Globalna władza, antychryst i znamię Bestii

Orędzie nr 10 z serii Ostrzeżenie

poniedziałek, 15 listopada 2010, godz. 11.00

Jesteście teraz w trakcie pojmowania prawdy i akceptowania Mojego orędzia. Zapisz to, Moja córko. Szybkość, z jaką proroctwa się spełniają, zaczyna być dla wszystkich dostrzegalna. Obserwujcie zmiany, które staną się widoczne, w tym stan Mojego kościoła jako jeden z pierwszych znaków. Wtedy to zwodziciel sprowadzi na manowce Moich wyznawców.

Drugi znak będzie widzialny, gdy wielu z was nie będzie już prowadzonych przez swój kraj. Dotyczy to materialnej kontroli oraz armii. Moje dzieci, ich przywódcy i wszyscy ci, którzy są odpowiedzialni za troszczenie się o swoich ludzi, całkowicie stracą kontrolę. Będą oni jak łódź bez steru. Ta łódź, którą sterują, będzie płynąć nie znając celu, i będą zagubieni.

Moje dzieci, musicie się teraz usilnie modlić o rozluźnienie ucisku, który te złe grupy będą na was wywierać. Oni nie przynależą do Bożego Królestwa i poprzez podstępne oszustwo nie zdacie sobie sprawy, że stoi za tym potężna siła, która skrzętnie dba o to, by się nie ujawnić.

Wy, Moje dzieci, nie będziecie mądrzejsze. Będziecie uważać, że żyjecie w ciężkich czasach, ale ta fasada jest skonstruowana w taki sposób, byście tak myśleli. Powstańcie teraz, Moje dzieci.

Znamię Bestii

Nie przyjmujcie znamienia. Im więcej z was go nie przyjmie, tym będziecie silniejsi liczebnie. Ten znak — znamię bestii, będzie waszym upadkiem. Nie jest on tym, na co wygląda. Zgadzając się na jego przyjęcie, będziecie się coraz bardziej oddalać.

Strzeżcie się Planu napędzanego przez zwodziciela, który dąży do usunięcia wszystkich znaków obecności Mojego Przedwiecznego Ojca i nauk Pisma Świętego z waszego życia. Będziecie świadkami, jak będzie to wprowadzane w szkołach, uniwersytetach, szpitalach i konstytucjach waszych krajów. Największą obrzydliwością, która sprawia Mi ogromny ból, jest zniesienie nauk Pisma Świętego dla tych, którzy praktykują adorowanie Mnie, ich Boskiego Zbawiciela. Niebawem ujrzycie, że Moje słowo oraz nauczanie prawdy będzie zniesione i karalne.

Wy, moje umiłowane dzieci, będziecie wiele cierpieć w Moim imieniu. Odpowiedzialne za to są siły zła, które prowadzi szatan. Znaleźć je można wszędzie, szczególnie u tych przywódców, na których polegacie, aby przetrwać. Dzieci, nie obawiajcie się o siebie. Martwcie się raczej o te biedne dusze wprowadzone w błąd, które są tak bardzo dotknięte przez zwodziciela, że trudno jest je od niego odciągnąć. Ci ludzie nie są godni zaufania. Uważajcie na to, jak się z nimi porozumiewacie. Będą trzymać was w ucisku, ponieważ będą wszystko kontrolować. Będzie wam trudno z nimi walczyć, ponieważ będą oni mieć kontrolę nawet nad waszymi bankami, własnościami, waszymi podatkami i pożywieniem, którego potrzebujecie do przeżycia.

Jednakże nie będzie to trwało długo, gdyż ich dni są policzone. Jeśli będą nadal trwali w niewoli zła, pogrążą się w końcu w otchłań takiego terroru, że opisanie tego losu byłoby zbyt przerażające i człowiek opadłby martwy jak kamień, gdyby ujrzał choćby minutę z tych udręk, które będą musieli oni znosić.

Bitwa niebawem się zacznie, wtedy gdy ręka mojego Przedwiecznego Ojca szybko opadnie jako kara za ich grzechy, której świadkami niedługo będziemy na tej ziemi. Grzechy, za które Ja umarłem. Kto poświadcza i zmawia się z tą złowrogą, acz zdyscyplinowaną armią zniszczenia, nie jest dzieckiem Bożym. Ta zła armia, wypełniona demonami z czeluści piekielnych, dopuszcza się złych czynów na taką skalę, że niewinni ludzie nie są w stanie tego pojąć.

Nie jest Moim zamiarem straszenie Moich dzieci, ale prawda zostanie ujawniona w swoim czasie. Powstańcie teraz, Moje dzieci. Walczcie z siłami zła, zanim one zniszczą was. Wystrzegajcie się Globalnej władzy w każdym kształcie, wielkości, formie czy kodzie. Przypatrujcie się uważnie waszym przywódcom oraz tym, którzy kontrolują dostęp do pieniędzy, które zapewniają wam środki do przetrwania. Musicie teraz robić zapasy żywności.

Nie otrzymaliście tej wiadomości w sposób, jaki odzwierciedla Moje nauczanie, ale wysłuchajcie Mnie teraz. Te proroctwa zostały przepowiedziane. Moje dzieci muszą słuchać uważnie. Duch ciemności rośnie w siłę, a wy, Moi wyznawcy, musicie pozostać silni. Utrzymujcie waszą żywą wiarę we Mnie poprzez modlitwę. Wszyscy Moi wyznawcy powinni modlić się codziennie koronką do Bożego Miłosierdzia. Umocni to ich dusze i pomoże im znaleźć łaskę w momencie śmierci.

