Ta księga odmieni życie wielu i zbawi dusze

Ta księga odmieni życie wielu i zbawi dusze

Orędzie nr 6 z serii Ostrzeżenie

piątek, 12 listopada 2010, godz. 15.00

Naprzód, czyń, co jest potrzebne, aby ludzie ujrzeli i usłyszeli Moje Boskie orędzia. Ufam ci, droga córko, użyj wszelkich środków, które uważasz za dobre, aby ludzie czytali te orędzia. Musisz włożyć całą swoją energię, aby napisać tę księgę. Ta księga* odmieni życie wielu i zbawi dusze. Tak, księga ta jest tym, co zostało przepowiedziane. Ty jesteś skrybą, Ja jestem Autorem.

Nie czuj się zaskoczona czy onieśmielona, gdyż jest to święta rzecz, a ty zostałaś wybrana do tego dzieła. Zabierze ci to trzy miesiące. Chcę, abyś opublikowała to na całym świecie. Ma być to dzieło wielkie, pełne mocy i czytane przez miliony, tak jak Pismo Święte.

Moja córko, możesz to opublikować pod tytułem  ’in conversation with the secret prophet’, może tak być. Czemu się lękasz, Moje dziecko. Jesteś prowadzona z Wysoka. Musisz być dzielna. Zaufaj Mi. Poddaj się Mi. Poprowadzę twoją dłoń i twoje kroki na tej drodze. Później skieruję jeszcze następne Moje słowa do ciebie.

Wasz kochający Zbawiciel

Jezus Chrystus

* Księga ta, do której odnoszą się słowa Jezusa, jest pierwszą częścią orędzi zaprezentowanych światu w lutym 2011 roku.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Orędzia Ostrzeżenia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.