, aby oczyścić ziemię z trucizny. Ziemia, morza i powietrze również zostaną oczyszczone w przygotowaniu do Nowego Raju, kiedy Niebiosa i Ziemia połączą się w jedno.Wszystko zostało starannie zorganizowane, zgodnie z Boskimi Planami Mojego Ojca. Ludzie wiedzą bardzo mało o Bożych Prawach, które rządzą w Królestwie Mojego Ojca na ziemi i w Niebiosach.

Krucjata Modlitwy (94)

O uzdrowienie umysłu, ciała i duszy

O drogi Jezu, padam przed Tobą
wyczerpany, schorowany, cierpiący,
pragnąc usłyszeć Twój głos.Pozwól mi, abym został dotknięty
Twoją Boską Obecnością,
tak aby Twoje Boskie Światło
rozlało się na mój umysł, ciało i duszę.Ufam Twemu Miłosierdziu.

Składam całkowicie przed Tobą
swój ból i cierpienie
oraz proszę, abyś udzielił mi łaski
zawierzenia się Tobie,
tak abyś uleczył mnie z bólu i ciemności,
abym odzyskał siły,
aby móc kroczyć ścieżką Prawdy
i pozwolić Ci poprowadzić mnie
do życia w Nowym Raju.

Amen.

Drodzy Czytelnicy, obecnie istnieją dwa źródła rozprowadzania Księgi Prawdy oraz dewocjonaliów:

Z Polski i po polsku tutaj:

ELGIDO – Internetowy sklep chrześcijański

https://elgido.com/

lub bezpośrednio ze sklepu sponsorowanego przez MBM – gdzie wybiera się język polski, ale dostawa z Europy do Polski zapewne dużo więcej kosztuje:

https://www.christogifts.com/pl/

Jeszcze raz przypominamy: Ostrzeżenie czyli…

…orędzia otrzymywane od listopada 2010 roku przez angielskojęzyczną katoliczkę, Maria Divine Mercy (Marię Bożego Miłosierdzia), to pochodzące wprost od Boga Ojca, Jezusa Chrystusa i Matki Boskiej pilne przesłania na czasy ostateczne, w jakich przyszło nam żyć.

Ostrzeżenie, które ma w niedługim czasie nastąpić, będzie aktem oświetlenia sumienia dla każdego z ludzi. Związane z nim i z obecnym czasem Apokalipsy proroctwa otrzymuje w języku angielskim Maria, europejska katoliczka, która nie chce w pełni ujawniać swojej tożsamości, ale którą Jezus nazywa siódmym posłańcem na czasy ostateczne. Celem aktu Ostrzeżenia będzie ukazanie nam, co w naszym życiu było grzechem, a co nie. Otrzymywane obecnie przez tę mistyczkę od Jezusa Chrystusa przesłania mają nas na to wydarzenie przygotować. Ci wszyscy, którzy żyją w grzechu, powinni już teraz się wyspowiadać i podjąć pokutę. Zaś ci wierni i oddani Panu Jezusowi wyznawcy powinni się za nich modlić i ponosić ofiary. Nawet bowiem najgorsi grzesznicy i oszuści odnajdą drogę do czystego sumienia i przebaczenia, jeśli tylko zawierzą się Bożemu Miłosierdziu, czyli jeżeli tylko poproszą Jezusa o pomoc i Mu zaufają.

Pan Jezus tłumaczy, że czasy Apokalipsy właśnie nadeszły, i prosi nas, abyśmy Mu uwierzyli, że naprawdę tak jest, i na to się przygotowali. I że zanim nastąpi nowy raj na ziemi, władzę przejmie fałszywy prorok i antychryst wraz ze swymi wasalami. Będą oni tak cudowni i pociągający, i z pozoru tak wspaniałomyślni, że wielu ludzi im się podporządkuje i przyjmie znak bestii czyli rodzaj chipa, który zostanie im wszczepiony i za pomocą którego będą oni przez antychrysta kontrolowani. Wierni Bogu Ojcu i Jezusowi nie powinni się zgodzić na to „wszczepienie”, nawet gdyby musieli się wykazać szczególną odwagą i przypłacić to bardzo ciężkimi warunkami życia. Kto jednak da się oznakować, będzie stracony. Bóg bowiem po krótkim okresie panowania szatana nad światem odbierze mu władzę i go zniszczy, a wraz z nim wszystkich jego „oznakowanych”.

Zanim to nastąpi, dojdzie jednak do wielu niepokojących wydarzeń, katastrof i gospodarczego krachu, do których Bóg musi dopuścić, aby zmniejszyć skalę oddziaływania szatana i jego demonów zła. Działają oni z ukrycia i są póki co niewidoczni dla posługujących się zwykłymi zmysłami ludzi. W ich planie stoi m. in. obalenie obecnego papieża Benedykta i osadzenie na stolicy Piotrowej fałszywego papieża, będącego na usługach piekielnych mocy. Benedykt XVI jest to już ostatni prawowity papież. I dlatego musimy walczyć modlitwą o to, aby jak najdłużej udało mu się utrzymać jako głowa Kościoła.

W sytuacji szczególnego zagrożenia znajduje się dzisiaj młodzież, gdyż szatan oddziałuje na nią z wielką intensywnością poprzez pop-kulturę. Dlatego Jezus błaga młodych ludzi, aby wprost do Niego, Jezusa Chrystusa, się zwracali i z Nim rozmawiali jak z najbliższym przyjacielem. Gdy tego nie uczynią, ich zniewolone przez szatana dusze wylądują po śmierci w krainie wiecznych męczarni. Szatan dobrze wie, że nikt z nich nie zazna wiecznego szczęścia, kiedy uda mu się ich w pełni uzależnić od dóbr tego świata i wymazać z ich życia obraz Boga. Takie dusze znajdą się w diabelskich szponach. Dlatego szatan próbuje jak najwięcej młodych ludzi otumanić i dla siebie pozyskać, oferując im dobra i emocje, okradające ich serca z miłości bliźniego, poświęcenia dla innych i wiary w — pełne upajającej miłości i prawdziwego szczęścia — życie wieczne po tym życiu na Ziemi.

Także cały pop-rockowy przemysł muzyczny odciąga od Boga i wtłacza tysiące nie tylko młodych i zdolnych ludzi w tryby kariery, która kończy się dla wielu z nich uzależnieniem od narkotyków i alkoholu, a często także samobójstwem albo pobytem w miejscach odosobnienia. Zarówno dla nich, jak i dla ich fanów, media pop-kultury mają stanowić taki substytut (zastępstwo dla) wiary w Boga, mają zająć w ich sercach miejsce należne miłości do natury i do stworzonego przez Boga i oczekującego na nas, po odtrąceniu od władzy antychrysta, nowego świata. Świata pełnego cudów przyrody i takich wzajemnych, uszczęśliwiających więzów miłości, jakich dziś większość z nas nie potrafi sobie nawet wyobrazić. Ten nowy raj stanie się już niedługo realnie istniejącą rzeczywistością — ale tylko dla tych, którzy nie zaprzedadzą się diabłu i złudnym dobrom tego rozpadającego się na naszych oczach, zdegenerowanego ziemskiego padołu.

Dlatego w pierwszym rzędzie służyć należy Bogu, który pragnie w nas ocalić to, co niewinne i piękne i co czyni nas wiecznie młodymi i pełnymi pozytywnej życiowej energii. Nic jednak nie obywa się bez „odrobiny” cierpienia — jest ono niezbędne, aby móc się wewnętrznie rozwijać i zdać sobie sprawę, że ten świat w jego obecnej postaci jest tylko namiastką tego, co nas oczekuje, kiedy znajdziemy się w przygotowanym dla nas przez Pana Boga raju. Szatan pragnie nam tę szansę odebrać i zwieść nas z drogi, która nas prowadzi do rzeczywistości nowej, szczęśliwej ziemi. My to nasze dusze; które nie umierają, lecz żyją wiecznie. I dlatego szatan, upadły i do cna zdeprawowany anioł, chce nas z nich okraść, oferując naszym ciałom pozorny dobrobyt i chwilowe przyjemności, które mogą nasze dusze na tyle osłabić, że staną się one dla tego monstrualnego zwodziciela i oszusta bardzo łatwym łupem. I dopiero wtedy ci z nas, których lucyferowi udało się oszukać, poznają swój nieodwracalny błąd. Błąd, który — ku swojej zgubie — popełnia dziś tak wielu mieszkańców naszej planety.

Duchowe przewodnictwo Jezusa Chrystusa może wielu uchronić przed wiecznym potępieniem. Pan Jezus — wraz z Bogiem Ojcem, Matką Boską i zastępami aniołów i świętych — będzie się także starał ograniczyć tyranię, jaką na planecie, m. in. poprzez globalizację i monopolizację gospodarki światowej, chce zaprowadzić szatan. Ale nasza wiara, modlitwa i ofiary (np. w postaci ograniczenia konsumpcji i prymitywnych przyjemności) są dla Niego wielką pomocą, a dla nas warunkiem ocalenia nas samych, jak i bliskich nam i kochanych przez nas osób.

Bez modlitwy stajemy się więc łatwym łupem dla demonów szatana, które w sposób dla nas niewyczuwalny pożerają z czasem nasze sumienia i dusze, zachęcając nas w bardzo „humanitarny” i logiczny sposób do porzucenia życia, zgodnego z zasadami religii. Te złośliwe i podstępne duchy ciemności nie mogą nam jednak odebrać naszej wiary, gdyż wszyscy ludzie posiadają wolną wolę i sami decydują, z kim chcą być za pan brat. Dlatego tak niezwykle istotne jest świadomie zwracać się w modlitwie do Boga o wsparcie i ochronę. Jego Miłosierdzie jest potężną duchową siłą, zdolną ocalić nasze serca i przygotować nas na przejście do nadchodzącej rzeczywistości raju. Raju, który już wkrótce ma realnie na Ziemi zapanować — co z kolei sprawia, że szatan, wiedząc, że to jego ostatnie podrygi, ze zwielokrotnioną aktywnością usiłuje na zwieść, ogłupiając nas na wszelkie możliwe sposoby fałszywymi obietnicami i technicznymi nowinkami. Niestety zaś właśnie pop-kultura — niezależnie od wnoszonych przez nią pozytywnych przeżyć i wartości — stała się dla niego areną walki o ludzkie dusze. Zawierzmy więc swoje serca Panu Jezusowi i Jego Matce, której duchowa władza udaremnia wszelkie knowania szatana i armii jego upiorów. Bo to Ona i Jej Boski Syn są dla nas gwarancją, że przez następnych tysiąc lat po obaleniu antychrysta będziemy żyć — wraz z innymi wiernymi Boskim przykazaniom — w przygotowanym dla nas przez Boga Królestwie.

Jezus — najczulszy opiekun naszych serc — prosi nas więc, wręcz błaga, abyśmy przygotowali się na to Ostrzeżenie, które będzie oświetleniem naszych sumień. Prosi, abyśmy teraz jak najszybciej się wyspowiadali i dużo modlili za tych, którzy są bliscy naszemu sercu, a także w ogóle za wszystkich ludzi, żyjących w grzechu. Ostrzeżenie — od którego dzielą nas już tylko miesiące — będzie dla niektórych złoczyńców tak silnym przeżyciem, że spowoduje ich natychmiastowy zgon, jeśli przedtem nie poprosili Boga o Miłosierdzie. Ten akt oświetlenia sumień będzie trwał około piętnastu minut i będzie połączony ze zjawiskiem, widocznym dla wszystkich: na niebie zderzą się ze sobą dwa meteory, powodując gigantyczną łunę ognia, na tle której pojawi się świetlisty krzyż. Wielu będzie myślało, że to koniec świata, ale zjawisko to nie będzie groźne dla natury, a jedynie skonfrontuje nas z naszym sumieniem. Dla jednych będzie to więc akt wielkiej radości, dla innych szok psychiczny, który może w trybie natychmiastowym pozbawić ich życia.

Nawet gdyby się miało okazać, że proroctwo to się nie spełni — czyż może nam zaszkodzić, że więcej czasu poświęcimy na modlitwę i powstrzymamy się przez najbliższy czas od niektórych przyjemności, oddając owoce naszej wstrzemięźliwości w ofierze Panu Bogu?… Czy nie warto temu proroctwu uwierzyć, skoro zyskać możemy tak wiele, a tak niewiele mamy do stracenia?

Link: http://ostrzezenie.net/wordpress/ostrzezenie-czyli/

Modlitwa za Duchownych, aby pozostali niewzruszeni i wierni Świętemu Słowu Boga – Krucjata Modlitwy (70)

O Najdroższy Jezu,
dopomóż Twoim
wyświęconym sługom rozpoznać,
jak w łonie Twojego Kościoła
postępuje schizma.

Pomóż Twoim wyświęconym sługom
pozostać niezłomnymi i wiernymi
Twemu Świętemu Słowu.

Nie dopuść nigdy, aby światowe ambicje
przyćmiły ich czystą miłość do Ciebie.

