Ręka Mojego Przedwiecznego Ojca spadnie teraz na ten niewdzięczny i zaślepiony świat

Orędzie nr 57 z serii Ostrzeżenie

poniedziałek, 4 kwietnia 2011, godz. 19.00

Moja najukochańsza córko, czas teraz nie jest po naszej stronie.  Propaguj te Orędzia wszędzie, jak tylko możesz. Czas Ostrzeżenia jest bardzo bliski. Powiedz Moim wiernym, aby w swojej wierze we Mnie pomogli nawracać niewierzących, by przygotować ich do Ostrzeżenia.

Moja córko, przez ciągłe niedowierzanie tym przekazom tracisz drogocenny czas, którego już nie ma.

Dla Moich umiłowanych dusz, pragnących wybawienia. Grzech, Moja córko, jest nieokiełznany i rozprzestrzenia się jak wirus w każdym zakątku świata. Jest wszędzie. Dręczy on dobre dusze jak również te, które są stracone dla Mnie. Grzech musi być powstrzymany. Pomoże modlitwa i rozpowszechnianie Mojego Słowa.  Powiedz Moim wiernym, jak szatan zaraża ludzkość. Jest on nie tylko obecny w światowym chaosie, ale również zaraża tych, którzy wierzą, że działają w imię sprawiedliwości.

Ratujcie teraz dusze, odmawiając Koronkę do Mojego Miłosierdzia.  Rozpowszechniajcie pilnie tę modlitwę. Oznaki paniki, horror, niepokój oraz zajadła nienawiść rozpowszechniane są w świecie i głęboko odczuwane przeze Mnie, Zbawiciela ludzkości, ciągle wylewającego łzy za te stracone dusze.

Czyż ludzkość nie jest w stanie dostrzec wzajemnej nienawiści w każdym miejscu?  Czyż nie wiecie, że to jest szatan, zwodziciel, w swoim działaniu? Podczas gdy piekielna nienawiść i chorobliwe okrucieństwo rozprzestrzeniają się jak dziki pożar, tak też ręka Mojego Ojca Przedwiecznego spadnie na ten niewdzięczny i zaślepiony świat.

Bitwa o zbawienie dusz się rozpoczęła

Bitwa o zbawienie dusz się rozpoczęła. Módlcie się gorąco za siebie i za wasze rodziny.  Ponieważ wiele niewinnych dusz zostanie objętych tym kataklizmem. Nie bójcie się, ponieważ wszyscy wierzący we Mnie i Mojego Przedwiecznego Ojca będą uratowani. Gdyby Mój Przedwieczny Ojciec nie interweniował teraz, to ludzkość wszczęłaby ludobójstwo na taka skalę, że populacja świata zmniejszyłaby się w znacznym stopniu.

Boże Miłosierdzie

Trwajcie przy swojej wierze wszyscy, bo bez wiary wasze cierpienia będą trudne do zniesienia.  Chwalcie Mojego Ojca za Mój dar Bożego Miłosierdzia. Moje Miłosierdzie nie ma granic i to zostanie udowodnione wam wszystkim. Ten ocean czystej i skondensowanej miłości zostanie wylany na wszystkie Moje dzieci, by pomóc uratować je od nienawiści i zła, które są rozsiewane przez złego. Obmyjcie teraz wasze dusze w Mojej Miłości, ponieważ czas jest bliski.

Pamiętajcie, że kocham was wszystkich. Dar Mojego Miłosierdzia jest dla wszystkich, również dla tych z ciężkimi grzechami. Otrzymają oni szansę na skruchę, aby pokonać szatana. Aby włączyć się do Mojego zawsze Miłosiernego Królestwa, które nadejdzie.

Patrzcie w stronę Nieba. Pozwólcie Mi was trzymać i objąć.

Wasz kochający Zbawiciel

Zawsze Miłosierny Sędzia

Jezus Chrystus

Ten wpis został opublikowany w kategorii Orędzia Ostrzeżenia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.