Globalny Plan zmniejszenia populacji i obalenia światowych przywódców

Orędzie nr 20 z serii Ostrzeżenie

piątek, 26 listopada 2010, godz. 3.00

Moja ukochana córko, wkrótce otrzymasz wsparcie od kierownika duchowego. Ale pamiętaj, wielu moich naśladowców jest powoływanych przeze Mnie, ale nie wszyscy odpowiadają na to powołanie. Jak wiesz, nie mogę ingerować w wolną wolę, która jest Moim darem dla człowieka. Bez względu na wszystko ważne jest, by kontynuować tę pilną pracę, aby Moje dzieci usłyszały i zostały ocalone.

Znaki

Nie łudź się, zmiany się szykują i niedługo będzie tyle znaków, że tylko nieliczni na tej ziemi ich nie dostrzegą. Znaki, o których mówię, jak te, które są podawane przez moją ukochaną Matkę wizjonerom w Europie. Wielu ludzi, którzy otwierają swoje umysły i uwalniają swoje spętane dusze, zrozumie, że te przekazy pochodzą z Niebios. Kiedy Moje dzieci ujrzą cudowne znaki, które będą widoczne, zrozumieją prawdę.

Nie zwracaj uwagi na pogardę, wyśmiewanie i nienawiść, jaka powstanie, gdy ludzie będą czytać treść tego rękopisu. To samo spotkało Moich apostołów, którzy, dzięki darom Ducha Św., prowadzili swoją działalność. Ty także, Moja córko, otrzymujesz ten dar. Nigdy go nie odrzucaj ani w to nie wątp. To jest realne i ty to teraz wiesz. Twe wątpliwości w końcu zaczęły maleć.

Tak, jak powiedziałem, ześlę ci pomoc. Moja obietnica zaczyna się teraz ujawniać. Ukażę Ci także przyszłe wydarzenia, które musisz ujawnić wszystkim, także niewierzącym. Nie ma znaczenia, że na początku nie uwierzą. Jak tylko wydarzenia zaczną się spełniać, nie będą mieli innego wyjścia, jak tylko przyznać rację.

Plan zaaranżowania wojny

Jest podstępny plan, już realizowany przez światowe siły, plan wywołania wojny w celu zmniejszenia światowej populacji. Módl się, proś o zmniejszenie poziomu szkód, jakie ci źli ludzie chcą spowodować na Ziemi. Ich niemądra lojalność wobec oszusta powoduje, że poprzez szatańskie moce, jakie otrzymują będąc pod jego wpływem, są zdeterminowani, aby przeprowadzić swój plan za wszelką cenę.

Plany usunięcia Papieża Benedykta

Także są w toku plany przejęcia kontroli nad kościołami i różnymi wyznaniami, łącznie z Kościołem Katolickim. Mój Papież, Mój ukochany Benedykt, jest otoczony przez tych, którzy planują jego upadek. Inni światowi przywódcy, nieświadomi sił ukrytych w ich własnych szeregach, też mają być wzięci na cel i kilku z nich ma być obalonych.

Moje dzieci, obudźcie się i walczcie. To jest bardzo realna wojna, niepodobna do żadnej widzianej na ziemi. To jest wojna o ciebie, o każde z Moich dzieci. Ty jesteś celem. Problem w tym, że nie widzisz przeciwnika. Ci tchórze nie mają odwagi, aby się otwarcie ujawnić.

Potajemne spotkania

Mający obsesję na punkcie siebie samych, spotykają się potajemnie, żyjąc wśród was. Są rozsiani we wszystkich warstwach społecznych. Znajdziesz ich nie tylko na rządowych korytarzach, ale także w wymiarze sprawiedliwości, policji, świecie biznesu, edukacji i wojsku.

Nigdy nie pozwól tym ludziom dyktować ci, jak się masz modlić. Obserwuj, jak będą próbować kierować twoim życiem, i zacznij się przygotowywać na to, co idzie za nimi.

Ostrzeżenie przed globalnymi szczepieniami

Po pierwsze módlcie się we wspólnotach. Módlcie się za tych, którzy są gorliwymi pomocnikami szatana. Modlitwa pomoże zażegnać niektóre z tych katastrof. Strzeżcie się tych okropności, które będą chcieli narzucić poprzez szczepienia. Nie ufajcie żadnym nagłym inicjatywom powszechnego szczepienia; będzie się wydawać, że intencja ich wprowadzenia to współczucie i litość. Miejcie się na baczności. Państwa będą ze sobą w zmowie, aby kontrolować jak największą liczbę ludzi.