Udziel im łask, by pozostali
czyści i pokorni wobec Ciebie i aby czcili
Twoją Najświętszą Obecność w Eucharystii.

Dopomóż im i poucz
wszystkie te wyświęcone sługi,
którzy mogą się okazać zbyt letnimi
w ich miłości do Ciebie,
i rozpal na nowo
ogień Ducha Świętego w ich duszach.

Dopomóż im rozpoznać, że pokusa,
z którą staną oko w oko,
służy temu, aby ich rozproszyć.

Otwórz ich oczy,
aby nieustannie widzieli Prawdę.

Błogosław im w tym czasie, Drogi Jezu,
i okryj ich Twoją Najdroższą Krwią,
by zachować ich bezpiecznie od krzywdy.

Obdarz ich siłą,
aby oparli się kłamstwom szatana,
gdyby byli kuszeni,
aby zaprzeczyć istnieniu grzechu.

Amen.

Orędzia losowe na rok 2020

Wpis z dnia 17.10.2020: Drodzy Czytelnicy, uprzejmie Was zapraszamy do udziału w internetowej konferencji z okazji 10 rocznicy Orędzi Ostrzeżenia (Księgi Prawdy). Pierwsze orędzie Maria od Bożego Miłosierdzia otrzymała w dniu 8 listopada 2010 roku. Jeżeli ktoś chciałby w konferencji tej wziąć udział, prosimy o skontaktowanie się drogą emailową. Konferencja odbędzie się w języku angielskim i będzie tłumaczona na następujące języki: hiszpański, niemiecki, holenderski, francuski, węgierski, wietnamski, indonesyjski, koreański, portugalski i albański.

Email:

poczta.ostrzezenie@posteo.pl

 

Humanizm jest zniewagą w stosunku do Boga

czwartek, 25 grudnia 2014, godz. 15.10

Moja wielce umiłowana córko, nie przejmujcie się złym duchem, który deprawuje świat. Pozostawcie wszystko Mnie. Bo tak długo, jak długo Mnie kochacie i czcicie, i miłujecie innych — w zgodzie z Moją Świętą Wolą — będę was chronił przed bólem, który jest następstwem tego wszystkiego, co się Mnie sprzeciwia.

Najgorszym bólem, jaki będziecie musieli znieść, będzie to, że staniecie się świadkami tak zwanych aktów dobroczynnych oraz humanitarnej troski na skalę światową, które będą maskować prawdziwe intencje Moich wrogów. Będziecie wiedzieć w swoich sercach, że jest to działalność oszusta. Kiedy świecki świat i ci, którzy twierdzą, że Mnie reprezentują, będą mówić o polityce i akcjach humanitarnych, ale nie będą mówić o tym, jak wielką wagę ma ochrona ludzkiego życia za wszelką cenę, to będziecie wiedzieć, że to nie jest to, czego Ja pragnę. Jeżeli ci, którzy twierdzą, że Mnie reprezentują, nie przemawiają z taką samą pasją przeciwko złu aborcji, z jaką mówią o innych poczynaniach przeciwko człowieczeństwu, to możecie być pewni, że coś jest nie w porządku.

Mój Ojciec ukarze wszystkich tych, którzy mordują Jego dzieci, łącznie z dziećmi, które nadal są odżywiane, będąc jeszcze w łonie i oczekując na narodziny. Sprawcy tych przestępstw będą cierpieć straszliwą karę — chyba że pokutować będą za swoje grzechy przeciwko Mojemu Ojcu. Ci, którzy są ode Mnie i którzy reprezentują Mój Kościół na ziemi, zaprzestali głoszenia Prawdy. Morderstwo, łącznie z aborcją, jest jednym z największych grzechów przeciwko Bogu. Potrzeba nadzwyczajnego aktu skruchy, aby zostać rozgrzeszonym z takiego grzechu. Dlaczego więc Mój Kościół nie walczy z uporem przeciwko temu grzechowi — jednemu z najbardziej odrażających aktów buntu przeciwko Mojemu Ojcu? Dlaczego odwracają oni waszą uwagę od tego, aby uznać, że jest to najcięższy ze wszystkich grzechów, a jednocześnie prawią kazania na temat wagi aktów humanitarnych?

Humanizm jest zniewagą w stosunku do Boga, ponieważ skupia się on na potrzebach człowieka, a nie na potrzebie odpokutowania za grzech przed Obliczem Stwórcy — Stwórcy wszystkiego, co istnieje. A skoro lekceważycie grzechy śmiertelne, które zostały przejrzyście określone w Prawach ustanowionych przez Boga i które wiodą do wiecznego potępienia, to żadna ilość współczucia dla obywatelskich praw ludzkości nie będzie zadośćuczynieniem za te grzechy.

Jeżeli wierzycie we Mnie i jeżeli Mi służycie, to musicie mówić wyłącznie Prawdę. Prawda jest taka, że to grzech jest waszym największym wrogiem, a nie ci, którzy was prześladują. Grzech śmiertelny — jeżeli nie jest odpokutowany — zaprowadzi was do piekła. Jeżeli jesteście w stanie grzechu śmiertelnego i swój czas poświęcacie na wspieranie wielkich dzieł charytatywnych i akcji humanitarnych — ale nie pokutujecie — to wasza dusza będzie zgubiona.

Pamiętajcie o Prawdzie. Nie dajcie się wprowadzić w błąd za pomocą dyskusji, działań czy uczynków charytatywnych, podczas gdy najważniejszym zadaniem jest zwalczanie grzechu śmiertelnego. Ci Moi wyświęceni słudzy, którzy odmawiają przypominania wam o konsekwencjach grzechu śmiertelnego, nie rozumieją swojej misji w służbie dla Mnie. Nie możecie grzechu zamieść pod dywan, usuwając go sprzed waszych oczu, tak jakby on nie istniał. Żadna ilość współczucia dla ludzi, którzy prześladowani są w Moje Imię, nie wynagrodzi tego, że grzesznicy nie pojednają się ze Mną, Jezusem Chrystusem, aby uzyskać odpuszczenie grzechów.

Wasz Jezus

 

  • Bóg jest wszechobecny – On jest wszędzie

  • czwartek, 22 stycznia 2015, godz. 20.20

Moja wielce umiłowana córko, odstępstwo pochwyciło świat i wyciąga swoje macki po każdą religię, która uznaje Mnie, Jezusa Chrystusa, lub też Mojego umiłowanego Ojca. Ci, którzy szerzą odstępstwo, robią to w taki sposób, że nie jest to widoczne, i ci oszuści będą ostrożnie tak wychowywać dusze, aby przyjęły tę fałszywą doktrynę. Doprowadzi to dwie trzecie chrześcijan do odstępstwa, ponieważ nie okażą oni za grosz mądrości. Każde Prawo Boże zostanie nagięte i przedstawione niby jako dostosowane do nowoczesnego świata. Moi wrogowie będą tak przekonywający, tacy troskliwi i tak na oko pokorni, że przekonają nawet Moich najbardziej zagorzałych i wiernych wyznawców, że w Bożych Oczach zmiany te są do zaakceptowania.

Gdy tylko jakikolwiek chrześcijanin odchodzi od Prawdy, to staje się on winny akceptacji kłamstw. Zaraz potem przyjmie on fałszywą doktrynę, a następnie bardzo szybko odejdzie od wiary. Kiedy zaś nadejdzie właściwy czas, człowiek zatracenia przekona wszystkich chrześcijan, którzy odrzucają Prawdziwe Słowo Boga, aby przyłączyli się do jednej światowej religii. I w ten oto sposób Mój Kościół zostanie ukrzyżowany. Ale Światło Boże wyleje się na chrześcijan i żydów, i swoimi ustami — natchnionymi przez Enocha i Eliasza — będą nauczać Słowa Bożego. To te dwie religie będą na celowniku Moich wrogów i będą one prześladowane; i potraktuje się je surowo, zanim ich praktykowanie w miejscach publicznych nie zostanie zabronione. I w końcu przejmą oni ich kościoły i świątynie. Jednak, okryci Ogniem Ducha Świętego, szerzyć będą oni Słowo Boże. Znajdą odwagę i siłę, aby pozostać wiernym Bogu.

Kapłani wierni Prawdzie będą kontynuować codzienną Ofiarę, odprawiając Ją w Moje Imię — i to w taki sposób, w jaki ma być Ona odprawiana. Podążać za nimi będzie reszta z każdego narodu, która odpowie na Ducha Ognia. Nigdy bowiem nie wolno bagatelizować Mocy Boga. Poprowadzi On Swoich Własnych w ich marszu do zwycięstwa. Usunie on wszelkie ciernie, które blokują ich ścieżkę. Okryje ich Kręgiem Swojej Niebiańskiej Ochrony* i napełni ich dusze mądrością i Prawdą.

Bóg jest wszechobecny — On jest wszędzie i On wszystko widzi. Siła szatana jest przerażająca, ale on nie jest wszechobecny. On może jedynie rozszerzyć swój wpływ poprzez dusze, które uda się oszukać jemu i jego kohorcie. Moc Boża może zwielokrotniać się w każdym jednym miejscu na świecie, i to natychmiast. Do każdego czynu — dobrego, złego czy obojętnego — dochodzi za sprawą wolnej woli człowieka, która jest albo pod wpływem Ducha Świętego, albo złego ducha.

Moc Boga zatryumfuje i w Wielkim Dniu Pańskim Jego wrogowie okażą się bezsilni, a Ręka Mojego Ojca wtrąci ich do otchłani. Największa kara zostanie zadana tym wyświęconym sługom, którzy nauczają fałszu. Zostali oni bowiem pobłogosławieni Prawdą, ale ją odrzucili, umyślnie odwodząc dusze od Słowa Bożego — zostanie im to więc policzone jako najgorszy ze wszystkich grzechów; i dlatego nigdy nie ujrzą Oblicza Boga.

Wasz Jezus

* Porównaj: Najświętsza Maria Panna: Wraz z Moim Synem mogę dać wam łaski i krąg ochrony, którego żaden upadły anioł nie może przeniknąć 20 czerwca 2012

Krucjata Modlitwy (24)

Odpust zupełny dla rozgrzeszenia

(Krucjata Modlitwy przekazana wraz z Orędziem Ostrzeżenia z dnia 2012.01.31, 21.30. Aby otrzymać dar całkowitego rozgrzeszenia i moc Ducha Świętego, modlitwę tę należy odmawiać przez 7 kolejnych dni.)

O Mój Jezu, jesteś Światłem ziemi.
Jesteś Płomieniem,
który dotyka wszystkie dusze.
Twoje Miłosierdzie i Miłość
nie znają granic.

Nie jesteśmy godni ofiary,
dokonanej przez Twoją Śmierć na krzyżu.
Wiemy jednak,
że Twoja Miłość do nas jest większa
niż miłość, którą mamy dla Ciebie.

Udziel nam, o Panie, daru pokory,
abyśmy zasłużyli na Twoje Nowe Królestwo.
Napełnij nas Duchem Świętym,
abyśmy mogli maszerować naprzód
i prowadzić Twoją armię,
aby głosiła prawdę o Twoim Świętym Słowie
i przygotowała naszych braci i nasze siostry
na chwałę Twojego
Powtórnego Przyjścia na ziemię.

Czcimy Ciebie, wysławiamy Ciebie,
ofiarujemy Ci samych siebie,
nasze smutki, nasze cierpienia
jako dar dla Ciebie, aby ratować dusze.
Kochamy Cię, Jezu.
Zmiłuj się nad wszystkimi swoimi dziećmi,
gdziekolwiek się znajdują.

Amen.

Krucjata Modlitwy (130)

Nowenna Zbawienia Krucjaty Modlitwy

(Proszę was, abyście teraz rozpoczęli
Nowennę Zbawienia. Musicie ją rozpocząć
natychmiast oraz kontynuować,
tak jak was pouczam, do końca czasu.
Musicie odmawiać tę Modlitwę
przez pełnych siedem dni z rzędu,
podczas każdego miesiąca kalendarzowego,
rozpoczynając ją w poniedziałek
w godzinach porannych.
Musicie ją odmawiać trzy razy dziennie
podczas każdego z tych siedmiu dni,
a w ciągu jednego z tych dni musicie pościć.
Kiedy pościcie, wymagane jest od was,
abyście w czasie tego dnia spożywali
tylko jeden główny posiłek, a następnie
jako dwa pozostałe posiłki
przyjmowali wyłącznie chleb i wodę.)

Moja umiłowana Matko Zbawienia,
proszę, pozyskaj dla wszystkich dusz
Dar wiecznego zbawienia —
dzięki Miłosierdziu Twojego Syna,
Jezusa Chrystusa.

Błagam Cię, abyś
poprzez Twoje wstawiennictwo
wymodliła uwolnienie wszystkich dusz
z niewoli szatana.

Proszę,
zwróć się do Twojego Syna z prośbą,
aby okazał Miłosierdzie i przebaczenie
tym duszom,
które Go odrzucają,
które Go ranią swoją obojętnością
i które oddają hołd
fałszywym doktrynom
i fałszywym bożkom.

