Zryw Świata Arabskiego — trzech światowych przywódców zostanie zamordowanych

Orędzie nr 48 z serii Ostrzeżenie

czwartek, 17 lutego 2011, godz. 23.45

Moja droga, ukochana córko, jestem teraz pełen radości dlatego, że te ważne dla całej ludzkości wiadomości przygotowywane są do opublikowania. Wkrótce zobaczysz, że wszystkie kraje odczytają te przesłania. Nie bój się o swoje bezpieczeństwo, gdyż będę chronił ciebie i twoją rodzinę w każdej chwili i w każdej sytuacji. Choć jestem przepełniony miłością dla ciebie, Moje serce jest złamane głębokim smutkiem z powodu cierpienia, które jest obecnie (światu) wyrządzane przez przebiegłe stowarzyszenie, mające tajny plan przejęcia kontroli nad państwami.

Zrobią to bardzo sprytnie, po prostu usuwając przywódców (*). Następnie zaoferują swoją pomoc. Potem kupią przyjaźń nowych rządów tak, aby przejąć nad nimi kontrolę. Ta nowa kontrola będzie gorsza niż rządy głodnych krwi dyktatorów, którzy zostali obaleni w imię wolności.

Patrz teraz, Moja córko, z jaką prędkością świat arabski zjednoczy się przeciw Mojemu ludowi, przeciw Żydom. Patrz, jak ich sprzymierzeńcy odejdą, wystawiając ich na ataki.

Moja córko, kiedy nadejdzie Ostrzeżenie i nastąpi nawrócenie, Moje słowo będzie chętniej słuchane. Będzie to czas dla Moich pobożnych wyznawców, by buntowniczo zjednoczyć się przeciw tyranii, która powstanie w świecie zachodnim, zwłaszcza w Europie. Walczcie o wasze prawo do modlitwy. Jeśli tego nie zrobicie, wybuchnie wojna religijna, choć nie będzie to wojna, lecz rzeź.

Wkrótce  trzech światowych przywódców zostanie zamordowanych jeden po drugim. Pamiętajcie, że każdy z nich zostanie zamordowany przez knowania Grupy zła — tajnej organizacji, która działa we wszystkich narodach mimo tego, że nie można ich zobaczyć, gdyż są to tchórze. Nie będą się jednak długo ukrywać. Kiedy władza będzie już należeć do nich, będą dążyć do tego, by ich szanować i będą żądać waszego uznania.

Ostrzeżenie pomoże ocalić Moje dzieci wszędzie. Nawrócenie, dar ode Mnie, zostanie podarowane nawet tym, którzy spiskują i przygotowują plan przejęcia kontroli nad planetą, która należy do Boga. Może by się i powstrzymali, gdyby sobie uświadomili, że ta władza nigdy nie będzie do nich należeć. Ale oni są ślepi.

Coraz więcej Moich aniołów, którzy przenikają ziemię pod ludzką postacią, pomoże ukazać tym zagubionym duszom prawdę. Wielu z nich się nawróci. Jednak wielu się nie nawróci.

Moja córko, idź, rozgłaszaj to Słowo szybko. Pozostało tylko kilka tygodni. Użyj do tego każdego możliwego środka, jaki jest dostępny. Okaż się odwagą. Zrób absolutnie wszystko, by umożliwić wszystkim Moim dzieciom, wszystkim narodom, aby pojęły znaczenie Mojego wyjątkowego Daru — kiedy wyciągnę z Nieba Moją rękę, by ocalić ich dusze.

Ci, którzy nie od razu się nawrócą, zrobią to przed Prześladowaniem, kiedy więcej dusz do Mnie powróci. To będzie bardzo trudny czas dla was wszystkich. Ale bądźcie cierpliwi, czekają was dobre czasy, kiedy pokój powróci na Ziemię. Moje dzieci, po tym wezwaniu do przebudzenia ujrzycie Miłość, którą posiadam, i powrócicie, biegnąc z powrotem w Moje ramiona. Kiedy to się stanie, Moja ręka stworzy i obroni Moje Królestwo przed oszustem, którego panowanie będzie bardzo krótkie.

To jest punkt zwrotny w historii ludzkości, dzieci. Wkrótce to zrozumiecie. Do tego czasu każda sceptyczna myśl, którą będziecie mieć w okresie Ostrzeżenia, zniknie, a wy otworzycie wasze serca na Prawdę.

A teraz idź, Moja córko, w Pokoju i Miłości dla całej ludzkości.

Jezus Chrystus

Król Żydów

Uwaga (*) Wizjonerka chciałaby dać światu jasno do zrozumienia, że powodem, dla którego nie może zamieścić imion przywódców, dwóch ze świata arabskiego i jednego z Europy kontynentalnej, jest szacunek dla ich rodzin i uniknięcie ich nadmiernej udręki. Jednakże dała je do wiadomości pewnej liczbie duchownych i mediów, z zastrzeżeniem gotowości do publikacji krótko po tym, gdy tylko zabójstwa będą miały miejsce (wszystkie w niedługim odstępie czasu od siebie).

Ten wpis został opublikowany w kategorii Orędzia Ostrzeżenia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.