Jak łatwo jest grzeszyć

Orędzie nr 42 z serii Ostrzeżenie

poniedziałek, 24 stycznia 2011, godz. 21.50

Dziś, Moja umiłowana córko, nareszcie zrozumiałaś zagrożenie, jakie stanowi zwodziciel, gdy przestanie się być czujnym. Modlitwa do Mojego Przedwiecznego Ojca, poprzez Koronkę do Miłosierdzia Bożego, jest ważna w uświęcaniu twojej duszy.

Grzech, Moja umiłowana córko, jest trudny do uniknięcia. Trudniej jest otrzymać Moje specjalne Łaski, niż jest unikać grzechu w każdej formie. Od kiedy zostałaś wezwana do tej świętej pracy, zawsze będziesz celem złego, który wykorzystuje każdą okazję, by wprowadzić to, co negatywne, w twoim życiu. Użyje on tych obecnych wokół ciebie jako sposobu, by cię zaatakować, dlatego zawsze musisz być czujna. Nigdy nie pozwól mu zwyciężyć, ponieważ kiedy uda mu się opanować dusze, powoduje on okropny ból, udrękę i cierpienie. Powoduje on rozpad przyjaźni, zamieszanie, rozpacz i zaszczepia fałszywe myśli w umysłach, które ma na celowniku. Wtedy, gdy Moje dzieci czują winę za ich własne słabości, które doprowadziły do tego, że uległy pokusie, doświadczają one rodzaju nieszczęśliwości, która wprowadza w ich życie desperację, niedolę i roztargnienie.

Moje dzieci, zawsze będziecie kuszone do grzechu. Perfekcja dusz jest dla was niezwykle trudna do osiągnięcia i wymaga olbrzymiej dyscypliny i determinacji z waszej strony. Jeśli padniecie ofiarą pokusy złego i popełnicie grzech, musicie natychmiast modlić się z serca i szukać przebaczenia.

Regularna spowiedź jest sakramentem źle zrozumianym. Tylko dzięki cotygodniowemu przystępowaniu do konfesjonału wasze dusze są w stanie pozostać w stanie łaski. Kiedy wasze dusze są uświęcane w ten sposób oraz poprzez codzienną modlitwę, tylko wówczas jesteście w stanie trzymać zwodziciela na dystans.

Wina grzechu

Jeśli cierpicie wyrzuty sumienia na skutek jakiejś grzesznej czynności, niezależnie od tego, jak wielkie jest to przewinienie w oczach Mego Ojca, nie niepokójcie się. Zawróćcie, otwórzcie swoje serce i proście o wybaczenie. Poczucie winy to negatywne uczucie. Służy ono jako forma poprowadzenia waszego sumienia, ale nie jest zdrowo, by pozostawać w tym stanie. Proście o łaski poprzez modlitwę, by osiągnąć czystość duszy, jaka jest wymagana, by Mi służyć. Cierpliwość jest ważna. Nigdy nie pozwólcie, by grzech oddalił was ode Mnie. Poczucie winy nigdy nie powinno stać na drodze w szukaniu odkupienia.

Pamiętajcie dzieci, że z powodu grzechu pierworodnego zawsze będziecie celem kuszenia złego. Przez modlitwę, post i otwarcie się na świętą Eucharystię będziecie bliżej Mnie. To wszystko wymaga czasu, który musi zostać na to wygospodarowany.

Idźcie teraz Moje dzieci i pamiętajcie o jednej rzeczy — nigdy nie obawiajcie się zwrócić do Mnie, kiedy zgrzeszyliście. Nigdy nie bądźcie zakłopotane, by prosić o wybaczenie, kiedy jesteście prawdziwie skruszone. Pamiętajcie jednak także, że jeśli tego nie zrobicie, przyciągniecie zwodziciela znów i znów i wasza dusza pogrąży się w ciemności. Ciemność przyciąga ciemność. Światłość przyciąga światłość. Ja jestem światłością.

Zwróćcie się do Mnie teraz i pozwólcie Mojej miłości promieniować na wasze biedne, zagubione dusze. Kocham was tak bardzo, Moje dzieci, że gdy zwracacie wasze serca ku Mnie, bez względu na to, jak oddalone się czujecie, nigdy się od was nie odwrócę.

Idźcie w Pokoju i Miłości

Wasz Boski Zbawiciel

Jezus Chrystus

Ten wpis został opublikowany w kategorii Orędzia Ostrzeżenia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.