Błagamy Cię ponad wszystko,
droga Matko,
wypraszaj łaskę otwarcia serca
dla tych dusz,
które najbardziej potrzebują
Twojej pomocy.

Amen.

Bóg Ojciec: Powstańcie teraz i przyjmijcie Moją Pieczęć, Pieczęć Boga Żywego

Orędzie nr 352 z serii Ostrzeżenie

Poniedziałek, 20.02.2012, godz.12.20

Moja ukochana córko, Moje pulsujące Serce jest przepełnione smutkiem z powodu grzechów Moich dzieci.

Ich wzajemna, pełna nikczemności nienawiść rozdziera Moje Serce na dwoje, jak u każdego kochającego Ojca .

Jest jak miecz, przekłuwający Moje Serce, miecz, który w Nim bezustannie tkwi.

Ja Jestem Najwyższym Bogiem, który z powodu wolnej woli, jaką dałem wszystkim Moim dzieciom, będzie musiał cierpieć nieustający ból, dopóki na ziemi nie powstanie Nowy Raj.

Wówczas wy, Moje dzieci, przyłączycie się jednomyślnie do Mojej Świętej Woli.

Dopóki to nie nastąpi, nie może być pokoju na ziemi.

Tylko wtedy, gdy zły i ci, którzy niewolniczo podążają za jego oszukańczymi obetnicami, zostaną ostatecznie zniszczeni, świat w końcu może stać się spokojny.

Moja córko, powiedz Moim dzieciom, że nie odczuwam satysfakcji na myśl o karaniu Moich dzieci, ponieważ Ja je kocham.

One są Moje, są Moim drogim Dziełem. Widzieć, jak zły zdeprawował ich dusze, jest ciągłą udręką dla Mnie, ich ukochanego Ojca.

Pragnę zabrać wszystkie z was, kochające dzieci, które znacie i rozumiecie Moją Miłość do was, do Mojego pięknego, Nowego Raju na ziemi.

Obiecuję wam, że prześladowanie będzie krótkie i że będziecie chronieni.

Ponieważ pozostawię teraz Pieczęć Mojej Miłości i Ochrony.

Z nią ujdziecie uwadze tych, którzy spowodują trudności w waszych krajach.

Moja Pieczęć jest Moją obietnicą Ocalenia. Z tą Pieczęcią Moja moc przepłynie przez was i żadna krzywda was nie dosięgnie.

Dzieci, jest to Cud i tylko ci, którzy kłaniają się przede Mną, ich Panem i Stwórcą wszystkich rzeczy – jak małe dzieci z miłością dla Mnie w swoich sercach – mogą zostać pobłogosławieni tym Boskim Darem.

Powstańcie teraz i przyjmijcie Moją Pieczęć, Pieczęć Boga Żywego.

Odmawiajcie tę Modlitwę Krucjaty (33), aby podziękować za Moją Pieczęć i przyjąć ją z miłością, radością i wdzięcznością.

Krucjata Modlitwy (33)

Pieczęć Boga Żywego

O Mój Boże, mój kochający Ojcze,
przyjmuję z miłością i wdzięcznością
Twoją Boską Pieczęć Ochrony.
Twoja Boskość obejmuje
moje ciało i duszę na wieczność.
Chylę się w pokornym dziękczynieniu
i ofiaruję Ci moją głęboką miłość i wierność,
mój ukochany Ojcze.
Błagam Cię, chroń mnie i moich bliskich
tą szczególną Pieczęcią.
Ślubuję moim życiem służyć Ci na wieki.
Kocham Cię, Drogi Ojcze.
Pocieszam Cię w tych czasach, Drogi Ojcze.
Ofiaruję Ci Ciało i Krew, Duszę i Bóstwo
najmilszego Syna Twojego (Jezusa Chrystusa)
na przebłaganie za grzechy świata
i dla zbawienia wszystkich Twoich dzieci.
Amen.

 

Idźcie, Moje dzieci i nie obawiajcie się. Zaufajcie Mi, waszemu ukochanemu Ojcu, który z Miłością stworzył każdego z was.

Znam każdą pojedynczą duszę, każda wasza cząstka jest Mi znana. Ani jeden z was nie jest kochany mniej niż inni.

Z tego powodu nie chcę utracić ani jednej duszy. Ani jednej.

Proszę, módlcie się nadal codziennie Moją Koronką do Bożego Miłosierdzia.

Pewnego dnia zrozumiecie, dlaczego to oczyszczenie jest potrzebne.

Wasz kochający Ojciec w Niebie
Najwyższy Bóg

Najświętsza Maryja Panna: Dzień, w którym przyniosłam światu Zbawiciela, zmienił losy ludzkości (fragment)

Poniedziałek, 24.12.2012, 18:00

… Jest to czas powodzi; czas szybkiej i nagłej zmiany. Gdy będą wybuchać wojny, a wielka wojna wyłoni się z popiołów, tempo realizowania się Bożego Planu się nasili, aby uświadomić Jego Obecność pośród wszystkich narodów i wszystkich ras.

Moje dziecko, błagam was, płacząc dzisiaj, módlcie się Najświętszym Różańcem. Moje łzy, których właśnie jesteś świadkiem, są łzami za te dusze, które nie uznają Mojego Syna. To są ci Chrześcijanie, którzy najbardziej Go zasmucają, którzy mówią, że akceptują Jezusa Chrystusa jako Zbawiciela, ale którzy Go obrażają, nie modląc się do Niego.

Rozprzestrzenianie się ateizmu jest jak straszna epidemia, ogarniająca ziemię. Bóg nie został zapomniany, ale w zamian za to Jego Istnienie jest celowo ignorowane. Jego Prawa zostały zakazane w waszych krajach. Jego Kościoły nie są honorowane. Jego wyświęceni słudzy są zbyt nieśmiali i niewystarczająco odważni, aby głosić Jego Święte Słowo.

Ziemia będzie się teraz zmieniać zarówno fizycznie jak i duchowo. Oczyszczanie rozpoczęło się. Walka rozegra się pomiędzy tymi, którzy podążają za złym, a Resztą Bożego Kościoła.

Wy, którzy jesteście wierni Mojemu Synowi, zawsze wzywajcie Mnie, waszą ukochaną Matkę Zbawienia, tak abym mogła poświęcić was Mojemu umiłowanemu Synowi w celu przyznania wam najbardziej potrzebnych łask. Musicie zostać przygotowani jako żołnierze Jezusa Chrystusa. Wasz pancerz musi zostać wzmocniony ze względu na waszą rolę jako krzyżowców, i będziecie musieli maszerować przeciwko wielkim okrucieństwom i niesprawiedliwości.

Idźcie w pokoju, dzieci, i trwajcie na codziennej modlitwie, tak aby zbawienie ludzkości mogło dojść do skutku, ponieważ rozpoczynają się zmiany .

Wszystko dokona się zgodnie ze Świętą Wolą Mojego Ojca, przez Jego Jedynego Syna, Jezusa Chrystusa. Wam, Moje dzieci, które prosicie Mnie o pomoc, przyznana zostanie ogromna ochrona – dla waszych narodów.

Wasza ukochana Matka

Matka Zbawienia

 

Orędzia losowe na rok 2019

Pierwszy Sąd jest blisko – i odrzucę niegodziwców precz

czwartek, 15 sierpnia 2013, godz. 21.57

Moja wielce umiłowana córko, wzywam wszystkich Moich uczniów, którzy znają Prawdę, aby okazali odwagę w tych trudnych dla ludzkości czasach.

Bardzo bliski jest czas, gdy jednocześnie wybuchną wojny pomiędzy wieloma narodami. Kiedy usłyszycie o tych wszystkich wojnach i staniecie się świadkami zwykłego okrucieństwa owych wszystkich, wzajemnie się popierających ciemiężców, którzy wywołują te wojny, to będziecie wiedzieć, że bliski jest czas Mojego Drugiego Przyjścia.

Wtedy też więcej z was rozpozna Prawdę zawartą w Księdze Jana — Apokalipsie — której zawartość jest wam teraz ujawniana. Nie bójcie się, gdyż wszystkie te rzeczy muszą się wydarzyć. Wielu, którzy nie akceptują tych orędzi, popełnia ciężki błąd, ponieważ Księga Prawdy zawiera po prostu szczegóły i tajemnice, pochodzące z Księgi Objawienia. Jedynie Ja, Baranek Boży, Jestem uprawniony — bo tylko Ja posiadam pozwolenie Mojego Ojca — by otworzyć znajdujące się na niej pieczęcie.

Jeżeli nie wierzycie w Księgę Prawdy, to i nie wierzycie w Księgę Objawienia. Ostrzegam was! Ci, którzy odrzucają Księgę Objawienia, rezygnują z Mojego Miłosierdzia. Ale — dzięki Boskiej Interwencji w czasie Wielkiego Ostrzeżenia — zostanie im pokazana Prawda, gdyż bez tego wielu nigdy by Mnie nie poznało albo by nie pojęło Wielkiego Miłosierdzia, które Ja przynoszę światu. Nigdy nie wolno wam nic dodawać do Księgi Objawienia, podejmować próby własnej interpretacji lub ujmować z niej czegokolwiek, tak aby dopasowywać to do swoich własnych życzeń, ponieważ za takie postępowanie będziecie cierpieć. Kiedy coś takiego robicie, manipulujecie Słowem Bożym. Owa Księga została wam obiecana. Bóg wysłał Swojego siódmego posłańca, aby objawić Prawdę. Zaakceptujcie to, okazując Mi ufność, bo jeżeli tego nie zrobicie, będziecie samotnie kroczyć, nie wiedząc nic o tym, jakie straszliwe oszustwo dotknie tych, którzy odrzucają Słowo Boga.

Na świecie będzie miało teraz miejsce wiele, wiele zmian, których żaden człowiek nie będzie mógł nie zauważyć. Religie staną się nonsensem, jako że miliony przyjmą religię pogańską, o której wam się powie, że oddaje ona cześć Bogu. Powie się wam, że pokora i miłość wobec ubogich są powodem, dla którego odnowiony i oświecony Kościół zwiastuje nowy początek. Jak baranki na rzeź prowadzeni będziecie do jeziora ognia. Gdy uświadomicie sobie straszliwą ohydę obrzydliwości, do której zostaliście doprowadzeni, może być już za późno. Skoro oddajecie hołd bestii, ona nad wami zapanuje i wielu z was z czasem stanie się jej niewolnikami.

Ważne zmiany w świecie politycznym i systemie mediów spowodują wielki rozłam. Ci, którzy są wierni Bogu we wszystkim, co zostało przekazane światu przeze Mnie, Jezusa Chrystusa, będą żyli. Ci, którzy Mnie odrzucają, nie będą posiadać żadnego życia, gdyż staną się niezdolni do przyjęcia Mojego Miłosierdzia. Moje Serce, chociaż z tego powodu zostanie przecięte w pół, stanie się bardziej zahartowane i Moja Sprawiedliwość zwycięży.

Pierwszy Sąd jest blisko — i odrzucę niegodziwców precz, jako że Nowe Niebo i Nowa Ziemia powita tylko tych, którzy przyjmą Moje Miłosierdzie. Wielu powie: Bóg jest miłosierny — On nigdy nie okazałby takiego okrucieństwa. Moja odpowiedź jest następująca: Nie będzie już więcej takiej ziemi, jaką obecnie znacie. W zamian wyłoni się nowa, odnowiona ziemia — o wiele większa, wspanialsza niż poprzednia, gdzie dwanaście narodów będzie mieszkać jeden obok drugiego w miłości i harmonii. Tyko ci, którzy pozostaną lojalni wobec Mnie oraz ci, którzy, choć Mnie nie znają, zaakceptują Moją Dłoń, kiedy Ja udowodnię im Prawdę podczas Ostrzeżenia — wkroczą przez jej bramy. Wówczas je zatrzasnę. Żaden inny człowiek już wtedy nie wejdzie, gdyż Mój Wyrok zapadnie. Wszelki ból zostanie zapomniany, a niegodziwcy zostaną wrzuceni do piekła, gdzie będą cierpieć na wieczność. Człowiek musi docenić Moją Wielką Miłość, Miłosierdzie i Współczucie. Ale powinien on także bać się Mojej Kary, gdyż — kiedy ostatnia trąba zabrzmi w Wielkim Dniu Pańskim — będzie ona ostateczna.

I wtedy wszystko przeminie.

Wasz Jezus

Orędzia losowe na rok 2018

Zapraszamy do dyskusji na temat zgodności orędzi od MBM z innymi orędziami i tekstami biblijnymi

Drodzy Czytelnicy!

