Dlaczego stałem się Człowiekiem

Orędzie nr 32 z serii Ostrzeżenie

piątek, 24 grudnia 2010, godz. 20.15

Moja ukochana córko, dziękuję ci, że odpowiedziałaś na Moje wezwanie. Z radością przemawiam do ciebie przy tej wyjątkowej okazji, jaką jest Moje Narodzenie. Miłość, która  wypełnia Moje serce, gdy widzę wiarę i oddanie wszystkich Moich dzieci, jest bardzo cenna.

To jest czas, aby Moje dzieci, gdziekolwiek się znajdują, rozmyślały o Moim życiu na ziemi. Jest to dla nich czas, by rozważały konsekwencje, jakie Moje Narodziny mają dla całej ludzkości. To z powodu Mojego Narodzenia człowiek będzie dążył do zbawienia. To z miłości do wszystkich Moich dzieci Mój Przedwieczny Ojciec dokonał najwyższej ofiary. To, że musiał patrzeć na narodzenie dziecka, patrzeć jak rosło i rozwijało się aż do wieku dorosłego, wyraźnie ukazuje Jego miłość i determinację, aby ocalić wszystkie Jego dzieci. On tak bardzo kocha wszystkie Swoje dzieci, że poprosił Mnie, bym wiódł życie jako ludzka istota, mając cały czas świadomość, że doznam upokorzenia i będę przedmiotem drwin. Pozwolił, aby to się dokonało.

Moje Narodzenie jest znakiem danym wszystkim ludziom, że Bóg, Przedwieczny Ojciec, ukochał Swoje dzieci tak bardzo, że dokonał Ogromnej Ofiary. Poprzez fakt, że pozwolił Mi przyjść na ziemię i żyć pośród was, pokazał Swoje Miłosierdzie i pragnienie ocalenia was poprzez to, że zezwolił na Moją śmierć. Gdyby Mnie nie posłał, człowiek nie mógłby być zbawiony. Jednakże ci, którzy Mnie odrzucili, ciągle nie mają pewności co do prawdziwości obietnic Boga, Ojca Przedwiecznego. Wciąż jest sporo zamieszania.

Jedyne, co liczy się obecnie dla ludzkości, to zrozumienie tych obietnic i rzeczywistości nowego Nieba i Ziemi, które to zostały przeznaczone dla wszystkich dzieci Boga. Jest to największy dar, jaki mogliście otrzymać, a zarazem dar, do którego wszyscy byliście powołani do czasu, gdy szatan wszystko zniszczył kuszeniem Ewy.

W obecnych czasach ludzie w wielu przypadkach biorą nauczania zawarte w Starym i Nowym Testamencie za stare bajki. Wielu ciągle jeszcze nie rozumie, że nauczanie zawarte w tych pismach jest autentyczne. Ponieważ w wielu przypadkach jest tam odwołanie do wydarzeń, które miały miejsce w sferze duchowej, ludziom ciężko jest uwierzyć, że to kiedykolwiek rzeczywiście się wydarzyło. Doszli do tego wniosku, ponieważ oceniają zawartość tych ksiąg za pomocą logicznego myślenia opartego o rzeczy, które dzieją się na ziemi. Jednak są oni w błędzie.

Moje przyjście na ziemię zostało zaplanowane jako Ostatnia Szansa na przebudzenie świata, tak aby mógł poznać, że Bóg wybacza wszystko. Moim zadaniem było wam pokazać, poprzez Moje nauczanie i śmierć na krzyżu, Drogę do Nieba.

Pamiętajcie zatem w czasie świąt Bożego Narodzenia, że narodziłem się po to, byście dokonali ponownej oceny waszej wiary w Niebo, do którego macie pełne prawo dołączyć. Poprzez pamięć o Moim życiu możecie teraz przyłączyć się do Mnie w Królestwie Mojego Ojca, jeśli tylko otworzycie wasze serca i ponownie poprosicie Mnie, abym was objął.

Wasz Boski Zbawiciel i Sprawiedliwy Sędzia

Jezus Chrystus

Ten wpis został opublikowany w kategorii Orędzia Ostrzeżenia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.