Pilne ostrzeżenie

Orędzie nr 49 z serii Ostrzeżenie

Otrzymano czwartek, 17 luty 2011, godz. 23.45

Moja droga, ukochana córko, jestem teraz pełen radości dlatego, że te ważne dla całej ludzkości wiadomości przygotowywane są do upublicznienia. Wkrótce zobaczysz, że wszystkie kraje odczytają te przesłania. Nie bój się o swoje bezpieczeństwo, gdyż ochronię ciebie i twoją rodzinę w każdej chwili i w każdej sytuacji. Choć jestem wypełniony miłością do ciebie, Moje serce jest złamane głębokim smutkiem z powodu cierpienia, które jest obecnie wyrządzane przez przebiegłe stowarzyszenie mające tajny plan przejęcia kontroli nad państwami.

Zrobią to bardzo sprytnie, po prostu usuwając przywódców(*). Następnie zaoferują swoją pomoc. Potem kupią przyjaźń nowych rządów tak, aby przejąć nad nimi kontrolę. Ta nowa kontrola będzie gorsza niż rządy głodnych dyktatorów, którzy zostali obaleni w imię wolności.

Patrz teraz, Moja córko, z jaką prędkością świat arabski zjednoczy się przeciw Mojemu ludowi, przeciw Żydom. Patrz jak ich sprzymierzeńcy odejdą, wystawiając ich na ataki.

Moja córko, kiedy nadejdzie Ostrzeżenie i nastąpi nawrócenie, Moje słowo będzie chętniej słuchane. Będzie to czas dla Moich pobożnych wyznawców, by buntowniczo zjednoczyć się przeciw tyranii, która powstanie w świecie zachodnim, zwłaszcza w Europie. Walczcie o wasze prawo do modlitwy. Jeśli tego nie zrobicie, wybuchnie wojna religijna, a będzie to nie wojna, a rzeź.

Wkrótce  trzech światowych przywódców zostanie zamordowanych jeden po drugim. Pamiętajcie, że każdy z nich zostanie zamordowany przez knowania Grupy zła – tajnej organizacji , która działa we wszystkich narodach mimo tego, że nie można ich zobaczyć, gdyż są to tchórze. Nie będą się jednak długo ukrywać. Kiedy władza będzie już należeć do nich, będą dążyć do tego, by ich szanować i będą żądać waszego uznania.

Ostrzeżenie pomoże ocalić Moje dzieci wszędzie. Nawrócenie, dar ode Mnie, zostanie podarowane nawet tym, którzy spiskują i przygotowują plan przejęcia kontroli nad planetą, która należy do Boga. Może powstrzymaliby się, gdyby uświadomili sobie, że ta władza nigdy nie będzie do nich należeć. Ale oni są ślepi.

Coraz więcej Moich aniołów, którzy przenikają ziemię pod ludzką postacią, pomoże ukazać tym zagubionym duszom prawdę. Wielu z nich się nawróci. Jednak wielu nie nawróci się.

Moja córko, idź, rozgłaszaj to Słowo szybko. Pozostało tylko kilka tygodni. Użyj do tego każdego możliwego środka, jaki jest dostępny. Okaż się odwagą. Zrób absolutnie wszystko, by umożliwić wszystkim Moim dzieciom, wszystkim narodom, aby pojęły znaczenie Mojego wyjątkowego Daru– kiedy wyciągnę z Nieba Moją rękę, by ocalić ich dusze.

Ci, którzy nie od razu się nawrócą, zrobią to przed Prześladowaniem, kiedy coraz więcej dusz do mnie powróci. To będzie bardzo trudny czas dla was wszystkich. Ale bądźcie cierpliwi, czekają was dobre czasy kiedy pokój powróci na Ziemię. Moje dzieci, po tym wezwaniu do przebudzenia ujrzycie Miłość, którą mam i powrócicie biegnąc z powrotem w Moje ramiona. Kiedy to się stanie, Moja ręka stworzy i obroni Moje Królestwo przed oszustem, którego panowanie będzie bardzo krótkie.

To jest punkt zwrotny w historii ludzkości, dzieci. Wkrótce to zrozumiecie.  Do tego czasu każda sceptyczna myśl, którą będziecie mieć podczas czasu Ostrzeżenia zniknie, a wy otworzycie wasze serca na Prawdę.

A teraz idź Moja córko w Pokoju i Miłości dla całej ludzkości.

Jezus Chrystus

Król Żydów

Uwaga (*) Wizjonerka chciałaby dać światu jasno do zrozumienia, że powodem dla którego nie może zamieścić imion przywódców, dwóch ze świata arabskiego i jednego z Europy kontynentalnej, jest szacunek dla ich rodzin i uniknięcie ich nadmiernej udręki. Jednakże, dała je do wiadomości pewnej liczbie duchownych i mediów przekazu, z zastrzeżeniem gotowości do publikacji krótko po tym, gdy tylko zabójstwa będą miały miejsce (wszystkie w niedługim odstępie czasu od siebie).

Ten wpis został opublikowany w kategorii Orędzia Ostrzeżenia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.