Miliony dusz zostanie uratowanych przez te przekazy

Orędzie nr 59 z serii Ostrzeżenie

czwartek, 7 kwietnia 2011, godz. 22.00

Moja ukochana Córko, obdarzona zostałaś dziś darem Ducha Świętego wraz ze specjalnymi Boskimi Łaskami. Moja Córko, poddając swoją wolną wolę, wyruszasz teraz, by wykonywać Moją Najświętszą Wolę. Uświadomisz sobie teraz znaczenie pełnego posłuszeństwa Mnie, w twoich myślach, słowach, działaniu, zachowaniu i postawie. Będziesz teraz podążać pod Moim przewodnictwem i poszukiwać go, zanim podejmiesz wszelkie działania w Moim Imieniu.

W końcu jesteś gotowa, by realizować Moje wskazówki. Musisz teraz poświęcić dla Mnie w modlitwie co najmniej dwie godziny, co drugi dzień. Następnie musisz postępować zgodnie ze wskazówkami Najświętszego duchowego Przewodnika, wysłanego do Ciebie z nieba. Przemówi do Ciebie tak, jak Ja go poinstruuję. Uczyń dokładnie to, co on mówi. Musisz zatroszczyć się, by komunikować się ze Mną codziennie, gdyż mam ci dużo do powiedzenia.

Moja córko, słuchaj od tej pory tylko Mojego Głosu. Pisz tylko to, co otrzymasz ode Mnie. Nigdy nie sugeruj się opiniami innych o tych Najświętszych orędziach. Są tylko jedne, Moje usta, które ci je przekazują. Zaufaj Mi, Moja Córko. Zaufaj Mi całkowicie. Nie poddawaj nigdy w wątpliwość tych przekazów, ponieważ Ja Jestem tym, który z tobą mówi. Zawsze o tym pamiętaj. Teraz, ponieważ Mi zaufałaś, będziesz znacznie silniejsza. Zapewniam cię, że teraz będziesz w stanie skuteczniej radzić sobie z atakami oszusta.

Poczuj w sobie pokój. Miłość do ciebie, Moja Córko, narasta w Moim Sercu, podczas gdy twoje oddanie i miłość do Mnie wypełnia cię i wzbudza uczucie słabości. Ta potężna Miłość jest w całości czysta i nie można jej  porównać z niczym, czego kiedykolwiek wcześniej doświadczyłaś na tym świecie.

Niebo cieszy się z twej ostatecznej uległości. Teraz jednak musisz się przygotować, aby pomóc w uratowaniu milionów dusz. Moja Córko, zadanie, o które cię proszę, jest ogromne w ludzkich kategoriach. Ty, Moja Córko, będziesz dla świata posłańcem największego zakresu Mojego Świętego Słowa, by przygotować świat na Moje Drugie Przyjście.

One, Moje drogie Dzieci, które kocham z głęboką pasją, będącą poza twoim pojmowaniem, muszą być przyciągnięte z powrotem do Mego Najświętszego Serca, zanim będzie za późno. Od ciebie, Moja Córko, oczekuję, że zaniesiesz Moje Słowo ludzkości. Nie jest to łatwe zadanie. Będziesz cierpieć z tego powodu, ale musisz zrozumieć, że jest to teraz twój obowiązek wobec Mnie. Zostałaś powołana, aby zagwarantować, że poprzez Słowo z Moich Boskich ust miliony dusz zostanie uratowanych od ognia piekielnego.

Komunikuj się teraz ze Mną odpowiednio. Będę prowadził cię cały czas. Pokój niech będzie z tobą, Moja Córko. Mój Najświętszy Duch wypełnia teraz twą duszę. Jesteś pełna miłości, radości i gotowa do kolejnego etapu tej Boskiej misji.

Wasz Zbawiciel

Jezus Chrystus

Napisano w Orędzia Ostrzeżenia
kwiecień 2011
P W Ś C P S N
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930  
kwiecień 2011
P W Ś C P S N
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930  

Wszystkie wpisy

Nasz adres kontaktowy:

 

Ostrzezenie Marii Bozego Milosierdzia

poczta.ostrzezenie@posteo.pl

www.ostrzezenie.net