Doświadczenie podczas Ostrzeżenia i modlitwy o natychmiastowe przebaczenie

Orędzie nr 65 z serii Ostrzeżenie

sobota, 16 kwietnia 2011, godz.10.00

Moja ukochana córko, pospiesz się, aby wiedza o Moich przekazach rozprzestrzeniała się szybko, gdyż Ostrzeżenie na całym świecie jest już bardzo, bardzo blisko. Powiedz tym duszom, które wzbraniają się przed modlitwą, aby porzuciły swą dumę i urazy, i zwróciły się teraz do Mnie z prośbą o przebaczenie. Musicie mieć świadomość, że wiele, wiele dusz nie przeżyje tego wkrótce mającego nastąpić Wydarzenia. Wiele z tych dusz jest po prostu za słabych i chociaż skłonne są uwierzyć w Boga, Przedwiecznego Ojca, myślą, że wystarczy, jeżeli ku duchowej wierze zwrócą się kiedyś potem, w pewnym momencie przyszłości. Wówczas będzie już na to za późno.

Powiedz ludziom na całym świecie, że Ostrzeżenie odbędzie się w celu ich uratowania. Wielu będzie żałować w czasie tego mistycznego doświadczenia. Poczują piekące uczucie, podobne do doświadczenia dusz w czyśćcu. Da im to przedsmak tego, czego doświadczają i przez co muszą przejść nie w pełni czyste dusze, zanim będą mogły zobaczyć Chwalebne Światło Nieba. Prosta akceptacja, że to Wydarzenie może mieć miejsce, pomoże im je przeżyć. Zwróćcie się do Mnie i mówcie: Proszę, prowadź mnie do światła i dobroci Twojego Wielkiego Miłosierdzia i przebacz mi moje grzechy, a przebaczę wam natychmiast. Zaraz po Ostrzeżeniu doświadczycie w waszych duszach uczucia głębokiego pokoju i radości.

Młodzież uważa za zbędne, aby się modlić

Wielu ludzi w dzisiejszym świecie wzbrania się przed modlitwą. W szczególności wielu młodych ludzi uważa modlenie się za coś niestosownego i przestarzałego. Uważają błędnie, że jeśli tylko wierzą w Boga, to modlitwa wcale nie jest konieczna. Nie jest to prawdą. Modlitwa jest niezbędna, aby wejść do raju, którego tak silnie pragnąć będziecie po śmierci. Jeśli pozostaniecie w grzechu, nie zaznacie smaku tego wspaniałego święta. Tak jak ci z was, którzy chcąc zachować kondycję fizyczną, starannie uważają na to, co jedzą, i pielęgnują swe ciało, w podobny też sposób muszą przygotować swą duszę. Jeśli nie zwracacie dokładnie uwagi na stan swojej duszy, staje się ona słaba i brakuje jej duchowego pożywienia, którego potrzebuje dla zapewnienia doskonałej formy.

Modlitwa o nawrócenie innych

Ze względu na słabość wiary wśród wielu wiernych na świecie — na tych, których wiara jest silna, spoczywa teraz ogromna odpowiedzialność. Musicie modlić się o nawrócenie innych następującymi słowami: O Jezu, proszę Cię pilnie przez Twoje Boskie Miłosierdzie, okryj te dusze oziębłe Twą Drogocenną Krwią tak, aby mogły się nawrócić.
Zmówcie tę krótką modlitwę za tych, których uważacie za najbardziej jej potrzebujących.

Dzieci, nie zapominajcie o Mojej wspaniałej Obietnicy: Na końcu Ja zatriumfuję. Szatan zwodziciel nie jest w stanie przetrwać. Proszę, pozwólcie Mi ochronić was i zabrać ze sobą. Nie oddawajcie waszych dusz szatanowi. Kocham was wszystkich. Proście Mnie wytrwale każdego dnia o wzmocnienie waszej wiary.

Wasz Boski Zbawiciel

Król Miłosierdzia i Współczucia

Jezus Chrystus

Ten wpis został opublikowany w kategorii Orędzia Ostrzeżenia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.