Gniew Boży spadnie na Nowy Porządek Świata

Orędzie nr 68 z serii Ostrzeżenie

niedziela, 17 kwietnia 2011, godz. 19.00

Moja ukochana córko, muszę powiedzieć ci z wielkim smutkiem, że mające nastąpić klęski żywiołowe przyniosą ogromne śmiertelne żniwo w Azji i Europie, w Rosji i Stanach Zjednoczonych.

Gniew Boży Mojego Przedwiecznego Ojca spadnie szybko na ten Globalny Pakt, który dla własnej korzyści, w tajemnicy planują konspiracyjne organizacje, chcące przynieść śmierć reszcie świata.

Są one odpowiedzialne za tworzenie dobrobytu, rozwój rolnictwa i nowe technologie, które mogłyby was olśnić, gdyby nie były tak diaboliczne w swoich celach. Osoby te, z każdego kraju świata, są bogate, potężne, utalentowane i kontrolują banki, wojsko, światowe organizacje humanitarne, policję, rządy, dostawców energii oraz media. Nikt z was nie uniknie ich szponów, jeśli nie powiem wam, jak to uczynić.

Modlitwa, a przede wszystkim Koronka do Miłosierdzia Bożego, rozprzestrzeniać będzie nawrócenie, a przez Modlitwę Różańcową osłabiona zostanie praca tych złowrogich pasożytów, których idolem jest szatan. Interesujące jest, że wielu z tych schwytanych w zdradliwą sieć fanatyków wierzy, że są jedynie ambitni w swoim naturalnym pragnieniu osiągnięcia bogactwa i w ogóle nie mają religijnych przekonań. To, czego nie wiedzą, to jest to, że zostali oszukani przez szatana, który codziennie wywiera na nich wpływ, na ich myśli, życzenia, słowa i czyny. Jak bardzo są zaślepieni!

Wszędzie tam, gdzie są zgromadzeni, spadnie gniew Boży ze straszną siłą. To już się dzieje. Zostaną powstrzymani, ale proces ten potrwa przez pewien czas. Nie nastąpi ich całkowite zatrzymanie, ale osłabione zostaną okropne skutki, jakie, w przeciwnym razie, miałyby ich działania.

Przenajświętsza Trójca jest już aktywna w komunikacji z wybranymi duszami na całym świecie. Wierzący ludzie już to zauważyli. Kto nie wierzy w Boga Ojca, ten myśli, że ma do czynienia tylko ze zwolennikami teorii zagłady świata. Mimo że rzeczywiście wiele osób na świecie może przedstawiać dziś fałszywe twierdzenia, nie ignorujcie ich proszę, nie wysłuchawszy wcześniej, co mają do powiedzenia.

Módlcie się zawsze o przewodnictwo w tych trudnych i pogmatwanych czasach.
Koncentrujcie w każdej chwili swoją uwagę na Mnie, waszym Boskim Zbawicielu.

Będę trzymać was za rękę i pomogę wam ominąć pokusy. Wielu ludzi wpadnie w panikę, gdy zobaczą, jak sprawdzają się te przepowiednie, i w wielu przypadkach sparaliżuje ich strach. Nie muszą się jednak obawiać, gdyż okres ten będzie trwał krótko. Potem nastanie nowe Niebo i nowa Ziemia, gdzie wszyscy będą żyć długo, szczęśliwie i w pokoju, w jedności ze Mną. Im więcej ludzie nawróci się i będzie prosić Boga Ojca o przewodnictwo, tym słabsze będą skutki złowrogiego panowania zaplanowanego przez Nowy Porządek Świata.

Idźcie teraz w pokoju. Módlcie się, aby wzmocniła się wasza wiara we Mnie.

Wasz Miłosierny Zbawiciel i Sprawiedliwy Sędzia

Jezus Chrystus

Napisano w Orędzia Ostrzeżenia
kwiecień 2011
P W Ś C P S N
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930  
kwiecień 2011
P W Ś C P S N
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930  

Wszystkie wpisy

Nasz adres kontaktowy:

 

Ostrzezenie Marii Bozego Milosierdzia

poczta.ostrzezenie@posteo.pl

www.ostrzezenie.net