Jeszcze raz chcemy podkreślić, że poniższy wpis „To jest koniec końca, wybierajcie sami – Niebo czy piekło” stanowi jedynie głos czytelników w dyskusji  na temat orędzi MBM. Jeżeli Waszym zdaniem jakieś zawarte w nim opinie są niezgodne z treścią orędzi Marii Bożego Miłosierdzia, prosimy o otwarte zabranie głosu w dyskusji. Z góry jednak chcemy zauważyć, że fakt, iż zły duch oszukuje wielu możnych tego świata i przywódców religijnych i politycznych, obiecując im świetlaną przyszłość i ukazując im jej wizje, był wielokrotnie poruszany w orędziach od MBM. Prosimy więc o dokładne zapoznanie się z ich treścią.

To jest koniec końca, wybierajcie sami – Niebo czy piekło

Drodzy Czytelnicy, nie możemy tego więcej przed Wami ukrywać – opinie wielu naszych czytelników potwierdzają, że proroctwa MBM się sprawdzają. Poniżej prezentujemy Wam przegląd tych opinii co do zgodności orędzi MBM z innymi aktualnymi orędziami, pochodzącymi m. in. od otrzymujących je od wielu, wielu lat wybranych z Ameryki Południowej i Europy.

Jest rzeczą wielkiej wagi, aby te przesłania od Boga upowszechniać, gdyż wszystkie proroctwa o wojnie, katastrofach, ostrzeżeniu, przejęciu władzy przez antychrysta mają według opinii wielu w najbliższym czasie spełnić się na naszych oczach. I choć MBM nie otrzymuje na razie nowych orędzi, to jednak inne, otrzymywane przez dusze wybrane od lat orędzia, jednoznacznie potwierdzają przesłanie od MBM.

Oto – wedle opinii niektórych naszych czytelników – cechy wspólne orędzi MBM i tych wyżej wymienionych:

1. Wpływ sił zła na polityków

Tajemni władcy w zmowie z wieloma politykami i możnymi tego świata usiłują przejąć globalną władzę i pokierować biegiem historii. Ich celem jest podporządkowanie sobie całej ludzkości, jej demoralizacja i wprowadzenie totalnej kontroli. Politycy i możni tego świata nie zdają sobie jednak sprawy, że po pewnym czasie zostaną przez tych tajemnych władców zdradzeni i że są oni przez nich oszukiwani. Owi tajemni władcy dysponują inteligencją, możliwościami i technologiami, które im pozwalają na kreowanie nieistniejącej rzeczywistości. Posyłają oni wielu polityków i możnych tego świata do tego przyszłego, wspaniałego świata, aby ich w pełni dla siebie pozyskać. Ten przyszły świat w rzeczywistości jednak nie istnieje. Jest on tylko pułapką, symulacją, technologiczną manifestacją, którą owi tajemni władcy stworzyli, aby pozbawić ludzi dostępu do prawdziwego Królestwa Bożego, które jest królestwem miłości, rajem przyrody i pulsującego życia.

2. Antychryst i jego złowroga charyzma

Aby całą ludzkość oszukać, owi tajemni władcy poślą na świat antychrysta, który będzie dysponował tak wielką charyzmą, że nikt, kto spojrzy mu w oczy, nie będzie mógł mu się oprzeć, gdyż ogarnie on zmysły ludzkie tak wielkim zniewoleniem. Nie wolno więc pod żadnym pozorem patrzeć mu w oczy, gdyż jego spojrzenie paraliżuje. A jego charyzmatyczna siła przyciągania jest nie do odparcia i może stać się przyczyną Waszego upadku. Będzie on też czynił cuda. Większość będzie myślała, że jest on wcieleniem Chrystusa, Jego zapowiadanym drugim przyjściem. Jezus Chrystus nie przyjdzie jednak powtórnie w ciele, lecz w duchu. A efektem uzależnienia od antychrysta będzie odejścia od ducha prawdy głoszonej przez Jezusa Chrystusa, położenie akcentu na sprawy zmysłowe i egzystencjalne, bytowe, usprawiedliwienie grzechu i poddanie się fałszywej spirytualności.

3. Dwie możliwe furtki antychrysta: media i hierarchia kościelna

Antychrystowi uda się oszukać większość ludzi. Jego moc będzie jednak efektem możliwości para-technologicznych owych tajemnych władców, nie będzie jednak mocą Bożą. Jego furtką będą wasze obecne i przyszłe smartfony i media, których szybki rozwój ma na celu zwabienie Was w tę pułapkę uzależnienia od antychrysta i jego tajemnych popleczników.

Pod jego wpływem zachodzą także w Kościele zmiany, które Kościół desakralizują czyli okradają Go z Jego ducha świętej prawdy. Niestety, także wielu najwyższych urzędników w hierarchii Kościoła, nie mówiąc o wielu księżach, ulega temu duchowi desakralizacji i zwodzi wyznawców zmianami i błędnymi naukami, odchodząc od prawdy dekalogu i nauki Jezusa Chrystusa.

4. Konieczność natychmiastowego przygotowania się

Kto nie chce więc zniewolić swej duszy na użytek szatana na wieczność, ten musi natychmiast – ale to natychmiast – się przygotować. Oznacza to być na bieżąco w duchowym, wewnętrznym kontakcie z Jezusem Chrystusem i trwać w modlitwie do Niego, być Mu posłusznym i uległym, żyć w Nim, podarować Mu na zawsze swoje „tak”. Ale tylko Jemu, Jezusowi Chrystusowi, ukrzyżowanemu i zmartwychwstałemu, Synowi Maryi, Matki Boga. Musicie paść przed Nim na kolana i błagać o wybaczenie, modlić się do Niego, umiłować Go z całego serca i mu służyć, czyli ukierunkować na Niego swoje życie, dostosowując je do Jego Nauki.

5. Akt ostrzeżenia już wkrótce: ten widoczny i niewidoczny

Wkrótce nastąpi również znak ostrzeżenia. Będzie on miał dwa wymiary: widoczny i niewidoczny. Tym widocznym będzie zderzenie się w przestrzeni kosmicznej wokół Ziemi dwóch meteorów. Skutkiem tego będzie deszcz ognia, który opadnie na Ziemię i wywoła u wielu panikę. Nie będzie to jednak koniec świata, a jedynie znak dany ludzkości, aby się opamiętać.

Zaraz potem nastąpi niewidoczna część aktu ostrzeżenia. Objawi się ona tym, że czas się jakby zatrzyma i każdy żyjący człowiek zajrzy do swej duszy i zostanie skonfrontowany ze swoim sumieniem. Niektórzy umrą nawet z przerażenia. Wielu się nawróci. Wielu jednak niestety, ujrzawszy swoje złe czyny, jeszcze bardziej zbuntuje się przeciwko Bogu i z tym większą zaciekłością będzie zwalczać Jego wiernych wyznawców.

6. Jak się przygotować

Czas nagli, jest to koniec końca, apele Boga do Jego proroków są dramatyczne. Nie należy więc ani chwili zwlekać. A choć wielu wiernych wyznawców zostanie na czas tych wydarzeń uniesionych do góry, to jednak trzeba się przygotować również w sensie dosłownym. I nie chodzi tu tylko o posiadanie zapasu wody święconej, poświęconych świeczek i poświęconych dewocjonaliów (jak krucyfiks) i tekstów modlitw, i nie tylko o zapas wody pitnej i żywności, lecz także, o ile to możliwe, o posiadanie zapasu nasion roślin użytkowych i małego zaplecza gospodarczego oraz dostępu do czystej wody pitnej i kawałka ziemi.

7. Zwodnicze pseudo-ideologie odwracają uwagę od prawdy

Nie wolno dać się zwieść mydlącym oczy ideologiom, które promują rządy, aby przykuć Waszą uwagę do fałszywych problemów i przekręcić prawdę. „Przeciwdziałanie zmianom klimatycznym” i „efekt cieplarniany” to tylko przykłady takich haseł, rzucanych po to, aby przyciągnąć masy i poprowadzić je na błędny szlak. Wpływ człowieka na środowisko jest ogromny, ale jego niszczenie jest wynikiem upadku moralnego. Natomiast zachodzące w nim zmiany są nie tylko efektem działalności człowieka, lecz przemijaniem postaci tego świata – świata, jaki znamy. Ten nowy świat, który nieuchronnie nadchodzi, będzie inny. Nie ma on jednak nic wspólnego z wyobrażeniami z zakresu science-fiction, a dostać się do niego można tylko poprzez Jezusa Chrystusa, ukrzyżowanego i zmartwychwstałego Syna Bożego, który stoi na straży wszelkiej sprawiedliwości i miłosierdzia.

PROŚBA O CZUWANIE MODLITEWNE

MOJE WOŁANIE DO JEZUSA:

Oto zaktualizowany link, gdzie można swoją prośbę zawierzyć Jezusowi:

http://ostrzezenie.net/wordpress/moje-wolanie-do-jezusa/

PROŚBA O CZUWANIE MODLITEWNE:

Dusza cierpiąca w Święte Imię Jezusa napisała pocztą elektroniczną na blogu „The Father of  Love and Mercy” – blogu zatwierdzonym przez Marię Bożego Miłosierdzia – aby podzielić się następującą informacją. Istnieje ogromna potrzeba, aby chronić tę Misję Zbawienia od przyszłych ataków szatana, aby ocalić dusze od potępienia i aby Armia Reszty zjednoczyła się i za Łaską Bożą została umocniona.

Oto 6 punktów nadesłanych przez duszę cierpiącą w Święte Imię Jezusa:

1. Jezus pragnie, abyśmy zorganizowali światowe czuwanie modlitewne, podczas którego odmawialibyśmy wszystkie cztery części Świętego Różańca – jedna po drugiej, bez żadnej przerwy. Czuwanie modlitewne powinno rozpocząć się o północy, bez względu na strefę czasową. Nikt nie powinien czuć się zobowiązany do uczestnictwa w czuwaniu, lecz im więcej z nas się zaangażuje, tym większą będzie wylana Łaska. Ci, którzy czują się słabi lub chorzy, powinni też przyjść i modlić się, na ile im siły pozwalają, choćby jedną dziesiątką – a zostanie to przyjęte przez Boga – ale wszyscy powinni przybyć tylko z miłości do Jezusa i naszej Panienki, a nie z jakiegokolwiek innego powodu. Jeżeli ktoś nie może się modlić lub nie czuje się odpowiednio, albo jeżeli odczuwa zmęczenie podczas modlitwy, niech po prostu usiądzie razem z nami, a także zostanie umocniony.

2. Każdy, kto może, powinien pościć o chlebie i wodzie od północy poprzedzającej czuwanie modlitewne, czyli przez 24 godziny, aż do czasu zakończenia modlitwy

3. Zalecana jest gorąco Spowiedź Święta na dzień przed czuwaniem albo w jakimkolwiek momencie przed jego rozpoczęciem.

4. Wszyscy powinni – jest to istotne przebaczyć sobie nawzajem wszelkie przewinienia, urazy itp. Przebaczmy i zapomnijmy, nie bacząc na to, kto nas obraził i dlaczego, a w szczególności jeżeli mamy coś przeciwko komuś, kto jest także żołnierzem Reszty. Przebaczenie to musi się dokonać z obydwu stron i musi być bezwarunkowe oraz, o ile to możliwe, musi nastąpić osobisty kontakt pomiędzy osobami, które są uwikłane w jakąkolwiek kłótnię czy spór, czy coś podobnego. Można też wysłać list, kartkę, kwiaty, okazać dobry gest czy przekazać pozdrowienia poprzez inną osobę, albo uczynić cokolwiek innego, co wynika z życzliwości i pochodzi od serca.

5. Data czuwania modlitewnego leży w waszej gestii, ale powinno być ono zorganizowane tak szybko, jak tylko jest to możliwe i z udziałem jak największej ilości osób. Nawet jeżeli jest to tylko jedna osoba, to jest to w porządku.

6. Miejsce czuwania modlitewnego jest także sprawą waszego wyboru, modlić można się wszędzie, ale wskazane są kościoły oraz miejsca poświęcone.

To, co się liczy, to jest wiara, miłość do Jezusa i naszej Matki Niebieskiej, Matki Zbawienia, oraz czystość serca.

Północ jest symbolem Powtórnego Przyjścia Chrystusa.

Chwała Ojcu i Synowi, i Duchowi Świętemu.

Niech miłość i czułość naszej Błogosławionej Maryi Dziewicy, Królowej Różańca, pozostanie z nami na zawsze.

Osoby, które planują odpowiedzieć na powyższe wezwanie do czuwania modlitewnego, mogą poinformować o swoich planach na samym końcu tej strony : https://fatherofloveandmercy.wordpress.com/2017/08/29/prayer-vigil-request/  Ci, którzy nie mówią po angielsku, mogą tylko podać swoje imię, e-mail oraz datę planowanego czuwania w komentarzu i nacisnąć klawisz „SUBMIT”.

Jeżeli ktoś nie jest obeznany z modlitwą różańcową, oto pomocny link na naszej stronie: http://ostrzezenie.net/wordpress/wp-content/uploads/2017/09/R%C3%B3%C5%BCaniec2.pdf

Orędzia losowe 2017

Info od Redakcji biuletynu informacyjnego Jezus do ludzkości:

Godzina modlitwy Krucjaty o uzdrowienie i ochronę (z tłumaczeniem na żywo)

27 listopada 2021, 14:00

Pokój z tobą!

