Miłość jest drogą do Zbawienia

Orędzie nr 44 z serii Ostrzeżenie

sobota, 5 lutego 2011, godz. 11.50

Moja ukochana córko, otrzymałaś dziś specjalne łaski, abyś mogła zbliżyć się bardziej do Mnie. Bo tylko poprzez bycie blisko Mnie będziesz w stanie doświadczyć pokoju, miłości i radości w sercu. Tylko przez modlitwę i uchwycenie się Mnie, pomimo swoich kłopotów, pozostaniesz w jedności ze Mną. Kiedy poddajesz się Mnie i pokładasz we Mnie ufność, wtedy możesz zrozumieć miłość, jaką mam ku tobie w Moim Sercu. I kiedy tak czynisz, twoja miłość ku Mnie wzrasta. Tylko jeżeli oddasz Mi swoje troski i powierzysz je w Moje dłonie, będą one przezwyciężone.

Tylko kochając Mnie, możesz okazywać miłość innym. Tylko poprzez miłość będziesz pobłogosławiona darem patrzenia na innych poprzez Moje Serce, które jest pełne miłości i współczucia.

Tylko kiedy okazujesz Mi prawdziwą miłość, twoje życie się zmienia, a radość wypełnia codzienne życie. Nigdy się nie lękajcie, Moje kochane dzieci. Tego wszystkiego jest dla was pod dostatkiem, jeżeli tylko o to poprosicie. Kiedy otrzymacie tę miłość, nie zatrzymujcie jej dla siebie. Zanoście ją wszędzie, tak aby wszyscy, zwłaszcza dusze letnie, mogły zaprosić Mnie do siebie. To jedyna droga do zbawienia.

Wasz kochający Zbawiciel

Jezus Chrystus

Ten wpis został opublikowany w kategorii Orędzia Ostrzeżenia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.