Nie osądzajcie innych religii, wyznań czy seksualnych preferencji

Orędzie nr 58 z serii Ostrzeżenie

środa, 6 kwietnia 2011, godz. 12.05

Moja ukochana córko, udręki, które przeżywasz, spowodowane są kuszeniem zwodziciela, abyś porzuciła tę świętą pracę. On cię rozdziera. Przyjmij to do wiadomości. Nigdy nie powątpiewaj w Moje Boskie Słowo, niezależnie od tego, jak bardzo będzie to dla ciebie trudne. Gdy całkowicie Mi się poddasz, zostaniesz nagrodzona pokojem w duszy. Mów Mi o tym każdego dnia. W ciągu dnia proś Mnie o łaski radości, gdy oszust cię atakuje. Bądź silna. Nie poddawaj się. Nie rozpraszaj się i skup się na Moich orędziach dla świata. Obecnie są to najważniejsze wiadomości dla całej ludzkości, dane po to, aby znalazła ona prawdziwą drogę do Mnie kolejny już raz.

Ludzie są zdezorientowani Moimi naukami

Wielu ludzi odczuwa obecnie zagubienie. Oni są zdezorientowani Moimi naukami, gdyż zostały one zinterpretowane na wiele sposobów. Rozwodnione. Zmienione. Dodano do nich. Odjęto od nich. Moje dzieci potrzebują obecnie kierownictwa, tak aby mogły poszukiwać łask potrzebnych im, by na nowo umocnić się i pozostać o lekkim sercu. A to może stać się tylko za pomocą modlitwy i pozostania wiernym Mojemu Nauczaniu.

Nie odrzucam ani jednej duszy na świecie

Moje dzieci, które się nawróciły, wiedzą o tym i stają się coraz bliższe Mojemu Sercu poprzez sakramenty. Ale te pozostałe, błądzące, zagubione dzieci muszą zacząć od początku i przypomnieć sobie 10 przykazań danych światu przez Mojżesza. Wiele z Moich dzieci nie zdaje sobie z tego sprawy. Nie odrzucam ani jednej duszy w świecie, nieważne jaką religię praktykuje.

Ostrzegam tych moich wyznawców, którzy patrzą z góry na inne wyznania

Jeśli Moi wyznawcy odgradzają się, stawiają się wyżej czy wychwalają się kosztem tych, którzy są nieświadomi Mojego nauczania, wtedy zachowują się jak faryzeusze. Wstydźcie się wy, którzy wywyższacie się ponad tych, którzy potrzebują oświecenia. Wstydźcie się wy, którzy, choć znacie Prawdę, pogardzacie wyznawcami innych religii. Wy, którzy wierzycie, że jesteście ważniejsi w Moich oczach, ponieważ otrzymaliście pierwszeństwo w prawdzie i korzystacie ze Świętych Sakramentów. Tak, otrzymuję wiele pocieszenia i radości w Moim Sercu od moich pobożnych wyznawców, ale kiedy osądzacie i potępiacie innych tylko z powodu ich religii, bardzo Mnie obrażacie.

Moi wyznawcy muszą otworzyć swoje oczy na Prawdę Mojego nauczania w swojej prostocie. Nie osądzajcie innych. Nie patrzcie z góry na tych, których uważacie za grzeszników i tych, którzy odrzucili Moje nauczanie. Wszyscy jesteście równi w Moich oczach, chociaż wy otrzymaliście dar poznania Prawdy. Zasmuca Mnie, gdy Moi wyznawcy, chociaż mają dobre intencje, dyktują tym biednym, zagubionym duszom, jak mają żyć. Robicie to w zły sposób.

Nie mówcie wyznawcom innych religii czy seksualnych preferencji, że są potępieni. Zmuszanie innych wyznawców do uwierzenia w Moje nauczanie poprzez mówienie im, że zginą lub wytykając im, że ich drogi są złe, spowoduje, że będą jeszcze słabsi. Wielu po prostu odwróci się od was. W ten sposób poniesiecie porażkę. Zamiast wykładów okażcie im współczucie. Uczcie poprzez dawanie przykładu. Nigdy nie mówcie, ani nie próbujcie mówić tym ludziom, że w Moich oczach są potępieni. Tak nie jest.

Kocham każdą pojedynczą duszę wszystkich religii. Wszystkich przekonań. Wszystkich wyznań. Wszystkich preferencji seksualnych. Każdy jest dla Mnie drogim dzieckiem. Żaden nie jest lepszy niż inni. Podczas gdy grzech wciąż będzie istniał — pamiętajcie, że każdy z was jest grzesznikiem — od każdego z Was zależy czy podążycie za Moją nauką i czy będziecie rozpowszechniać Moje słowo.

Obejmijcie wszystkich. Okazujcie współczucie innym. Nie odrzucajcie nikogo bez względu na to, czy są katolikami, chrześcijanami innych wyznań, muzułmanami, hinduistami, żydami czy buddystami — nawet tych wyznawców nowych kultów, którzy nie wierzą w Boga Ojca. Módlcie się za nich. Uczcie ich, jak ważne jest otwarcie ich serc na prawdę. Uczcie, dając przykład. Rozpowszechniajcie nawrócenie. Ale nigdy nie wydawajcie wyroków ani nie odgradzajcie się od tych, którzy nie rozumieją prawdy.

Ponieważ otrzymaliście dary z nieba z powodu waszej wierności, nie myślcie, że jesteście lepsi od waszych braci i sióstr. Tak, przynosicie radość Mojemu Sercu, ale musicie radzić sobie z innymi w sposób pełen miłości, a nie dyktatorski.

Żaden z was nie ma prawa osądzać innych

Zapamiętajcie tę lekcję — żaden z was nie ma prawa osądzać innych. Żaden z was nie ma mocy czy boskiej wiedzy, aby dokonywać moralnej oceny innych. Otwórzcie umysł i pamiętajcie, że w dniu, w którym uwierzycie, że jesteście ważniejsi w Moich oczach niż ci, których nazywacie grzesznikami, jest dniem, w którym jesteście dla Mnie straceni.

Nie odrzucę ani jednego wyznania w tych orędziach

Moje Słowo jest Darem dla całej ludzkości. Dla każdego z was z osobna. Nie będę w tych orędziach skupiał się jedynie na jednej grupie Moich wiernych wyznawców. Ci, którzy rozumieją prawdę, niech zapamiętają. Wszystkie Moje dzieci na całym świecie, zwłaszcza ci najbardziej  zatwardziali grzesznicy i ci, którzy nie wierzą w istnienie Mojego Wszechmogącego Ojca, Stworzyciela wszystkiego, są Moim priorytetem. Moi wyznawcy, to od was zależy, czy jeszcze gorliwiej będziecie się modlić i czy okażecie miłość tym, którzy są zaślepieni. Róbcie to jednak w sposób, który wam przekazałem. Pamiętajcie, kocham was wszystkich.

Wasz kochający Zbawiciel

Jezus Chrystus

Król całej ludzkości

Ten wpis został opublikowany w kategorii Orędzia Ostrzeżenia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.