Módlcie się za tych, którzy powodują ból

Orędzie nr 55  z serii Ostrzeżenie

poniedziałek, 21 marca 2011, godz. 23.00

Moja ukochana córko, dziś wieczorem czujesz pokój, jakiego nie czułaś przez tak długi czas. Moja córko, byłaś dręczona przez oszusta, a poprzez Łaski, które ode Mnie uzyskałaś, nie odczuwasz już skutków tych ataków.

Posłałem ci czystą duszę pełną Miłości, która pomoże ciebie poprowadzić. Będzie cię trzymać za rękę i prowadzić do Mnie i Prawdy. Teraz rozumiesz, Moja ukochana córko, co to znaczy cierpieć w Moje Imię. Teraz wiesz, co to znaczy być wyszydzanym w publicznych miejscach, wyśmiewanym za plecami, oskarżonym o złe czyny, których nie jest się winnym; a wszystko w Moje Imię. Ciesz się, Moja córko, gdyż oznacza to, że teraz zbliżasz się do Jedności ze Mną. Modlitwa, jak już w końcu rozumiesz, utrzymywać cię będzie w stanie łaski i pokoju.

Moja córko, nie osądzaj tych, którzy powodują twój ból. Módl się za nich. Wybacz im. Ale ty już to zrobiłaś, czyż nie tak? Rozumiesz teraz Prawdę Mojej Nauki. Sprawię, że będziesz coraz silniejsza, Moja córko. Nie bój się. Jak już mówiłem, oszust nigdy nie ukradnie twojej duszy. Trzymam cię w Moich Ramionach i obiecuję, że gdybyś zbłądziła, zawsze przyciągnę cię do Mnie z powrotem.

Musisz teraz zdobywać siłę i odwagę, aby przekazywać Moje Boskie Orędzia dla ludzkości. Są one pilne. Wiesz, co należy robić. Wołaj Mnie do swojego serca w każdej minucie dnia. Kocham Cię, Moja dzielna, droga córko. Jestem dumny z ciebie za sposób, w jaki spokojnie bronisz Prawdy i nie odrzucasz tych Świętych Przekazów. Ponieważ teraz znasz Prawdę.

Wasz ukochany Zbawiciel

Jezus Chrystus

Ten wpis został opublikowany w kategorii Orędzia Ostrzeżenia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.