Magazynowana żywność

Nie polegajcie na dostawcach żywności. Przygotowujcie pożywienie teraz na przyszłość. Zacznijcie teraz zbierać i sadzić każdy dla siebie. Magazynujcie żywność, jak gdyby miała nadejść wojna. Ci, którzy tak uczynią, będą mieć czyste sumienie. Modlitwa i ofiara umocnią wasze dusze i ocalą was przed złymi ludźmi i ich wpływami. Nigdy nie pozwólcie im kontrolować waszych umysłów lub przekonań poprzez narzucanie czy wprowadzanie praw, mających na celu zniszczenie rodziny. Będą usiłować podzielić rodziny poprzez zachęcanie do rozwodów i wyzwolenia seksualnego oraz wyzwolenia od religii.

Morderstwo światowych liderów

Będą podsycać nienawiść między narodami, mordować przywódców poprzez skryte zabójstwa i zabierać ludziom wolność poprzez zmuszanie ich do zawierzenia się dyktaturze.

Gniew Boży zostanie wkrótce ukazany, bo nie będzie On tolerować dłużej ich niegodziwości, chyba że ci ludzie, podążający za tymi szatańskimi organizacjami, odwrócą się od tego zła. Módlcie się za nich.

Bądźcie ostrożni, baczcie na ludzi w swoich krajach, na których głosujecie. Zwróćcie uwagę na słowa, w jakich się wam przedstawiają. Słuchajcie tych, którzy próbują was ostrzegać. Usilnie pragnę, abyście się modlili za tych, którzy tak nie czynią, aby się nawrócili i też mogli być uratowani.

Te wydarzenia, o których mówię, zaczną się spełniać wkrótce. Trzymajcie się razem, miejcie w pogotowiu wasze własne dostawy jedzenia, uprawiajcie wasze własne warzywa i inne potrzebne do życia składniki. To jest wojna przeciwko wam, ale nie będzie to tak wyglądać. Bądźcie czujni.

Kościoły będą zamykane

Tym wszystkim, którzy zbierają się na odwagę i wracają do Kościoła, mówię, aby się nie bali modlić i okazywać swojej wiary otwarcie. Dla tych, którzy lekceważą Mój Kościół: Kiedy tylko ten dar, który służy wam do otwartego wyznawania wiary, zostanie wam zabrany, wtedy w końcu prawda na was zstąpi. I to spowoduje w was złość.

Moja córko, powiedz Moim ludziom, żeby się nie trwożyli. Moi naśladowcy będą ocaleni i uniesieni ze Mną na obłoki, aby oczekiwać nowego Raju na ziemi. Będą się radować Moim Nowym Rajem i ponownie się połączą ze swoimi rodzinami w Życiu Wiecznym. Muszą pozostać silni, modlić się i okazywać miłość jeden drugiemu. Módlcie się, módlcie się zwłaszcza za zagubione, oszukane dusze, które nie mają pojęcia, jak ich obecne zachowanie wpływa na ich przyszłość w następnym życiu.

Dusze letnie

Módlcie się także za Moje pozostałe dzieci, te o obojętnych duszach. Oni muszą powrócić do Mnie. Dzieci, dla wzajemnej miłości nie wahajcie się ostrzegać tych ludzi i mówić im o prawdzie. Pokażcie im znaczenie modlitwy poprzez świadectwo, tak aby i oni nie byli zgubieni.

Bądźcie mocni. Nigdy nie poddawajcie się armii kusiciela. Nigdy. Walczcie o to, w co wierzycie. Chrońcie swoje rodziny. Wróćcie do Mnie. Proście o Moje Boskie Miłosierdzie każdego dnia. Chrześcijanie, módlcie się na Różańcu. Pozwólcie Mojej Matce przyprowadzić się do Mnie poprzez Jej wstawiennictwo.

Moje dzieci. Płaczę nad wami wszystkimi i potrzebuję mMoich naśladowców, aby się zjednoczyli ze Mną przeciwko Złu. Waszą odpowiedzią niech będzie modlitwa.

Wasz ukochany Zbawiciel

Jezus Chrystus

Ten wpis został opublikowany w kategorii Orędzia Ostrzeżenia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.