Zapraszamy wszystkich do wzięcia udziału w Godzinie Modlitwy Jezus do Ludzkości o uzdrowienie i ochronę z tłumaczeniami na żywo w dniu 27 listopada 2021 r. w sobotę o 14:00

To godzinne spotkanie Krucjaty Modlitwy jest naszą comiesięczną okazją do zebrania się na modlitwie i błagania Trójcy Świętej o uzdrowienie nas i naszych bliskich z wszelkiego rodzaju chorób, zarówno fizycznych, jak i duchowych, które nas dotknęły.

Będziemy także prosić o łaski, które pomogą nam żyć zgodnie ze Świętą Wolą Bożą, odrzucić grzech i zawsze być w stanie łaski dzięki Miłości i Miłosierdziu Boga.

Ta międzynarodowa godzina Krucjaty Modlitwy będzie po angielsku. Tłumaczenia na żywo będą dostępne w następujących językach: niemieckim, francuskim, chińskim, portugalskim, ukraińskim (rosyjskim), koreańskim, hiszpańskim, polskim, słowackim/czeskim, bahasa (indonezja), rumuńskim i holenderskim.

Będziemy odmawiać Różaniec Święty, Modlitwy Krucjaty o uzdrowienie i ochronę, Koronkę do Miłosierdzia Bożego o nawrócenie rodziny i przyjaciół, którzy oddalili się od Boga.

Zjednoczmy zatem nasze serca z międzynarodową Rodziną Jezus do ludzkości i razem z naszą Matką Zbawienia ofiarujmy bardzo potrzebne modlitwy i ofiary w intencji uzdrowienia i ochrony ludzi, których kochamy.

Jezu, ufamy Tobie!

Link do rejestracji

Jak się zarejestrować i połączyć na spotkania w programie Zoom przeczytasz tutaj

 

Konferencja „Wstęp do Księgi Prawdy” – niedziela, 28 listopada 2021, godz. 19:00

Zapraszamy także do wzięcia udziału w konferencji „Wprowadzenie do Księgi Prawdy” 28 listopada 2021, godz. 19:00. Spotkanie będzie prowadzone w języku polskim.

Zgodnie z Orędziami Trójcy Świętej przekazanymi w Księdze Prawdy, Powtórne Przyjście naszego Pana Jezusa Chrystusa nastąpi za naszego życia. Żyjemy teraz w Czasach Ostatecznych, czyli w czasach bezpośrednio poprzedzających chwalebny Powrót Jezusa Chrystusa, Naszego Króla.

Księga Prawdy, objawiona Prorokowi Danielowi i częściowo św. Janowi w Księdze Objawienia, jest obiecanym darem Boga na czasy ostateczne. „Ty jednak, Danielu, ukryj słowa i zapieczętuj księgę aż do czasów ostatecznych. Wielu będzie dociekało, by pomnożyła się wiedza”. (Księga Daniela 12,4).

Księga Prawdy jest darem przekazanym nam przez Trójcę Świętą, aby przygotować nas na trudne czasy, przed którymi stoimy, gdy świat pogrąża się w zamęcie na drodze do Powtórnego Przyjścia Jezusa Chrystusa. Podczas tej konferencji otrzymasz przegląd ważnych Orędzi oraz spełnionych i wypełniających się proroctw zawartych w Księdze Prawdy.

Dopiero po spełnieniu się niesamowitej przepowiedni o rezygnacji papieża Benedykta XVI ludzie zaczęli poważnie traktować Księgę Prawdy. 11 lutego 2012 roku Jezus Chrystus przekazał w Księdze Prawdy to niesamowite proroctwo, które w tamtym czasie było publikowane na całym świecie:

„Mój biedny święty Wikariusz papież Benedykt XVI zostanie odsunięty od Stolicy Apostolskiej w Rzymie. (…) Plan zniszczenia Mojego świętego Wikariusza został opracowany w tajemnicy 17 marca 2011 roku i dojdzie do skutku, ponieważ zostało to przepowiedziane.”

11 lutego 2013 roku, dokładnie rok później, co do dnia i godziny, papież Benedykt XVI ogłosił swoją rezygnację. Teraz nadszedł czas, aby odsłonić proroctwa zawarte w Księdze Prawdy, gdy pieczęcie są łamane.

Zachęcamy do przekazania informacji o tym spotkaniu znajomym i rodzinie, wystarczy przesłać im link do rejestracji.

Link do rejestracji

Jak się zarejestrować i połączyć na spotkania w programie Zoom przeczytasz tutaj.

Międzynarodowe spotkanie Krucjaty Modlitwy we wtorek 9 listopada 2021, o godz. 20:00

Z okazji 11. rocznicy rozpoczęcia Misji Jezus do Ludzkości, zapraszamy na międzynarodowe spotkanie Krucjaty Modlitwy we wtorek 9 listopada 2021, o godz. 20:00. Spotkanie będzie prowadzone w wielu językach, w części także po polsku. 

Temat spotkania to: „Godzina Modlitwy Krucjaty o nawrócenie grzeszników”. 

Pierwsze Orędzie otrzymane od naszego Zbawiciela Jezusa Chrystusa jest dostępne tutaj.

Link do rejestracji.

Info od Redakcji biuletynu informacyjnego Jezus do ludzkości

Sierpień miesiącem ratunku dusz

Drodzy Czytelnicy, Zakonnicy, Siostry i Księża!

Przypominamy, że w oczach Matki Bożej odmówienie Różańca oznacza odmówienie wszystkich czterech tajemnic w jednym ciągu (czyli czterech pięćdziesiątek). Po ich odmówieniu pożądanym byłoby odmówienie Litanii Loretańskiej. W całości potrzeba na to od 1,5 do 2,5 godzin, w zależności od tempa odmawiania. I dopiero to nazywa Matka Boża odmówieniem Różańca.

Na zakończenie byłoby pożądane odmówienie jednej z Litanii do Jezusa, np. do Najdroższej Krwi Jezusa, za dusze czyśćcowe.

Ci więc, którzy mają na to czas, powinni Różaniec odmawiać codziennie, a w miesiącu sierpniu jest to w zasadzie konieczność. Dlatego apelujemy także do znanych rozgłośni, zakonów, a zwłaszcza duchownych, którzy posługują w znanych sanktuariach narodowych, o takie codzienne odmawianie Różańca.

My zaś, ci wierni wierni, o ile w tygodniu nie mamy na to czasu, powinniśmy Różaniec tak właśnie odmawiać przynajmniej w niedziele i w czasie pielgrzymek.

Administratorzy

 

Majowa Nowenna Zbawienia 24-30 maja 2021 – przygotowanie do święta Matki Zbawienia

Info od Redakcji biuletynu Armia Jezusa Chrystusa:

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus!

Globalny plan przygotowania do święta Matki Zbawienia obchodzonego 4 czerwca 2021 roku.

Cały świat modli się Nowenną Zbawienia w miesiącu maju, tym razem w podziale na kraje i języki, według odpowiednio przydzielonych tygodni – na Polskę przypadł czwarty tydzień. Modlimy się tak jak zwykle nowenną: Nowenna Zbawienia.

Kto planował Nowennę na wcześniejsze tygodnie, a nie zaczął jeszcze, albo dopiero zaczął – zachęcamy, by włączyć się ogólnoświatowe przygotowania i modlić się jednak w czwartym tygodniu, 24 do 30 maja 2021.

Będzie można dołączyć to tych modlitw na Zoomie, szczegóły zostaną podane później.

List z zespołu centrali Misji Zbawienia:

Drodzy Przyjaciele w naszym Panu Jezusie Chrystusie,
Drodzy Wojownicy Modlitwy Krucjaty Jezus do Ludzkości,

w maju będziemy odmawiać Nowennę Zbawienia jako zjednoczona Misja Jezusa do Ludzkości na całym świecie. Naszym celem jest odmawianie Nowenny Zbawienia na czterech krańcach Ziemi przez cały maj, począwszy od poniedziałku 3 maja. Ta Nowenna Zbawienia jest naszym miesięcznym przygotowaniem do nadchodzącego Święta Matki Zbawienia 4 czerwca.

Aby osiągnąć ten cel, jakim jest odmawianie  Nowenny Zbawienia w czterech krańcach Ziemi, podzielimy świat na cztery regiony lub 4 obszary z grupami krajów przypisanymi do każdego obszaru. Podzielimy wszystkie kraje, które są obecnie aktywne w sesjach modlitewnych Zoom na cztery regiony, odpowiadające każdemu z 4 zakątków Ziemi.
Każdy region będzie odmawiał przez tydzień Nowennę Zbawienia w następujący sposób. Pierwsza grupa krajów będzie odmawiać Nowennę przez 7 dni w pierwszym tygodniu miesiąca, druga grupa będzie odmawiać Nowennę przez 7 dni w drugim tygodniu, trzecia grupa w trzecim tygodniu, a czwarta grupa przez czwarty tydzień. Prosimy, abyśmy codziennie  odmawiali Nowennę Zbawienia 3 razy dziennie przez 7 dni. W jeden z 7 dni Matka Zbawienia prosi nas o post. Prosi Ona o spożywanie tylko jednego posiłku głównego w ciągu dnia, a następnie tylko chleba i wody tylko w pozostałych dwóch porach posiłków.
Oczywiście każdy z nas może odprawić tę Nowennę samodzielnie. Bardzo jednak zachęcymy do przyłączenia się do reszty rodziny Jezusa do Ludzkości, aby robić to wszystko razem, za pośrednictwem Zoom. Nasi koordynatorzy będą organizować codzienne spotkanie modlitewne Zoom na każdy z 7 dni, w każdym z czterech regionów. Sesja modlitewna nie zajmie więcej niż 10 minut.

Do modlitwy na czwarty tydzień zostanie później podany link do rejestracji i godzina spotkania modlitewnego.

Maryjo, Matko Zbawienia, módl się za nami!

Oto tekst Nowenny w całości:

Krucjata Modlitwy (130)

Nowenna Zbawienia Krucjaty Modlitwy

(Proszę was, abyście teraz rozpoczęli
Nowennę Zbawienia. Musicie ją rozpocząć
natychmiast oraz kontynuować,
tak jak was pouczam, do końca czasu.
Musicie odmawiać tę Modlitwę
przez pełnych siedem dni z rzędu,
podczas każdego miesiąca kalendarzowego,
rozpoczynając ją w poniedziałek
w godzinach porannych.
Musicie ją odmawiać trzy razy dziennie
podczas każdego z tych siedmiu dni,
a w ciągu jednego z tych dni musicie pościć.
Kiedy pościcie, wymagane jest od was,
abyście w czasie tego dnia spożywali
tylko jeden główny posiłek, a następnie
jako dwa pozostałe posiłki
przyjmowali wyłącznie chleb i wodę.)

Moja umiłowana Matko Zbawienia,
proszę, pozyskaj dla wszystkich dusz
Dar wiecznego zbawienia —
dzięki Miłosierdziu Twojego Syna,
Jezusa Chrystusa.

Błagam Cię, abyś
poprzez Twoje wstawiennictwo
wymodliła uwolnienie wszystkich dusz
z niewoli szatana.

Proszę,
zwróć się do Twojego Syna z prośbą,
aby okazał Miłosierdzie i przebaczenie
tym duszom,
które Go odrzucają,
które Go ranią swoją obojętnością
i które oddają hołd
fałszywym doktrynom
i fałszywym bożkom.

Błagamy Cię ponad wszystko,
droga Matko,
wypraszaj łaskę otwarcia serca
dla tych dusz,
które najbardziej potrzebują
Twojej pomocy.

Amen.

Krucjata różańcowa za ojczyznę

Drodzy Czytelnicy! Poniżej przekazujemy otrzymane od organizatorów informacje:

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus!

W Warszawie włączamy się do zapoczątkowanej już przez innych dzielnych Rodaków akcji OBRONY ŻYCIA – uczestnicy Krucjaty Różańcowej za Ojczyznę włączą się do publicznej modlitwy różańcowej pod szpitalem im. Orłowskiego.

Każda czwarta niedziela miesiąca (szczegóły podajemy dalej).

Nie zniechęcajmy się lecz wręcz przeciwnie weźmy udział w tym, co nas czeka i do czego przeznaczył nas Pan Bóg w trudnych czasach wyznaczając nam modlitwę różańcową, jako niezawodną broń polecaną przez Maryję Królową Polski, jako ostatni ratunek dla naszej Ojczyzny, europy i świata!

Różaniec święty ocali Polskę i uratuje świat – ale musimy podjąć tę modlitwę – przynajmniej jeden dziesiątek Różańca Świętego dziennie!

