Ostrzeżenie przed Piekłem i obietnica Raju

Orędzie nr 7 z serii Ostrzeżenie

sobota, 13 listopada 2010, godz. 3.00

Moja kochana córko, przechodzisz teraz straszne prześladowanie, które dopuściłem, aby uwolnić twoją duszę z udręki Piekła. Teraz jesteś wolna i twój duch umożliwi ci rozpowszechnić Moje słowa, tak aby ludzkość mogła być uwolniona od cierpienia, które ją czeka, jeżeli będzie na tyle nierozsądna, aby ulec złemu.

Ty, Moja córko, byłaś wybrana od samego początku. Cały czas czynię cię mocniejszą. Jak myślisz, jaką będziesz za tydzień, rok, dwa lata? Wojownikiem, dzielnym aż do końca. Będziesz pracować ze Mną, aby oczyszczać dusze Moich drogich dzieci, dla których żywię głębokie i pełne miłości współczucie. Miłość wypływa z Moich żył jak rzeka. Moje współczucie nigdy się nie zmniejsza mimo tego, że ludzie wybierają inną drogę życia.

Ocalę ich z udręk piekielnych

Powiedz ludziom, Moja córko, że uratuję ich przed męką piekielną. Muszę ich przyprowadzić do Siebie, ludzi zagubionych i nieszczęśliwych. Jest tylko jedna droga do pokoju i miłości. Tak będzie w Moim Nowym Raju, kiedy Niebo i Ziemia staną się jednym. Czy ludzie o tym nie wiedzą? Czy nigdy nie słyszeli Mojej obietnicy? Obietnicy wiecznego życia, w którym wszyscy, którzy zwrócą się do Mnie, zostaną wzięci z ciałem, duszą i umysłem do Nowej Ziemi i Nowego Nieba, które połączą się na nowo i staną się tak dawno obiecanym Rajem dla dzieci Mojego Ojca.

Uwierzcie Mi, błagam was. Pomyślcie. Jeżeli nigdy nie czytaliście Pisma Świętego, zadajcie sobie proste pytanie. Kiedy czujecie miłość w swoim sercu, jak myślicie, skąd ona pochodzi? To jest uczucie, które czyni was łagodnymi, pokornymi, stęsknionymi i wolnymi od wszelkiego egoizmu. Taką właśnie miłość obiecuję tym, którzy zwracają się do Mnie.

Jak światowe ambicje czynią was próżnymi

Wiem, Moje dziecko, jak ciężko wam wierzyć w inny świat, jeżeli żyjecie na tym świecie. Pamiętajcie, że ten świat został stworzony przez Boga, Przedwiecznego Ojca. Następnie został zanieczyszczony przez działania kusiciela. Szatan jest bardzo przebiegły. Moje dzieci, z pewnością musicie wiedzieć, że światowe żądze was nie zaspokajają. Czujecie pustkę, której nie możecie wyjaśnić ani zrozumieć, czy tak nie jest? A następnie chcecie więcej i więcej. Ale w końcu dalej nie czujecie się zaspokojeni. Dlaczego tak jest? Czy zapytaliście waszego serca, dlaczego tak się dzieje? Dlaczego? Odpowiedź jest bardzo prosta.

Bóg stworzył ludzkość, która następnie została zwiedziona przez szatana. Szatan istnieje w tym pięknym świecie, który Mój Przedwieczny Ojciec stworzył z czystej miłości. Niestety,  będzie istniał aż do Mojego Powtórnego Przyjścia. Wtedy zostanie ukazany we wszystkich kłamstwach i podstępach, które manifestował w Moich dzieciach. Wtedy będzie za późno dla wielu z Moich dzieci, włączając w to tych, którzy nie są pewni, jeśli idzie o ich wiarę w Boskie stworzenie świata.

Nie odrzucajcie Mnie

Słuchajcie! Ja Jestem Jezus Chrystus, Zbawiciel, posłany, aby dać wam drugą szansę wejścia do Królestwa Mojego Ojca. Usłyszcie teraz Moją obietnicę. Słuchajcie Mego głosu, przekazywanego przez dzisiejszych wizjonerów i proroków, i zrozumcie, że wszystkie Moje dzieci są równe w oczach Mojego Ojca.

Ci, którzy idą za Nim, są błogosławieni, ci, co nie wierzą i nie chcą słuchać, cierpią wewnętrzne udręki. Bóg stworzył świat. On nie powstał z niczego. Człowiek nie mógł go uczynić ani żadna nauka nigdy nie wyjaśni tego cudu. Boskie siły nadprzyrodzone nigdy nie zostaną naprawdę zrozumiane, dopóki wszystkie dzieci Boga nie poddadzą się w umyśle, ciele i duszy czystej miłości, którą Ja daję.

Proszę, błagam was wszystkich, nie odrzucajcie swojego Stwórcy. Nie słuchajcie kłamstw, które wam wmawia kusiciel poprzez masonerię, Iluminatów, fałszywych proroków, dziwaczne i fałszywe kulty, które rozwijają się przez głupotę człowieka.

Szatan naprawdę istnieje

Ludzkość jest słaba. Nawet najbardziej święty człowiek pada łupem bezustannych pokus złego. Problem w tym, że ci, którzy szukają uciech, nie wierzą, że on istnieje. Niektórzy z nich wiedzą, że on istnieje i to oni właśnie sprawiają Mi największy ból.

Rany otwierane na nowo i jątrzone

Cierpię w takim stopniu, że rany zadane Mi w czasie strasznego krzyżowania, któremu się poddałem, są otwierane na nowo i jątrzone. Pozostawiają Mnie w stanie najwyższej agonii Mojego Ciała, Duszy i Bóstwa. Mimo to nigdy nie przestanę was kochać.

