Słowa pocieszenia w związku z tymi, którzy kwestionują te orędzia

Orędzie nr 52 z serii Ostrzeżenie

niedziela, 6 marca 2011, godz. 15.00

Bądź silna, Moja Córko. Nie wolno ci się samej zadręczać, gdy czytasz komentarze w internecie, które dowodzą, jak wiele nienawiści wiele Moich Dzieci czuje w stosunku do Mnie. Odrzucanie Mnie nie rozpoczęło się i nie zakończyło z Moim Ukrzyżowaniem. Kontynuowane jest i dzisiaj jako bezpośredni skutek nienawiści, którą poprzez Moje Dzieci rozprzestrzenia szatan. Będziesz cierpieć w Moje Imię tak samo, jak Moi ukochani zwolennicy, którzy odważą się Mnie bronić. To nie jest nic nowego, Moja ukochana Córko. Po prostu to, co widzisz, jest dla ciebie szokujące.

Nawet ci Moi wierni, którzy twierdzą, że we Mnie wierzą, będą uważać te przekazy za trudne do przyswojenia. W czasie, gdy dowód zostanie ujawniony, wszyscy ci, którzy Mnie nienawidzą, dokonają ponownej oceny swoich poglądów. Niektórzy będą płakać, gdy pokazana im będzie Słodycz Prawdy.

Inni jeszcze będą sprawdzać i kwestionować, ponieważ popełniać będą błąd, próbując dojść do swej decyzji poprzez ludzkie rozumowanie.

Idźcie teraz i módlcie się za wszystkich tych, którzy badają te przekazy. Mają rację, że to robią. Ci, którzy czynią to w Moje Imię, muszą zaakceptować, że będzie to dla nich stanowiło wyzwanie, i jest to słuszne. Dlatego też wszystkie przekazy powinny być traktowane z ostrożnością.

Idźcie teraz w pokoju i miłości. I pamiętajcie, że Ja kocham wszystkie Moje Dzieci, także te pałające do Mnie nienawiścią.

Wasz kochający Zbawiciel

Jezus Chrystus

Sędzia całej ludzkości

Ten wpis został opublikowany w kategorii Orędzia Ostrzeżenia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.