25/26.01.19 Jasna Góra – comiesięczne czuwanie Krucjaty Różańcowej za Ojczyznę: http://krucjatarozancowazaojczyzne.pl/?p=7097

26.01.19 – Bielsko Biała. Comiesięczna Msza Święta i Pokutny Marsz Różańcowy za Ojczyznę: http://krucjatarozancowazaojczyzne.pl/?p=7129

27.01.19 – Publiczny różaniec w obronie życia dzieci nienarodzonych przed Szpitalem Orłowskiego: http://krucjatarozancowazaojczyzne.pl/?p=7100

27.01.19 – Siedlce – Msza Święta i Pokutny Marsz Różańcowy za Ojczyznę: http://krucjatarozancowazaojczyzne.pl/?p=7104

Szczęść Boże w walce o ocalenie naszych rodzin!

sekretariat@krucjatarozancowazaojczyzne.pl

Prośba o modlitwy w szczególnej intencji przez 7 dni z rzędu

Drodzy Czytelnicy!

Otrzymaliśmy od Marii Bożego Miłosierdzia (MDM) wezwanie dla naszej Armii Reszty, abyśmy odprawili przez 7 następujących po sobie dni w jej osobistych, szczególnych intencjach gorące modlitwy. Konieczna jest adoracja, uczestnictwo we mszach świętych, odmawianie Różańca i post.

Intencje te są tak ważne, że MDM prosi, aby każdy z nas uczynił w tym zakresie, co tylko może.

Wybór i styl naszych modlitw zależy od nas, ale ta siedmiodniowa modlitwa ma być jak szturm do nieba. Prosimy naszą Armię Reszty, aby odpowiedziała szczodrą modlitwą i duchową ofiarą w intencjach Marii Bożego Miłosierdzia. Możemy być pewni, że takie jej publiczne wezwanie do modlitwy na pewno wiąże się w bardzo ważny sposób z Misją Zbawienia.

Ponadto, przypomnijmy, SIERPIEŃ jest miesiącem modlitw o zbawienie dusz:

Sierpień miesiącem szczególnej modlitwy | Ostrzeżenie

Wzrost cen Księgi Prawdy przed końcem czerwca 2018 roku

 

Chcielibyśmy poinformować Państwa, że zgodnie z wprowadzanym na całym świecie nowym podejściem do wydawania i dystrybucji Księgi Prawdy z dniem 26 czerwca 2018 roku cena książek z polskim tłumaczeniem Księgi wzrośnie niestety prawdopodobnie znacząco. Wynika to z globalnego planu szerzenia Orędzi w postaci książek także w ubogich krajach trzeciego świata.

Wydawanie Księgi Prawdy staje się obecnie wyłączną domeną wydawnictwa Icon House z Wielkiej Brytanii, które zostało powołane specjalnie do tego celu. Wcześniej wydawnictwo to udzielało licencji na druk książek różnym podmiotom z całego świata, w tym dotychczasowemu producentowi polskiego wydania Księgi Prawdy – Fundacji pro Maria et Veritate z Warszawy. Teraz jednak całość produkcji Księgi wraca w ręce oryginalnych wydawców. Decyzja pochodzi od Marii od Bożego Miłosierdzia, nadal otrzymującej prywatne Orędzia od Jezusa, który prowadzi tę Misję z Nieba, i jest ostateczna.

Wspomniana fundacja i sklepik ELGIDO.com będą kontynuować rozprowadzanie Księgi Prawdy dla polskiego czytelnika, jednak w związku z tym, iż cena Księgi Prawdy w świecie zachodnim („in the western world”) ma zostać ujednolicona, będzie ona prawdopodobnie znacząco wyższa, możliwe, że wzrośnie nawet dwukrotnie, albo jeszcze więcej.

Decyzja wynika z nowego globalnego podejścia i potrzeby dotarcia z książkową wersją Księgą Prawdy do krajów trzeciego świata. Przychód ze sprzedaży Księgi Prawdy w krajach świata zachodniego, w skali globalnej bogatego, ma wesprzeć szerzenie Słowa Bożego poprzez subsydiowanie książek dla biednego trzeciego świata. Tak jak powiedział Jezus w Orędziu: „wpływy z książek muszą być wykorzystane do finansowania produkcji pozostałych książek oraz kosztów publikowania we wszystkich językach” (sobota, 23 lutego 2013 roku, godz. 11.50).

Niestety, jako jeden z najuboższych krajów świata zachodniego, obok Czech, Słowacji, Węgier, Litwy, Łotwy i Estonii, musimy się pogodzić z takim obrotem sytuacji i nie jest to dla nas sytuacja finansowo przyjazna.

Obecnie w Polsce jest na stanie jeszcze blisko 300 książek tomu pierwszego (cena 33 zł), około 750 tomu drugiego i piątego, 850 – trzeciego oraz ponad 600 tomu czwartego (ceny po 24 zł) oraz 300 egzemplarzy modlitewnika Krucjata Modlitwy (cena 14 zł). Komplet Księgi Prawdy z modlitewnikiem kosztuje 140 zł. Cena wszystkich książek, które zostaną na stanie w dniu 26 czerwca, wzrośnie znacząco według postanowień wydawnictwa Icon House.

Książki można nabyć w sklepie ELGIDO.com w kategorii produktów: Misja Zbawienia. Płatność może zostać odroczona, jeśliby ktoś chciał kupić więcej egzemplarzy Księgi, ale książki po tej cenie będą sprzedawane jedynie do 25 czerwca.

Choćby zmiana podejścia i realiów wydawała się niesłuszna, wierzymy, że Pan Jezus prowadzi Misję poprzez prywatne Orędzia dawane Marii oraz Jej decyzje i daje jej łaski podejmowania odpowiednich rozstrzygnięć w perspektywie globalnej. W jednym z Orędzi powiedział do Marii: „Daję ci, Moja córko, wyłączne prawo do decydowania, jak ona ma być tłumaczona, rozpowszechniana i publikowana, aby chronić to Dzieło. Wszystko, co dotyczy publikacji tych Orędzi, może być wykonane jedynie za twoją osobistą aprobatą” (23 lutego 2013 roku, godz. 11.50). Pamiętajmy, że książki to tylko jeden z elementów tej Misji, wcale nie najistotniejszy. Ważne jest dbanie o własną duszę i świętość oraz wysiłki podejmowane dla zbawienia innych, szerzenie prawdy i Orędzi w rozmaitych formach, budowanie grup modlitewnych Krucjaty Modlitwy itd.

Jeśli cena książek – jeszcze nam nie znana – okaże się zbyt wysoka dla przeciętnego czytelnika, który nie będzie mógł wesprzeć w ten sposób produkcji książek w krajach trzeciego świata, pamiętajmy, iż są także inne sposoby lektury i szerzenia Orędzi – druk Orędzi na zwykłych kartkach papieru.

Bookmark the permalink.

 

Wklejono z <http://armiajezusachrystusa.pl/2018/06/05/wzrost-cen-ksiegi-prawdy-przed-koncem-czerwca-2018-roku/>

 

Otwarte ogólnopolskie spotkanie modlitewne Krucjaty Modlitwy w dniu 2 czerwca o godzinie 13 w Warszawie

Ostrzeżenie - logo - wyzsza jakoscl

Medalik Zbawienia - 1 i 2 razem

Informacja od organizatora spotkania:

Uwaga! Termin zgłoszeń na spotkanie został przedłużony do końca maja. Nie możemy jednak zagwarantować, że osoby, które zapiszą się po 15 maja, pierwotnym terminie zgłoszeń, otrzymają kompletny podarek ewangelizacyjny – na sali nie zabraknie jednak miejsc dla nowo zgłoszonych i będą mogli w normalny sposób wziąć udział w spotkaniu. Spotkanie będzie miało miejsce w jednej ze szkół na terenie warszawskiej Pragi w godzinach od 13 do 16.30. Dokładne informacje organizacyjne są wysyłane mailowo przy zgłoszeniu udziału.

Otwarte ogólnopolskie spotkanie modlitewne Krucjaty Modlitwy w dniu 2 czerwca

Otwarte ogólnopolskie spotkanie modlitewne Krucjaty Modlitwy

Warszawa, 2 czerwca 2018 r., godz. 13

Spotkanie Krucjata Modlitwy 2.6.18

Spotkanie zasadniczo będzie miało charakter modlitewny – wspólne Modlitwy Krucjaty, Różaniec, Koronka do Bożego Miłosierdzia.

Maria od Bożego Miłosierdzia zapytana w sprawie organizacji spotkania odpowiedziała, że jest bardzo ważne, by tego typu spotkanie miało miejsce.

Spotkanie odbędzie się z okazji święta Matki Zbawienia (4 czerwca) przypadającego w tym roku w poniedziałek. Aby jednak umożliwić wszystkim przybycie, spotykamy się w sobotę.

 

Dokładne miejsce spotkania będzie podane w czasie późniejszym.

Plan spotkania przewiduje wspólne modlitwy od godziny 13 oraz, w dalszej kolejności, ogłoszenia Misji Zbawienia, informacje o działaniach podejmowanych za granicą oraz od Marii od Bożego Miłosierdzia, a także ewentualny program dodatkowy. Istnieje możliwość wcześniejszego prywatnego dołączenia do Mszy świętej w wybranym kościele w Warszawie, na przykład o godz. 12. Dokładny plan spotkania zostanie przedstawiony w czasie późniejszym.

Każdy uczestnik otrzyma modlitewnik z zestawami Modlitw Krucjaty, by mógł dołączyć do wspólnej modlitwy.

Spotkanie ma na celu przede wszystkim wspólną modlitwę o zbawienie dusz, ale także, w drugiej kolejności, świadectwa, wzajemne poznanie się osób zaangażowanych w Krucjatę i Misję Zbawienia. Jesteśmy w Polsce aktywni, ale rozproszeni, poznajemy się i zbieramy siły.

Wstęp wolny, prosimy jednak o zgłaszanie udziału do dnia 15 maja najlepiej poprzez formularz kontaktowy na stronie KsiegaPrawdy.pl/spotkanie-Warszawa-2czerwca (potwierdzenie zgłoszenia wysyłane jest automatycznie) lub mailowo na info@KsiegaPrawdy.pl (prosimy o odczekanie do dwóch dni na maila zwrotnego z potwierdzeniem zgłoszenia). Zgłosić swój udział można także telefonicznie pod numerem 505616403.

Uczestników prosimy choćby o drobną ofiarę na pokrycie kosztów organizacyjnych.

W przypadku braku miejsca na sali, gdy przybędzie większa ilość osób, pierwszeństwo wejścia na spotkanie będą miały osoby, które wcześniej zgłosiły swoje przybycie. Swój udział w spotkaniu zapowiedziały już także osoby z zagranicy.

Zabronione jest rozdawanie jakichkolwiek materiałów (czy to obrazków, czy ulotek – czegokolwiek). Osoby mające pomysły i inspiracje ewangelizacyjne prosimy o wcześniejszy kontakt.

Choć Pan Jezus w Orędziach powiedział, że Kościół katolicki jest jedynym prawdziwym Kościołem, to jednak ponieważ Orędzia i Modlitwy są dane całej ludzkości, na spotkanie zapraszamy wszystkich ludzi dobrej woli.

Na spotkaniu istnieje zakaz wszelkiego nagrywania zarówno wideo, jak i samych nagrań dźwiękowych, a także robienia zdjęć (fotki można sobie zrobić prywatnie w gronie swoich znajomych po zakończeniu programu).

Po spotkaniu będzie można otrzymać poświęcone kartonikowe Pieczęcie Boga Żywego, zaopatrzyć się w materiały ewangelizacyjne dotyczące Misji Zbawienia oraz nabyć Księgę Prawdy.

Każdy zapisany uczestnik otrzyma mały podarek ewangelizacyjny.

Z radością oczekujemy na spotkanie!

 

O spotkaniu czytaj na stronach internetowych:

Paruzja.info

JezusDoLudzkosci.pl

Ostrzezenie.net

ArmiaJezusaChrystusa.pl

KsiegaPrawdy.pl

Apel o więcej modlitwy

Drodzy członkowie grup „Jezus do Ludzkości” oraz „internetowych telegrup (wideokonferencji) krucjat modlitwy”. W dniu 31.10.2017 obchodzimy bardzo smutną rocznicę, kiedy to świat celebrować będzie pięćsetną rocznicę rewolucji znanej jako „Reformacja”, podczas gdy Kościół stacza się coraz bardziej do przepaści. Te wspólne obchody to abominacja.

Bardzo prosimy, aby aktualne grupy „Jezus do Ludzkości” na całym świecie zgromadziły się i ukoiły bolejące Serce Jezusa naszymi krucjatami modlitwy.

O to samo prosimy internetowe telegrupy krucjat modlitwy oraz prosimy o przedłużenie w tym dniu czasu modlitewnego.

Święta Armia Reszty naszego Pana (Jezusa Chrystusa) niech stanie się orężna i gotowa do walki.

Niech Bóg Wam błogosławi !

Matko Zbawienia – módl się za nami!

W dniu 9 maja otrzymaliśmy informację, że Maria Bożego Miłosierdzia prosi, aby Armia Reszty naszego Pana Jezusa Chrystusa dookoła świata zalewała Niebo modlitwami w jej szczególnej intencji.

