Ostrzeżenie przed Wojną Nuklearną

Orędzie nr 18 z serii Ostrzeżenie

wtorek, 23 listopada 2010, godz. 3.00

Moja córko, cierpisz z powodu pracy, którą wykonujesz dla Mnie. Ciemność, którą odczuwasz, pochodzi od zwodziciela, który cały czas atakuje za pomocą innych ludzi, tych, których znasz, za pomocą jego ciemności. Pomimo twoich odczuć rozpaczy jesteś przecież chroniona. On, zwodziciel, tak jak ci powiedziałem, nie skrzywdzi żadnej duszy. Musisz w dalszym ciągu modlić się Najświętszym Różańcem dla ciągłej ochrony od dręczenia. Poprzez modlitwę tego pełnego mocy uwielbienia Różańca Mojej Najświętszej Matki, zobaczysz różnicę.

Praca, którą pragniesz dla mnie ukończyć, nie jest łatwa, ale musisz pozostać silna, Moja córko. Dlatego  ta praca, gdy zostanie pokazana światu, przyniesie pokój i zadowolenie Moich dzieci.

One, Moje dzieci, kiedy zrozumieją prawdę, dostrzegą, że nie są odrzucone i zapomniane przez Stworzyciela. Pociecha, której doświadczą dzięki tej wiedzy, którą dam im w tej książce, przyciągnie ich bliżej Mnie.

Plan przyszłej wojny

Nie obawiaj się, Moja córko, jesteś bezpieczna, mimo że czujesz się bezsilna i niepewna. Cały świat, włączając w to twój własny kraj, w niedługim czasie doświadczy więcej bólu z powodu globalnej kontroli, która uczyni ludzi bezsilnymi. Dlatego więc tak ważne jest, by przygotować się teraz.

Powiedziałem ci już wcześniej, że musisz powiedzieć Moim dzieciom, aby zaczęły przygotowywać się teraz, zanim rozpocznie się przerażająca globalna wojna. Wojna, o której mówię, jest już przygotowywana przez czerwonego smoka. Smok, nowa siła świata, już obmyśla plan i zniszczy miasta na zachodzie. Czas się zbliża. Módlcie się, módlcie się o nawrócenie, gdyż to zło nie może zostać zatrzymane, ponieważ nie ma wystarczającej ilości modlitw, by je powstrzymać. Módlcie się o te dusze, które zginą podczas tego konfliktu nuklearnego.

Trzy lata, zanim  spisek wyjdzie na jaw

Módlcie się za te dusze teraz. Ponieważ globalna siła delikatnie przejmuje kontrolę, okazując fałszywe miłosierdzie. Oni, Moja droga córko, mają na celu kontrolę twojej wolności — jak żyć, jeść i modlić się. Dlatego też Moje dzieci muszą dążyć do tego, by stać się samowystarczalne. Uprawiajcie wasze jedzenie. Znajdźcie schronienia, gdzie będziecie mogli oddawać hołd waszemu Boskiemu Zbawicielowi. Po prostu bądźcie silni. Nie opowiadajcie ludziom wokół, dlaczego to robicie. To potrwa tylko 3 lata, zanim ukażą się waszym oczom znaki tego spisku. Ale wtedy wasze plany nabiorą kształtów i potwierdzą to, co kwestionowaliście i czasem uważaliście za dziwne. Uprawiajcie już teraz wasze własne jedzenie. Kupujcie teraz nasiona, które nie będą dostępne w sprzedaży w przyszłości. To nakarmi waszą rodzinę, gdy przyjdzie globalny głód.

Idźcie teraz i przygotujcie się.

Wasz Zbawiciel

Jezus Chrystus

Ten wpis został opublikowany w kategorii Orędzia Ostrzeżenia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.