Odrzućcie wszelkie wątpliwości

Orędzie nr 12 z serii Ostrzeżenie

wtorek, 16 listopada 2010, godz. 23.00

Napisz to, Moja córko. Można się spodziewać, że pojawią się u ciebie wątpliwości. Tak, jesteś kuszona, aby to, że zostałaś wybrana, wywołało pychę, ale on, zwodziciel, nigdy cię nie zdobędzie i nie zabierze Mi ciebie. Moja ukochana córko, jesteś silniejsza niż myślisz, ponieważ bardzo niewiele wybranych dusz byłoby w stanie podołać tej świętej prośbie w sposób, w jaki ty to robisz. Sposób, w jaki Ja komunikuję się z tobą, wymaga odwagi, by podjąć to wyzwanie. Nie uciekłaś i nie stchórzyłaś. Wiedziałaś od samego początku, że jest to Boskie Słowo od Najwyższej i Najświętszej Władzy.

Wkrótce doświadczysz wyjątkowego oświecenia, które odsunie wszelkie wątpliwości. Kiedy to nastąpi, twój umysł bardziej się otworzy i otrzymasz wyjątkowe łaski, które muszą być ci podarowane, by wypełniła cię odwaga i determinacja, potrzebne do tego, by to proroctwo się wypełniło.

Tak, Moja córko, ku twojemu ogromnemu zaskoczeniu zostałaś wybrana, by wypełnić proroctwa zawarte w Objawieniu Świętego Jana i przygotować ludzkość na Oczyszczenie, które wkrótce się rozpocznie. Jak tylko strach, wahanie i niepewność cię opuszczą, Moja ukochana córko, powstaniesz i wypełnisz to wyjątkowe zadanie, o które cię proszę. Będziesz odmawiać Koronkę do Bożego Miłosierdzia codziennie o 15.00, by ocalić dusze. Musisz w dalszym ciągu odmawiać Różaniec, podarowany światu przez Moją wspaniałą Matkę, która będzie pracować wraz ze Mną, by przygotować Moje Ponowne Przyjście na ziemię.

Wiele dusz jest wobec Mnie straconych i coraz więcej jest codziennie porywanych przez złego. One nie mogą być Mi odebrane. Proszę, pomóżcie Mi ocalić ich biedne dusze. Odrzućcie wszelkie wątpliwości. Pamiętajcie jedynie o swoim zadaniu. Pomóżcie otworzyć ich oczy, by umożliwić im uratowanie siebie w oczach Mojego Przedwiecznego Ojca. Jeżeli tylko będziecie mieć na myśli jedynie ostateczny rezultat, zrozumiecie, dlaczego jest to ważne i dlaczego wzywam was z czystej Miłości, którą mam dla wszystkich Moich dzieci w Moim sercu.

Pomyśl o tym w ten sposób. Miłość oddanego rodzica jest bezgraniczna. Jeżeli dziecko oddala się i wchodzi na ścieżkę potępienia, to rozpacz i cierpienie odczuwane przez rodzica są jak miecz przeszywający serce. Każdy rodzic, który kocha swoje dzieci, będzie usiłował walczyć o nie do samego końca. Nigdy się nie podda. Nigdy. Tak właśnie jest ze Mną. Zrobię wszystko, co w Mojej Boskiej Mocy, bez ingerowania w wolną wolę człowieka, by zwrócić ich serca z powrotem do Mojego Świętego Serca. Ty, Moja córko, Mi w tym pomożesz.

Nie potrzebuję ci przypominać o potrzebie posłuszeństwa i całkowitego oddania Mojej osobie. To jest twoje powołanie. Podnieś teraz swój miecz. Musisz walczyć ramię w ramię ze swoim Boskim Zbawicielem w jednej ostatecznej próbie uratowania wszystkich Moich dzieci przed Dniem Sądu.

Idź teraz w pokoju i miłości, i przyjmij dziś Moje Ciało.

Wasz kochający Zbawiciel

Jezus Chrystus

Ten wpis został opublikowany w kategorii Orędzia Ostrzeżenia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.