(Możemy być pewni, że intencja Marii Bożego Miłosierdzia dotyczy sprawy ważnej dla całej Misji.)

Oto ten link:

Important prayer request

Orędzia losowe 2016/2017

Ważne: Niektóre ważne wydarzenia w życiu Kościoła | Ostrzeżenie

Losowe orędzia na te dni

4 czerwca — w Święto Matki Zbawienia — spotkanie modlitewne w Częstochowie o godz. 10.30

Ewa prosi, aby 4 czerwca spotkać się pod Jasną Górą z okazji święta Matki Zbawienia:

„Matka Najświętsza wzywa nas w Jej święto Matki Zbawienia, 4 czerwca 2016 roku, na wspólną modlitwę do Częstochowy.

Otwórzmy serca i okażmy dobrą wolę w wypełnieniu tego,  do czego nas Bóg powołał przez Orędzia, i spotkajmy się 4 czerwca 2016 roku na wspólnej modlitwie z kapłanem przed Najświętszym Sakramentem w kościele Świętej Barbary, ul. Świętej Barbary 51, (pod Jasną Górą w Częstochowie) o godzinie 10.30.

Modlitwa potrwa około 3 godzin.

Proszę mieć ze sobą modlitewniki.

http://ostrzezenie.net/wordpress/2015/06/04/matka-zbawienia-swieto-matki-zbawienia-bedzie-dniem-ktory-jako-ostatni-zostanie-przyznany-mnie-matce-zbawienia-2/

Niech Wam Bóg błogosławi, a Matka Zbawienia Was zjednoczy.
Ewa”

Medaliki zbawienia i Księga Prawdy dostępne w Polsce

Medaliki Zbawienia, trzy tomy Księgi Prawdy i modlitwy Krucjaty Modlitwy są już oficjalnie do nabycia w Polsce:

http://www.orante.pl/index.php?route=product/category&path=60

Dostępne są w paczkach po 5 sztuk. Cena paczki – 18,50 zł plus koszty wysyłki (w przeliczeniu 3,70 zł za jeden medalik).

Medaliki wysyłane są tylko w granicach Polski.

 

Księga Prawdy, tom I.

Wydane w 2013 roku w Irlandii.

Cena 32,90 zł plus wysyłka.

 

Jak zamówić?

1. Medaliki i Księgę Prawdy można zamówić za pośrednictwem strony internetowej (armiajezusachrystusa.pl), pisząc na wskazany adres mailowy oraz dokonując wpłaty na konto. Informacje poniżej.

2. Zakupu można dokonać także za pośrednictwem sklepiku internetowego orante.pl.

Zamówienia składna na naszej stronie będziemy przesyłali dalej.

Zamówienia można składać też na ten adres mailowy: zamowienia@armiajezusachrystusa.pl.

Uwaga! Można poprosić w mailu o policzenie całkowitych kosztów zamówienia albo można też obliczyć je samodzielnie i od razu przelać należność na podane poniżej konto bankowe. W każdym z tych dwóch przypadków potrzeba jednak koniecznie wysłać mailem adres do wysyłki (przy przesyłce kurierem także numer telefonu), ponieważ z samego zaksięgowania pieniędzy na koncie bankowym nie będzie jasne, kto i za co płaci, i gdzie to wysyłać.

Opcje i cena wysyłki samych medalików:

– maksymalnie 50 medalików – pocztą – list polecony ekonomiczny – 5,70 zł (dochodzą w czasie 3-6 dni od wysyłki)
– pocztą – list polecony priorytetowy – 7 zł (dochodzą w czasie 2 dni od wysyłki)

– dowolna ilość medalików – pocztą – list polecony ekonomiczny – 9 zł (dochodzą w czasie 3-6 dni od wysyłki)
– pocztą – list polecony priorytetowy – 9,80 zł (dochodzą w czasie 2 dni od wysyłki)

Opcje i cena wysyłki samych książek:

– jedna książka – pocztą – list polecony ekonomiczny – 9,80 zł (dochodzi w czasie 3-6 dni od wysyłki)
– pocztą – list polecony priorytetowy – 12,50 zł (dochodzi w czasie 2 dni od wysyłki)

– dwie książki lub więcej (dowolna ilość) – kurierem – 14 zł (dochodzą w czasie 1-2 dni od wysyłki)

Opcje i cena wysyłki ksiażek razem z medalikami:

– jedna książka oraz dowolna ilość medalików
– pocztą – list polecony ekonomiczny – 9,80 zł (dochodzą w czasie około 3-6 dni od wysyłki)
– pocztą – list polecony priorytetowy – 12,50 zł (dochodzą w czasie 2 dni od wysyłki)
– kurierem – 14 zł (dochodzą w czasie 1-2 dni od wysyłki)

– dwie książki lub więcej książek oraz dowolna ilość medalików – kurierem – 14 zł (dochodzą w czasie 1-2 dni od wysyłki)
Na maile odpisujemy zwykle w przeciągu jednego, maksymalnie dwóch dni.

Zamawiane produkty wysyłane są w przeciągu dwóch dni od zaksięgowania wpłaty.
Dane do przelewu:
Fundacja pro Maria et Veritate, Al. Jerozolimskie 85 lok. 21, 02-001 Warszawa
25 1140 2004 0000 3402 7585 3943

Medaliki wysyłamy jedynie na adresy w Polsce. Nie ma możliwości wysyłki za granicę.

W przypadku problemów z obliczeniem sumy do zapłaty, wysyłki Księgi Prawdy za granicę oraz wszelkich innych pytań, prosimy o uprzedni kontakt mailowy w celu ustalenia szczegółów i wyjaśnienia.

==================================================================

ZAMÓWIENIA DLA POLONII NA ŚWIECIE – DOSTAWA ZA DARMO: 

Ksiega Prawdy: Tom 1: Przygotujcie Sie Na Powtorne Przyjscie Chrystusa : Maria Divine Mercy : 9781909448056

Dalsze losowe orędzia

Cytaty z orędzia W czasie Mojej Męki Moje ramiona zostały wyrwane ze swych stawów i to jest zobrazowane na wizerunku z Całunu Turyńskiego

Prawie wszędzie zabronią posiadania Biblii.

Rosja i Chiny obejmą rządy w wielu narodach, począwszy od Europy.

Unia Europejska, bestia z dziesięcioma rogami, zostanie pożarta przez drugą bestię, jeszcze bardziej bezwzględną i potężną.

Wówczas komunizm przejmie tam stery władzy, zanim wszędzie na świecie się nie rozprzestrzeni.

Ten okres nie będzie trwał długo. Będzie on krótki.

Wasze modlitwy złagodzą jego następstwa; zostało to jednak przepowiedziane i się spełni.

Módlcie się, módlcie się, módlcie się o nawrócenie całego świata w czasie Ostrzeżenia.

Jeżeli większość dusz się nawróci, wówczas duża część tego, co ma w czasie Wielkiego Ucisku nastąpić, może zostać i będzie złagodzona.

 

Cytat z orędzia Europejskie kraje ulegną dyktaturze nie lepszej niż za czasów Hitlera

Grecja będzie katalizatorem, który dostarczy pretekstu do obalenia Babilonu.

 

Po wojnie światowej nastąpi głód, a następnie plagi. Jednak modlitwa może złagodzić karę

Orędzie 484, piątek, 13 lipca 2012, godz. 16.25

Moja bardzo umiłowana córko, Moi wyznawcy muszą znać kolejność mających nastąpić wydarzeń, albowiem poprzez ich zrozumienie zyskają wiedzę, która ich umocni, a dzięki temu będą mogli pomóc w złagodzeniu Kary.

Ostrzeżenie jest ostatnią deską ratunku, zsyłaną przez Mojego Ojca, aby światło Boga – światło Prawdy – zasiać w sercach ludzkości.

Bez tego większa część ludzkości zostałaby wrzucona do Piekła, nie okazałaby się bowiem godna Królestwa Mojego Ojca.

Jest to Boski Akt Wielkiego Miłosierdzia, by wyzwolić wszystkie Boże Dzieci od zła i zabrać je tam, gdzie znajduje się ich prawowite dziedzictwo.

Z powodu wielkiej ciemności, spowijającej w obecnym czasie ziemię – gdzie światło Boga prawie nie dociera – ten Boski Akt jest koniecznością.

Oddzieli On dobrych od tych, którzy toną w grzechu, ale którzy będą uparcie trwali przy bestii, jak i przy tych wszystkich wspaniałościach, które ona im na tej ziemi obiecuje. Jest to dla tych biednych dusz zmarnowany czas, bo przecież muszą one wiedzieć, że czas ich pobytu na ziemi jest krótki.

Ziemia zostanie wymieniona na Nowy Raj, a tym duszom odmówi się wejścia do niego, jeżeli odrzucą Mój Akt Miłości i Miłosierdzia.

Wielu pozostanie w ciemności. Wielu nawróci się natychmiast. Jeżeli większość ludzkości będzie pokutować, wówczas czas Wielkiego Ucisku nie będzie taki ciężki.

Wojna Światowa nie będzie już miała takiego samego skutku, jeżeli większość ludzi będzie pokutować po Ostrzeżeniu.

Po wojnie światowej nastąpi głód, a następnie plagi. Jednak modlitwa może złagodzić karę.

Módlcie się gorąco, aby wojna i kara, która po niej nastąpi, zostały złagodzone i odwrócone. Już sama wiara, jaką mogłaby mieć ludzkość, i wierność Mnie, waszemu Boskiemu Zbawicielowi, mogą tego dokonać.

Moja córko, to nie Ja, wasz Jezus, jestem tym, który wam nastręczy tych okropnych boleści. One zostaną sprowokowane przez nikczemne grzechy ludzi, którzy w swej żądzy władzy, pieniądza i kontroli nad światem dla własnej korzyści – są nienasyceni.

Podczas gdy Moi wyznawcy będą cierpliwie oczekiwać na Moje Powtórne Przyjście, będzie wzrastało zamieszanie.

Wielu wystąpi i będzie twierdziło, że są Mną, Mesjaszem, a ludzie dadzą wyprowadzić się w pole.

Nie zapominajcie, co Wam powiedziałem: Powrócę na ziemię w ten sam sposób, jak ją opuściłem, kiedy wzniosłem się poprzez chmury.

Nie traktujcie serio nikogo, kto twierdzi, że jest on cieleśnie Mną, bo to nigdy nie będzie miało miejsca.

Moi wyznawcy pozostaną silni w swojej miłości do Mnie i muszą skupić się na jednym pragnieniu, które, jeżeli zostanie spełnione, przyniesie Mi radość i pocieszenie. Będzie to Misja ocalenia dusz – wszystkich dusz – zanim Ja nie powrócę.

Miejcie zawsze w pamięci, że wierność w stosunku do Mnie będzie kluczem do zbawienia i do przyszłego świata, który nie będzie miał końca, będzie to bowiem Nowy Raj, który oferuje każdemu życie na wieki.

Wasz umiłowany Jezus

Jezu, pokaż mi Prawdę i ocal mnie od złego.

Prawdziwie żałuję za moje grzechy

i proszę Cię, przyjmij mnie teraz

i okaż mi światło Twego Miłosierdzia.

Amen.

 

Każda osoba żyjąca na tym świecie ujrzy swoją duszę i dowie się – w wielu wypadkach po raz pierwszy – że takową w ogóle posiada

Orędzie 481, poniedziałek, 9 lipca 2012, godz. 23.00

Moja najdroższa córko, pragnę obecnie tak przygotować wszystkich Moich wyznawców na Ostrzeżenie, aby pomóc im i ich najbliższym.

Nie wystarczy żałować za grzechy z powodu strachu. Wymagana jest pokuta.

Moi wszyscy wyznawcy, bądźcie posłuszni teraz Moim wskazówkom, by przygotować wasze dusze na Ostrzeżenie.

Musicie rozpocząć od medytacji nad wszelkim złem, jakim zawiniliście wobec siebie i bliźniego.

Ci z was, którzy są katolikami – jeżeli chcą pozostać w stanie Łaski – muszą przystępować do Sakramentu Spowiedzi co dwa tygodnie.

Dzięki temu wasz ból w czasie Ostrzeżenia zostanie złagodzony i będziecie mieli siłę, aby pomóc waszym braciom i siostrom, którzy będą cierpieć okropne męki, jak i mieć poczucie winy, próbując dojść do ładu po rozjaśnieniu ich sumienia.

Dla tych pośród was, którzy należą do innych kościołów chrześcijańskich lub do innych wyznań, ale którzy wierzą w te orędzia – musicie odmawiać modlitwę daną wam jako Modlitwę Krucjaty (24) Odpust Zupełny dla Rozgrzeszenia. Musicie odmawiać tę modlitwę przez siedem kolejnych dni, a Ja, wasz Jezus, udzielę wam rozgrzeszenia:

Krucjata Modlitwy (24) Odpust zupełny dla rozgrzeszenia

(Krucjata Modlitwy przekazana wraz z Orędziem Ostrzeżenia z dnia 2012.01.31, 21.30. Aby otrzymać dar całkowitego rozgrzeszenia i moc Ducha Świętego, modlitwę tę należy odmawiać przez 7 kolejnych dni.)

