Publikuj Moje orędzia na całym świecie

Orędzie nr 46 z serii Ostrzeżenie

poniedziałek, 7 lutego 2011, godz. 22.00

Moja córko, czułaś się trochę zagubiona i teraz prosisz o siłę, pewność i odwagę, aby wykonywać Moje polecenia. To jest dobre. Daj Mi swój czas, jak prosi Moja Ukochana Matka, ponieważ twoja dusza musi pozostać czysta, kiedy przekazujesz Moje słowo.

Muszę Cię teraz prosić, abyś zaczęła publikować Moje cenne Ostrzeżenie, dar dla każdego pojedynczego człowieka na ziemi. Ludzie muszą poznać szczegóły do końca lutego, przez internet i na całym świecie. Pośpiesz się, dziecko, zrób, co ma być zrobione, tak aby jak najwięcej ludzi miało szansę ich usłyszenia. Daj Mi swój czas, Moja ukochana córko, bo jest to pilne. Ta prośba nie ma na celu, aby cię zatrwożyć. Jest po to, aby podkreślić pilność, aby jak najwięcej osób było przygotowanych. Nawrócenia mogą szukać wtedy, kiedy ich grzechy zostaną przed nimi odsłonięte.

Odniosą wielką korzyść, jeżeli się przygotują. Dzięki tym fragmentom pisma będą mogli przetrwać Ostrzeżenie. Wtedy staną się czyści i otrzymają błogosławieństwa, które pomogą im przejść próby, które nadejdą.

Przyjmij ten dar, Moja córko. Nie bądź zatrwożona czy rozczarowana. To jest dar dla ludzkości. Twoje przyjęcie tego wezwania znaczyło, że będziesz cierpieć, ale nie w taki sposób, jak tego oczekiwałaś. Twoje cierpienie wynika z pokus. Twoje wątpliwości wstrzymują pokój i radość, którą miałabyś, gdybyś pozwoliła Mi się poprowadzić. To jest czas, Moja córko, abyś oddała Mi siebie zupełnie. Ofiaruj Mi swoją wolną wolę w darze, a otrzymasz największy i najcenniejszy z darów. Pokój, radość i olbrzymią miłość ku Mnie w całym swoim jestestwie. Chodź teraz, Moja córko. Bądź Moja. Zjednocz się ze Mną ostatecznie. Oddaj Mi całą swoją miłość, wszystkie cierpienia i troski. Po prostu je zostaw. Wtedy i tylko wtedy będziesz naprawdę wolna i beztroska.

To dzieło wymaga sił, Moja córko. Nie jesteś tylko tym, co określasz jako bycie wizjonerem. Daję ci dar proroctwa. Dlaczego? Bo ty, Mój cenny proroku, będziesz mieć wielki udział w szerzeniu dobrej nowiny całemu światu; nowiny na temat Mojego Powtórnego Przyjścia, kiedy powrócę na ziemię.

Wiem, że to może być dla ciebie szokiem, ale jesteś przygotowywana do tej roli od bardzo długiego czasu, tylko że ty tego nie wiesz. Aby pomóc ci w tym zadaniu, przydzieliłem ci do pomocy wielu świętych, w tym Św. Benedykta, Św. Augustyna, Św. Papieża Jana Pawła, Św. Faustynę, Św. Malachiasza i Św. Teresę z Avila. Innych wymienię innym razem. Wszyscy wspierają cię w tym zadaniu, które jest jednym z najważniejszych, danych ludzkości w tym kluczowym momencie dziejów.

Nie lękaj się, Moja córko. Jesteś bezproblemowo w stanie podołać temu zadaniu. Dlaczego uważasz, że wymagam od ciebie takiej dyscypliny. Nadal jesteś na drodze swojego duchowego rozwoju, ale to przyjdzie z czasem. Nadal będę kontaktował się z tobą prywatnie, a w międzyczasie pierwszy tom orędzi zostanie udostępniony. Kocham cię, Moja córko. Wiem, że ty kochasz Mnie. Wiem, że to jest bardzo ciężkie dla ciebie żyć z całym natłokiem różnych spraw. Ale wytrwasz i będziesz rosnąć w siłę. Twoja energia i szybkie tempo myślenia sprawiają, że ta ważna seria orędzi rozchodzi się do wszystkich dzieci, wszędzie, we wszystkich krajach.

Tyle na teraz. Dziękuję za czas poświęcony na medytację i odpowiedź daną Mi tego wieczoru.

Twój Kochający Zbawiciel

Jezus Chrystus

Ten wpis został opublikowany w kategorii Orędzia Ostrzeżenia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.