Jak możecie sprawić, aby wasze rodziny i przyjaciele mogli osiągnąć Niebo

Orędzie nr 63 z serii Ostrzeżenie

piątek, 15 kwietnia 2011, godz.15.30

Moja ukochana córko, cieszę się, gdyż podczas Wielkiego Tygodnia tak wielu Moich dobrych i wiernych wyznawców zjednoczy się, aby oddać hołd Ofierze, którą złożyłem za  was wszystkich. Ofiara, którą złożyłbym chętnie ponownie — także po to, aby uratować pojedynczo każdego z was. Moja miłość jest głęboka dla każdego z osobna na świecie, dla wszystkiego, co zostało utworzone ze Świętej Woli Boga, Wiecznego Ojca, Stwórcy ludzkości. Wszyscy macie szczególne miejsce w Moim Sercu, nawet ci z was, którzy Mnie nie znają.

Gdyby obiecane wam było na tej ziemi życie, które oferowałoby wam bogactwo i szczęście, wówczas wielu z was skorzystałoby z okazji. Tak koniecznie pragniecie zaspokoić  pragnienia ciała. Gdyby proponowany był raj w niebie, trudno byłoby to sobie wyobrazić. Rozumiem to, gdyż obojętna dusza musiałaby mieć wielką wyobraźnię, aby przedstawić sobie to piękne miejsce.

Zawsze istnieć będzie dążenie, aby przedstawić sobie tą Wspaniałość. Jedyne dusze, które to potrafią, to te z silną wiarą w istnienie Boga.

Jedynym sposobem, aby naprawdę zrozumieć Klejnot, który oczekuje na każdego z was, jest wzmocnienie waszej wiary.

Jedyną drogą, aby to osiągnąć, jest usilna modlitwa, aby dostrzec Prawdę, Światło i Piękno, oczekujące tych wszystkich, którzy czczą Boga Ojca Wszechmogącego.

Wierzący — musicie modlić się za swoich przyjaciół, małżonków, krewnych,
rodziców, braci, siostry i dzieci, którzy mają mało zaufania. Moja Koronka do Miłosierdzia Bożego będzie ratować ich dusze, jeśli będziecie odmawiać Ją w ich intencji.

To jest teraz Moja Obietnica dla was.

Wasz kochający Zbawiciel

Jezus Chrystus

Ten wpis został opublikowany w kategorii Orędzia Ostrzeżenia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.