O Mój Jezu, jesteś Światłem ziemi.
Jesteś Płomieniem,
który dotyka wszystkie dusze.
Twoje Miłosierdzie i Miłość
nie znają granic.

Nie jesteśmy godni ofiary,
dokonanej przez Twoją Śmierć na krzyżu.
Wiemy jednak,
że Twoja Miłość do nas jest większa
niż miłość, którą mamy dla Ciebie.

Udziel nam, o Panie, daru pokory,
abyśmy zasłużyli na Twoje Nowe Królestwo.
Napełnij nas Duchem Świętym,
abyśmy mogli maszerować naprzód
i prowadzić Twoją armię,
aby głosiła prawdę o Twoim Świętym Słowie
i przygotowała naszych braci i nasze siostry
na chwałę Twojego
Powtórnego Przyjścia na ziemię.

Czcimy Ciebie, wysławiamy Ciebie,
ofiarujemy Ci samych siebie,
nasze smutki, nasze cierpienia
jako dar dla Ciebie, aby ratować dusze.
Kochamy Cię, Jezu.
Zmiłuj się nad wszystkimi swoimi dziećmi,
gdziekolwiek się znajdują.

Amen.

A teraz zostawię wam specjalną modlitwę, także za te dusze, które mogą umrzeć z powodu szoku w czasie Ostrzeżenia, a które mogą znajdować się w stanie grzechu śmiertelnego.

Modlitwa Krucjaty (65) Za tych w grzechu śmiertelnym

O Drogi Jezu, Zbawicielu ludzkości,
poprzez Twoje Boskie Miłosierdzie
błagam Cię o łaskę uniewinnienia
dla tych wszystkich biednych dusz
pogrążonych w grzechu,
które mogą być wzięte z tej ziemi
w czasie Ostrzeżenia.
Przebacz im ich grzechy
na pamiątkę Twej Męki.
Błagam Cię, abyś użyczył
mi tej specjalnej łaski
dla zadośćuczynienia za ich grzechy.
Ofiaruję się Tobie
umysłem, ciałem i duszą
jako pokutę za zbawienie ich dusz
i aby przynieść im życie wieczne.

Amen.

Moi wyznawcy, Ostrzeżenie będzie wspaniałym aktem Zbawienia, w którym udowodnię światu Moje Boże Miłosierdzie.

Każda osoba żyjąca na tym świecie ujrzy swoją duszę i dowie się – w wielu wypadkach po raz pierwszy – że takową w ogóle posiada.

Czasu jest niewiele i musicie zacząć przygotowania.

Nie zapominajcie o Moich instrukcjach, aby mieć zapas jedzenia, który wystarczy na dziesięć dni, poświęcone świece i święte dewocjonalia w waszych domach.

Ufajcie Mi i radujcie się, ponieważ wiele dusz zostanie ocalonych.

Nie zdradzę wam daty, ale wiedzcie, że to musi się wydarzyć.

Kiedy wasze grzechy zostaną wam odsłonięte, musicie Mnie poprosić o przebaczenie i pokłonić się w pokornej wdzięczności za ten Boży Dar, który jest waszym paszportem do życia wiecznego w Nowym Raju na ziemi.

Pamiętajcie, że nie ma takiego grzechu – nieważne jak ciężkiego – który nie może być przebaczony, jeżeli zostanie okazana prawdziwa skrucha.

Wasz umiłowany Zbawiciel

Jezus Chrystus

 

Jedna trzecia ziemi zostanie zniszczona, gdy aniołowie ześlą ogień z czterech stron Nieba

Orędzie 478, piątek, 6 lipca 2012, godz. 16.15

Moja najukochańsza córko, pewien okres czasu został przewidziany na to, aby Moje Święte Orędzia dla świata usłyszała każda dusza, młodzi i starzy z każdego narodu.

Jeżeli będzie im dany dostęp do tych orędzi, wiele dzieci Bożych zwróci na nie swoją uwagę i będzie słuchać moich wskazówek.

Musicie się teraz dowiedzieć, że zmiany już się rozpoczęły – jak zostało to przepowiedziane. Rośliny uprawne nie będą przynosić takich owoców jak dawniej, a pory roku nie będą już tym, czym były.

Zmiany te pochodzą z ręki Mojego Przedwiecznego Ojca, a polegają na wprowadzeniu na ziemi nowych praw, które zostaną zauważone przez każdego człowieka.

Nic, co oparte jest w świecie na prawach natury, pozostanie takim, jak kiedyś.

Morza się podniosą, wody się wyleją, ziemia zadrży, a gleba stanie się jałowa.

Mój Ojciec nałoży wielką karę, aby zatrzymać rozprzestrzenianie się grzechu, który jest dla Niego źródłem wielkiej zgryzoty.

Te narody, które sprzeciwiają się Jego Prawom, będą wiele cierpieć. Już wkrótce zrozumieją, że ich grzechy nie będą dłużej tolerowane i że zostaną ukarani.

Ta kara ma ich powstrzymać od przenoszenia tej zarazy na inne dusze, a jeśli nie zejdą ze swoich złych dróg, zostaną do tego zmuszeni za sprawą Boskiej interwencji.

Moja córko, musisz teraz szybko rozgłaszać Moje Słowo, gdyż Ostrzeżenie się przybliża.

Wiele narodów musi otrzymać Księgę Prawdy, aby mogły przygotować się do Mojego Powtórnego Przyjścia.

Moje Powtórne Przyjście nastąpi po Ostrzeżeniu.

Kary, wymierzone przez aniołów z Nieba z rozkazu Mojego Ojca, będą przebiegać etapami. Będą one się nasilać, jeśli grzech będzie się wzmagał.

Bitwa się rozpoczęła, a wczesne jej etapy dadzą się w wielu krajach już zaobserwować.

Wszyscy odczujecie skutki niszczących zmian klimatu, jakie dadzą się we znaki ziemi, która, na skutek zwyrodnienia spowodowanego grzechem, wyda z siebie pełne cierpienia jęki.

Wstrząsy się nasilą i naród po narodzie ucierpi według plamy grzechu, jaki deprawuje jego rdzeń.

Przywódcy, którzy pójdą za antychrystem, nie uciekną przed okiem Mojego Ojca i zostaną zniszczeni.

Mój Ojciec ukarze tych, którzy dowodzą teraz złymi rządami, aby ocalić Jego dzieci z ich złej ręki.

On nie będzie bezczynnie stać i się przyglądać, jak ci przywódcy, idący za antychrystem, który pozostaje na razie w ukryciu, niszczą Jego dzieci.

Jedna trzecia ziemi zostanie zniszczona, gdy aniołowie ześlą ogień z czterech stron Nieba.

Wtedy wielu zrozumie, że coś jest nie tak i że zostało to wywołane gniewem Mojego Ojca.

Jednak wielu nadal nie wyciągnie z tego nauki. Po Ostrzeżeniu wielu się nawróci, wielu też jednak się nie nawróci, i to nawet wtedy, kiedy zostanie im ukazany stan ich dusz.

Będą oni nadal ulegać „ponętnym ułudom”, uważając, że to ziemia im je oferuje. Tylko że tym razem ich pożądanie i te materialne bożki, które są przez nich tak wielbione, staną się jeszcze bardziej nieprzyzwoite i zdrożne. Wszystkie ich grzechy – które widoczne są dla tych, którzy dostrzegają, czym one są – będą tak odrażające, że tylko niektóre z dzieci Bożych będą w stanie znieść ich widok.

Każdy odrażający grzech będzie – jako wyraz pogardy dla Boga – publicznie prezentowany.

Każde działanie będzie do tego stopnia obnażać takich grzeszników z godności ludzkiej, że będą oni zachowywać się jak zwierzęta.

Jakikolwiek szacunek dla ludzkiego ciała zaniknie, a każda ohydna żądza będzie bez jakiegokolwiek zawstydzenia w ich duszach wystawiana światu na pokaz.

To są więźniowie szatana. Wszyscy oni są dziećmi Bożymi, ale utracą swoje dusze na rzecz bestii.

Kary są częścią Bożych planów odnowienia ziemi, których celem jest zarówno oczyszczenie grzeszników, jak i ziemi, po której stąpacie.

Dopiero wtedy, gdy ziemia zostanie oczyszczona, może nastąpić Moje Powtórne Przyjście.

Módlcie się, Moi wyznawcy, o odwagę i hart ducha, aby stawić czoła tym karom.

Nigdy nie wolno wam się ich lękać, gdyż wy, Moja Armio, będziecie się za te narody modlić, dopomagając przy oczyszczeniu, które jest niezbędne dla odnowienia ludzkości.

Pieczęć Boga Żywego będzie chronić was wszystkich i każdego z osobna.

A to wszystko z powodu miłości, jaką Ojciec darzy wszystkie Swoje dzieci; gdyby bowiem ich nie ukarał, powędrowałyby one prosto do bram piekieł, nawet o tym nie wiedząc.

Wasz Jezus

 

Nowy Raj: Otrzymacie ciała czyste, niezniszczalne, wolne od chorób, śmierci fizycznej i starzenia się

Orędzie 469, wtorek, 26 czerwca 2012, godz. 20.00

Moja najukochańsza córko, Nowy Raj został właśnie ukończony, w pełnej chwale, gotowy na przyjęcie wszystkich dzieci Bożych na ziemi.

Zostanie on ukazany w całej swojej chwale, tak samo jak tamten Raj, od początku stworzony przez Mojego Przedwiecznego Ojca dla Jego dzieci.

Jak aniołowie pięknie śpiewają i jak się cieszą na tę zbliżającą się chwilę odsłonięcia tej wielkiej wspaniałości przed oczami niedowierzającego świata.

Zostanie ona zaprezentowana przeze Mnie, kiedy Nowe Jeruzalem zstąpi na ziemię i dzwony będą wtórowały Mojemu Powtórnemu Przyjściu.

A ty, Moja córko, zostaniesz poproszona, abyś to ogłosiła na krótko przed tym, zanim dam się poznać.

Tylko ci, którzy przyjmują Mnie jako Mesjasza, będą mogli wejść przez jego wspaniałe bramy.

Każde wezwanie z nieba, aż do dźwięku ostatniej trąby, będzie czynione po to, aby wyjść naprzeciw tym wszystkim, którzy nadal będą odrzucać Mój wielki dar.

Potem będzie już za późno dla tych biednych dusz. Znajdą się one bowiem poza zasięgiem pomocy – po tym, jak Moje Miłosierdzie zostanie Mi ponownie ze złością rzucone w twarz, jako ostateczne odrzucenie.

Teraz liczy się tylko to, aby ostrzec wszystkich, którzy znajdują się w niebezpieczeństwie utraty swoich dusz na rzecz szatana.

Moi wyznawcy, zgromadźcie ich razem. Zachęćcie ich łagodnie do przyłączenia się do Moich owiec. Nigdy nie przestawajcie się modlić o ich ocalenie.

O, Moi kochani wyznawcy, gdybyście mogli zobaczyć Nowy Raj, kiedy Niebo i Ziemia połączą się w jedno, upadlibyście na kolana i płakalibyście z radości i otuchy.

Wy, którzy boicie się czasów ostatecznych, gdy Ziemia – taka, jak ją znacie – ulegnie zmianom, musicie pozwolić Mi uwolnić was od waszych lęków.

Zabierzecie ze sobą swoje rodziny i wszyscy będziecie mieć swój radosny udział w czystej, pełnej miłości i harmonii.

Otrzymacie ciała czyste, niezniszczalne, wolne od chorób, śmierci fizycznej i starzenia się.

Będziecie wszyscy posiadać własne domostwa pośród traw, drzew, gór, rzek, strumieni i kwiatów, otaczających was w całym swym chwalebnym pięknie.

Zwierzęta będą oswojone i będą żyły w pokoju i harmonii ze wszystkimi dziećmi Bożymi.

Wasze dzieci będą zawierać związki małżeńskie i posiadać potomstwo, i wszyscy będziecie świadkami cudu, jakim będą powstałe z martwych rodziny.

To zmartwychwstanie nie będzie podobne do żadnej innej radości, jaką można sobie wyobrazić.

Zostaniecie ponownie połączeni z tymi, których kochacie, a którzy odeszli z tego życia i poszli do Nieba.

Będą narody, łącznie dwanaście, zaś owe dwanaście gwiazd w koronie na Głowie Mojej Niepokalanej Matki symbolizuje te narody, a wszystkie one będą Mnie i Moim Apostołom i Prorokom podlegać.

To będzie Moje Królestwo, obiecane przez Mojego Ojca od czasu, gdy stworzył On Raj na Ziemi. A każdy, kto je odrzuci, zginie.

Módlcie się o czystość dusz wszystkich dzieci Bożych, aby umożliwić im powrót do domu – Królestwa Mojego Ojca na Ziemi; jak było ono na początku, teraz i zawsze, i na wieki wieków.

Wasz Jezus