Moje dzieci, nie pozwólcie, by Moje orędzie was wystraszyło. Moi wyznawcy, mają wobec Mnie teraz powinność. Pozwólcie Mi to powiedzieć. Pamiętajcie, że zostaniecie wypełnieni Duchem Świętym, jak tylko zaakceptujecie Moje słowo. Nie obawiajcie się, ponieważ zostaliście wybrani. Wy, Moja armio wyznawców, doprowadzicie do porażki złego. Aby to osiągnąć, musicie się modlić.

Przychodzę z orędziem czystej miłości. Czy nie zdajecie sobie sprawy, że doświadczycie Raju, gdy Niebo i Ziemia się połączą? Nie macie czego się obawiać, Moi wyznawcy, będziecie podniesieni z ciałem, duszą i umysłem do królestw Niebiańskiej Hierarchii. Zobaczycie swoich bliskich. Tych waszych bliskich, którzy znaleźli łaskę u Mojego Przedwiecznego Ojca.

Czyńcie tak, jak wam polecam. Módlcie się, rozmawiajcie ze Mną, kochajcie Mnie, miejcie ufność we Mnie. W zamian dam wam siłę. Módlcie się o ochronę na Najświętszym Różańcu, danym wam z błogosławieństwem przez Moją umiłowaną Matkę. Ta modlitwa musi być odmawiana, by z jednej strony pomóc ochronić was przed wpływem złego. Z drugiej strony musicie prosić o ochronę przed ludźmi, z którymi macie kontakt, by nie mogli was zanieczyścić bądź rozproszyć waszej wiary we Mnie, którą nosicie w sercu.

Módlcie się za moich wizjonerów i proroków, aby byli chronieni. Módlcie się za Moje umiłowane sługi, tych świętych pobożnych pracowników posłanych przeze Mnie, by was prowadzić. Oni, podobnie jak Moi wyznawcy, cierpią udręki od złego. On nigdy nie przestanie próbować zamknąć wam oczu na prawdę i użyje każdej przebiegłej taktyki, by przekonać was, że wiara jest fałszywa. Usłyszcie Mnie. On, zwodziciel, będzie używał logiki i rozumowania, wyrażonych w delikatny i łagodny sposób, by przekonać was, że wnosi nadzieję w wasze życia. Będzie próbował poprzez antychrysta sprawić, żebyście uwierzyli, że to on jest wybrańcem.

Antychryst

Wielu Moich wyznawców padnie ofiarą tego nikczemnego podstępu. Czuwajcie. Będzie on widziany jako wysłannik miłości, pokoju i harmonii na świecie. Ludzie padną na kolana i będą go adorować. Okaże on wam swoją moc i wielu pomyśli, że pochodzi ona z Boskiego źródła. Jednak tak nie jest. Będzie was prowadził w sposób, który będzie się niekiedy wydawał dziwny. Prawdziwi wierzący będą wiedzieli, że nie pochodzi on ze światła. Jego dumna i pompatyczna postawa będzie skrywana za czystym złem. Będzie kroczył dumnie i okazywał to, co będzie się wydawać prawdziwym współczuciem i miłością dla wszystkich. Pod tą fasadą jednak jest on pełen nienawiści do was, Moje dzieci. Śmieje się on za zamkniętymi drzwiami.

Moje dzieci, oszuka was on straszliwie. Będzie wyglądał na potężnego, pewnego siebie, dowcipnego, opiekuńczego, kochającego i będzie postrzegany jako zbawiciel. Jego przystojna twarz spodoba się wszystkim, jednak wkrótce się on zmieni.

Będzie siał spustoszenie na świecie i zamorduje wielu. Jego akty terroru będą widoczne dla wszystkich. Zniszczy on waszą niepodległość i będzie pomocny we wprowadzeniu Znaku — Znaku Bestii. Wy, Moje dzieci, będziecie musiały być silne. Nie przyjmujcie Znaku, ponieważ jeśli go przyjmiecie, znajdziecie się pod jego złym, hipnotycznym oddziaływaniem.

Wielu odda życie za wiarę we Mnie. Nie bójcie się, ponieważ jeśli cierpicie dla Mnie, we Mnie i ze Mną, jesteście wybrani. Módlcie się, módlcie się, by nie poddać się jego rządom terroru. Powstańcie i walczcie dla Mnie.

Nie pozwólcie antychrystowi, aby poprzez swój przekonujący i zwodzicielski urok pozyskał wasze dusze. Pozwólcie, abym trzymał was w Moich rękach, tulił was Moją Łaską teraz, by dać wam siłę do walki o prawdę. Moja miłość do was nigdy nie umrze. Nigdy nie powinniście wybierać tej drogi, gdyż bylibyście wtedy także straceni dla Mnie. Będzie trudno, jednak pomoc będzie dana Moim dzieciom na wiele, wiele sposobów, aby ulżyć waszym cierpieniom. Idźcie teraz i módlcie się o Moje Miłosierdzie Boże i przygotujcie się na finalną bitwę.

Jezus Chrystus

Król Ludzkości

Zbawiciel i Sędzia Sprawiedliwy

Ten wpis został opublikowany w kategorii Orędzia Ostrzeżenia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.