Ostrzeżenie dla ludzkości

Orędzie nr 25 z serii Ostrzeżenie

wtorek, 7 grudnia 2010, godz. 3.15

Tak, Moja kochana córko, jestem z powrotem. Napisz to. Ty, Moja córko, która ukierunkowałaś swoje życie na Mnie, pomożesz Mi przyprowadzić ludzi z powrotem do Światła, Światła Prawdy.

Żaden człowiek nie zostanie pozbawiony przeze Mnie szansy poznania Prawdy Bożej. Okażę ludziom Miłosierdzie poprzez dar, który udowodni im, że Ja istnieję. Otrzymają dar w czasie Ostrzeżenia, w końcu poznają Prawdę. Niestety, nawet wtedy nie wszyscy zwrócą się do Mnie czy do Mojego Przedwiecznego Ojca.

Wiesz, że te przekazy pochodzą ode Mnie i wszystkie poruszają bardzo ważne kwestie. Myślę, że możesz teraz rozróżnić prawdę Moich Słów od swojej własnej wyobraźni. Moja córko, widzisz teraz ból i rozpacz, jaką odczuwam, kiedy świadczysz codziennie o frustracji Mojej i Mojego Ojca z powodu tego, jak zachowuje się ten smutny, pusty i niedowierzający świat.

Nie tylko niewierzący zadają ci ból; dzięki łaskom, jakich ci udzieliłem, widzisz także zamęt, jaki istnieje nawet w umysłach Moich wyznawców. Im także trudno się przekonać do Prawdy, którą daję im jako Dar miłości poprzez Moich proroków.

Jakaż długa i ciężka droga jest przed Moimi dziećmi, które starają się dążyć do Mojej Prawdy. Patrząc na Moje dzieci, na ludzi na ulicach, w TV czy wśród swoich sąsiadów, patrzysz na nich teraz Moimi oczami. Co dostrzegasz? Zupełną nieświadomość świata duchowego i brak celów w ich życiu. Poczucie beznadziei, pomimo uroków tego świata.

Moje dzieci nie uświadamiają sobie teraz tego, że przechodzą przez oczyszczenie. Następuje ono za Moim przyzwoleniem, gdy doświadczają poczucia przenikliwej pustki przez brak dóbr materialnych. Jest ono skutkiem ludzkiej chciwości. Ludzie otrzymali wolną wolę, a Ci źli, chcący spowodować upadek światowego systemu bankowego, cały czas przebiegle do tego dążą.

Dopuszczam, aby niewinni ludzie przechodzili przez to oczyszczenie. To jest ważne, bo przez trudy, których doświadczają, oczyszczają swoje dusze.

Niedługo, kiedy dobra materialne staną się trudne do zdobycia, ludzie spojrzą na swoje życie z głębszej perspektywy. Prostota pomoże otworzyć im oczy na prawdę, prawdę, co tak naprawdę jest istotne. Bez tego oczyszczenia Moje dzieci nie przybliżą się do Mojego Serca, kiedy spadnie na nich cierpienie.

Ogołoceni z dóbr materialnych, do których dążyli w przeszłości z taką bałwochwalczą obsesją, zwrócą się ku Prawdzie. Wyraźnie ujrzą miłość w swoich duszach. Zobaczą także zło w tym całym wstrętnym samouwielbieniu tych, którzy podążają za swoją chciwością. Spojrzą wtedy na tych, których pokazywano w mediach jako  godnych czci i podziwu tak, jak Ja na nich patrzę — z rozpaczą i smutkiem.

Idź teraz, Moja córko, i bądź świadoma swoich zadań. Teraz znasz prawdę. Nie wątpisz już. Rozgłaszaj prawdę tak szybko, jak to możliwe, aby ludzie wykorzystali  szansę na ratunek jeszcze przed Wielkim Ostrzeżeniem.

Twój Ukochany Zbawiciel

Jezus Chrystus

Ten wpis został opublikowany w kategorii Orędzia Ostrzeżenia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.