Specjalne Łaski obiecane za wzywanie Jezusa przez zaledwie jeden dzień

Orędzie nr 61 z serii Ostrzeżenie

czwartek, 14 kwietnia 2011, godz.11.00

Moja ukochana córko, dziękuje ci za poświęcanie większej ilości czasu na tę najświętszą pracę. Nadszedł czas dla wszystkich, by otworzyli swoje serca dla Mnie na przynajmniej jeden dzień, aby pozwolić Mi napełnić was specjalnymi łaskami. Te łaski będą teraz rozlane na tych, którzy zapomnieli, że Ja istnieję, podczas gdy czas zbliża się do Wielkiego Piątku.

Czas potężnej Nowenny do Miłosierdzia Bożego się przybliża i wówczas będzie on użyty, by wypełnić wasze dusze specjalnym darem ode Mnie. Czyń teraz, jak nakazuję, i módl się dziś do Mnie swoimi słowami. Łaski, którymi was obdarzę, nie tylko przybliżą was do Mojego Najświętszego Serca, ale napełnią was także Duchem Świętym. Módlcie się Moją nowenną, począwszy od Wielkiego Piątku, i powierzcie tyle dusz, ile tylko zdołacie, a uratuję każdą z nich.

Tych z was, którzy upadają nawet po tym, jak Mi się zawierzyli, ponownie będę podnosił w górę. Nigdy nie obawiajcie się zwrócić do Mnie, jeśli zbłądzicie. Nigdy nie opuszczę tych, którzy będą do Mnie powracać. Jako że jesteście grzesznikami, jesteście narażeni na upadki. Nigdy się nie obawiajcie, stoję obok każdego z was gotowy, by was za każdym razem objąć. Grzech może zostać wybaczony. Nigdy nie czujcie się przytłoczeni winą za grzech, jeśli musicie się do Mnie zwrócić, by prosić o przebaczenie. Ja zawsze jestem dla was.

Moje dzieci, wykorzystajcie Święty Tydzień, by przypomnieć sobie wszystkie Ofiary, jakie poniosłem dla grzeszników. Moja litość jest nadal silna. Nigdy się nie zmniejszyła względem dusz. Nawet tych, których grzechy ciężko Mnie obrażają. Jeśli dusza szuka przebaczenia, wtedy jej grzech będzie odpuszczony. Moja Nowenna do Miłosierdzia Bożego zaszczepi najpotężniejsze łaski wówczas, gdy będzie odmawiana począwszy od Wielkiego Piątku, a kończąc na Święcie Bożego Miłosierdzia, dziewięć dni później. Odmawiając ją, nie tylko ocalicie swoje własne dusze, ale także miliony innych. Zróbcie to dla Mnie.

Wasz zawsze kochający i wierny Boski Zbawiciel

Ten wpis został opublikowany w kategorii Orędzia Ostrzeżenia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.