Niesienie Mojego Krzyża

Orędzie nr 41 z serii Ostrzeżenie

niedziela, 16 stycznia 2011, godz. 15.00

Tak, Moja umiłowana córko, to Ja. Wiele się ostatnio dowiedziałaś i w dalszym ciągu będziesz otrzymywać przesłanie prawdy za pomocą daru Ducha Świętego, który wypełnia twoją duszę.

Moja córko, upewnij się, aby te orędzia, które są połączeniem ostrzeżeń, proroctw i streszczenia Mojego nauczania, były rozesłane do każdego zakątka świata. To bardzo ważne, aby Moje dzieci zrozumiały, jak mogą przygotować swoje dusze, aby zrehabilitować się w oczach Mojego Ojca.

Obecnie w świecie  odbywa się Duchowa Odnowa

Obecnie w świecie powstaje wielka pobożność, oddanie i uwielbienie dla Mnie, Mojego Przedwiecznego Ojca, Ducha Świętego i Mojej ukochanej Matki, i chociaż nie widać tego jeszcze wyraźnie, ta pełna mocy Odnowa Duchowa pomoże ochronić Moje dzieci, nawet te, które wszędzie odwracają się do Mnie plecami. Ewangelia odrodzi się, gdy ludzie zaczną doświadczać głodu prawdy. Tak samo jak oczyszczenie ciągle rośnie i rozszerza się na cały świat, tak i te dusze, które są pozbawione miłości dla Mnie, otworzą ponownie swe serca.

Podczas gdy miłość rozleje się na cały świat, poprzez światło moich naśladowców, zły oraz czyny tych, którzy są przez niego opanowani, osłabną. Zły natomiast podejmie odwet.

Dni szatana są policzone

Ponieważ jego czas na tej ziemi skraca się co godzinę, będzie próbował wyrządzić tyle szkody, ile tylko zdoła. Jego wyznawcy przyśpieszą swoje działania i naraz powstaną, aby wszędzie szerzyć niegodziwość. Ich działanie, które trudno znieść, gdy jest się jego świadkiem, a które będzie demonstrowane przed waszymi otwartymi ze zdziwienia oczyma, będzie bardzo krótkie.

Wiara, Moje dzieci, wzmocniona poprzez regularną, codzienną modlitwę, wypleni te potworności. Idźcie, Moje dzieci, i odkryjcie na nowo Moje nauczanie. Wprowadźcie Mnie na nowo do waszego życia, jeszcze raz weźcie Mnie do serca, tak abym mógł was ukochać w Mych ramionach. Pozwólcie poprowadzić się do duchowej doskonałości tak, abyście były przygotowane do Życia Wiecznego, gdy ziemia i niebo połączą się w jedno.

Naśladujcie Mnie, Moje dzieci, w codziennym życiu. Podnoście Mój krzyż nawet wtedy, gdy jego ciężar wyda wam się zbyt wielki. Nigdy nie bójcie się przyjąć Mojego krzyża, ponieważ pozwolę wam nieść jedynie tyle, ile zdołacie unieść.

Znaczenie cierpienia w tym życiu

Kiedy cierpisz w tym życiu, dźwigasz Mój krzyż. Masz wybór. Jeżeli odrzucisz Mój krzyż, jęczysz i narzekasz z tego powodu, wtedy cierpienie wzrasta z niesłabnącą siłą. Z drugiej strony, jeżeli przyjmiesz krzyż i ofiarujesz cierpienie za zbawienie dusz, wtedy stanie się ono cudownym darem dla Mnie. Jeżeli przyjmiesz to cierpienie oraz próby i udręki z radością, wtedy twoje brzemię stanie się lżejsze. Pomogę ci je nieść. Ból ustąpi, a królować w tobie będzie pokój, miłość, radość i czyste szczęście.

Prowadźcie proste życie

Prowadźcie proste życie, Moje dzieci, i czyńcie wszystko z umiarkowaniem. Kiedy jecie, pijecie, śpicie, odpoczywacie i się odprężacie, upewnijcie się, że czynicie to z umiarkowaniem. Ilekroć napotykacie na fizyczne zmęczenie, nie powinniście dalej biec, gdyż wysysa to waszego ducha. Pokuta, Moje dzieci, jest niezbędna, abyście się do Mnie przybliżyły. Poprzez pokutę rozumiem osobistą ofiarę. Post jest jednym z przykładów pokuty. O tym, jak ważna jest pokuta, mówiłem podczas Mojego pobytu na ziemi. Tak samo czynił Mój najdroższy prorok, Jan Chrzciciel.
Ja, poprzez czterdziestodniowy post, pokazałem wam, jak to zrobić. Jedynie przez post możecie pomóc w wypędzeniu złego.

Moje drogie dzieci, tyle jeszcze przed wami. Jeszcze nie rozumiecie tego, co w nadchodzących latach będzie od was wymagane. W międzyczasie jednak ważne jest, abyście przybliżyły się do Mnie tak, byście były przygotowane na próby, które czekają na Chrześcijan na całym świecie.

Idźcie w pokoju.

Wasz Kochający Zbawiciel

Jezus Chrystus

Ten wpis został opublikowany w kategorii Orędzia Ostrzeżenia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.