Wołam do was z Niebios i w Imieniu Mojego Przedwiecznego Ojca, który stworzył każdego z was: bądźcie wytrwali. Odrzućcie szatana. Uwierzcie, że on istnieje. Zaakceptujcie to. Otwórzcie oczy. Czy nie widzicie zamętu, jaki on sieje w waszym życiu? Czy jesteście ślepi?

Przesłanie dla możnych tego świata

Bogaczom mówię, aby się zatrzymali, pomyśleli: czy przyjemnie jest wam żyć według własnych przykazań? Czy czujecie się dobrze? Czy  wyrzekliście się Mnie na rzecz światowych uciech? Te właśnie uciechy i przyjemności pozostawią pustkę w waszym sercu. Czujecie wewnątrz, że to nie jest w porządku. Mimo to pragniecie więcej tej pustki i poddajecie się kusicielowi, który w zamian za swoje obietnice zażąda waszej duszy.

Przesłanie dla podążających za Iluminatami

Błagam was, zwłaszcza Moje dzieci, które zostały zwerbowane przez Iluminatów i inne złe organizacje. Będąc tam jesteście narażeni na wieczne potępienie. Czy nie rozumiecie, że to, co zostało wam obiecane w zamian za waszą duszę, to kłamstwo? Podstępne i przerażające kłamstwo. Nigdy nie otrzymacie darów, obiecanych przez złowieszczego posłańca piekieł. Jako wasz Zbawiciel z krzyża, skoro oddałem Moje życie, żeby was ocalić, proszę, pozwólcie Mi siebie uratować. Kocham Moje dzieci. Płaczę i błagam was ostatni raz, nie odrzucajcie Mnie na rzecz kusiciela.

Przebaczę wszystkim, którzy się wyspowiadają

Nie mogę łamać waszej wolnej woli, bo jest ona jednym z darów danym wam, kiedy byliście rodzeni w Światłości Boga. Przyjdę, jak mówią pisma bardzo szybko — szybciej niż ktokolwiek może to pojąć. Świat wpadnie w ciemność i rozpacz. Mimo to przebaczę wszystkim i każdemu Memu dziecku z osobna, każdemu kto — kiedy ujrzy swoje grzechy, bez względu jak one są wielkie — wyspowiada się. Dostąpicie Raju ciałem i duszą, kiedy Niebo i Ziemia staną się Jednym, gdzie wszyscy będziecie żyć wiecznie, razem ze swoją rodziną, na wieki wieków.

Obietnice Raju

Żadnej choroby, fizjologicznych uszczerbków, żadnego grzechu — tylko Miłość. To jest obietnica Mojego Raju. Nikt niczego nie będzie pragnąć. Wszyscy będą żyć w harmonii, radości i miłości.

Rzeczywistość Piekła

Nie odrzucajcie tego życia na rzecz życia obiecywanego wam przez szatana. Jesteście okłamywani. Jeżeli podążacie tą drogą, która nie jest Moją, Jezusa Chrystusa, Waszego Zbawiciela, wtedy jesteście na drodze do wiecznego potępienia. Będziecie krzyczeć z przerażenia, kiedy uświadomicie sobie wasz błąd. Wtedy będziecie błagać o miłosierdzie, łkać, rwać włosy z głowy. Ale ponieważ macie wolną wolę, dar od Ojca, ona nie może wam zostać zabrana. Kiedy wybierzecie tę fałszywą drogę, będziecie cierpieć wieczne potępienie. To jest bardzo realne. Największym przekleństwem będzie to, że istnieje Bóg. Że Ja, wasz Zbawca, Jezus Chrystus, naprawdę istnieję. I nie będzie już wtedy jak się uratować.

Wasze rodziny będą mogły na was patrzeć z drugiej strony. Kiedy to się wydarzy i uświadomicie sobie tę straszną prawdę, będzie już za późno. Zapamiętajcie te słowa. Największym przekleństwem będzie to, że będziecie wiedzieć, że już nigdy nie ujrzycie Boga. To będzie największa udręka, która będzie trwać wiecznie pośród ogni piekielnych, gdzie ból nigdy nie ustaje ani się nie zmniejsza.  Zamiast radować się w Raju, obiecanym wam, skończycie w Piekle przez kłamstwa szatana. Piekło to rzeczywistość i znaczy ono: wieczne cierpienie.

Proszę was wszystkich, którzy nie wierzycie. Mówię do was, proszę was o modlitwę do Mego Najświętszego Serca. Proście o Moje Boskie Miłosierdzie każdego dnia o 15.00. Odpowiem na każdą waszą prośbę z miłością, którą natychmiast poczujecie. Trzymajcie Mnie za rękę, dzieci. Nie puszczajcie jej. Kocham was wszystkich tak bardzo, że dałem Moje życie za każdego z was, abyście byli uratowani.

Tym razem przyjdę jako Sędzia. Tak bardzo was kocham, że nie mogę naruszać daru wolnej woli, którą otrzymaliście od Mojego ukochanego Ojca. Mam nadzieję, że przez moich współczesnych wizjonerów i proroków w końcu Mnie usłyszycie. Prawda jest drogą, pamiętajcie o wiecznym Zbawieniu i nowym początku, kiedy Niebo powróci na Ziemię.

Kłamstwa szatana

Kłamstwa, bez względu na to, jak są uwodzicielskie, są tylko kłamstwami. Wymyślone, aby skraść ukochane dusze, które nie mogą być uwolnione przez Mojego Ojca, Stworzyciela Nieba i Ziemi.

Wasz Boski Zbawiciel,

Jezus Chrystus

Ten wpis został opublikowany w kategorii Orędzia Ostrzeżenia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.