Nowy Porządek Świata — Plan kontroli waszych pieniędzy i waszej żywności

Orędzie nr 67 z serii Ostrzeżenie

niedziela, 17 kwietnia 2011, godz. 9.00

Moja ukochana córko, na całym świecie nastąpi teraz seria klęsk żywiołowych. Wystąpią one w niezwykłych i nieoczekiwanych miejscach i będą tragiczne w swej intensywności. Wpłynęło na to grzeszne zachowanie ludzi. Odprawiajcie pokutę i nie zapominajcie, że te klimatyczne katastrofy mają obudzić was z waszego zaślepienia i waszego braku wiary. Mają one również na celu zmniejszenie wpływu złej Grupy światowych sojuszy i ich złowrogich działań. Grupy te, które można nazwać Nowym Światowym Rządem w stanie przyczajenia, planują teraz ujawnienie się pod przewodnictwem antychrysta. Te same Grupy spowodowały upadek systemu bankowego, a teraz będą wszędzie niszczyć waluty tak, aby przejąć nad wami kontrolę.

Moja córko, gdy przekazywałem ci tę wiadomość przed kilkoma miesiącami, wydawała ci się dziwna, ale jednak zapisałaś, co powiedziałem. Ten podły, zły plan węży, wyznawców  szatana, opracowywany był już od długiego czasu. Niektóre z ich wyrafinowanych planów są już ujawnione, ale wielu ludzi wierzy, że świat przeżywa po prostu kolejny kryzys finansowy. Obudźcie się teraz wszyscy. Rozejrzyjcie się dokoła i przekonajcie się sami.

Przestańcie próbować tłumaczyć, że świat jest tylko pogrążony w bólach depresji spowodowanej dekoniunkturą w gospodarce, bo nie jest to prawdą. Przez jedną globalną walutę oraz nadmierne zadłużenie waszego kraju, ludzie ci będą w stanie kontrolować każdego z was. Żaden kraj nie wymknie się z ich szponów. Pamiętajcie o Moich słowach: wasze pieniądze będą bezwartościowe. Wasz dostęp do żywności oraz innych artykułów pierwszej potrzeby stanie się możliwy poprzez oznakowanie, o którym mówiłem.

Proszę, proszę nie akceptujcie tego znaku, bo będziecie wówczas dla Mnie straceni.

Znak ten zabije was, nie tylko fizycznie, ale również duchowo. Pozostańcie poza jego wpływem.

Jeśli chcecie uniknąć tego znaku, znaku zwierzęcia, rozpocznijcie już teraz planowanie zapasu żywności, okryć, świec i wody.  On, antychryst, który poprowadzi ten Nowy Światowy Rząd, wierzy, że skradnie ludzkości dusze; ale tego nie dokona. Tak jak wielu wpadnie pod jego wpływ, tak samo również Moi wyznawcy pozostaną nieugięci i dotrzymają wierności Mnie, waszemu Boskiemu Zbawicielowi.

Wy wszyscy, którzy te proroctwa traktujecie z pogardą i drwiną, posłuchajcie teraz:

Jeżeli dostaniecie się pod wpływ tej Światowej Mocy, będziecie straceni. Będziecie potrzebować silnej Wiary, aby przeżyć. Ja odpowiem na modlitwy, które będziecie odmawiać. Będę was chronił w ten straszny czas na ziemi. Przygotujcie się teraz do spotkań w grupach, w których w spokoju i potajemnie będziecie mogli się modlić.

Ten Nowy Porządek Świata zaistnieje także w ich modłach, w ich własnych, ohydnych świątyniach. Świątynie te istnieją wszędzie, chociaż budowane były potajemnie. Obdarowują tam swego idola, szatana, ofiarami i oddają mu pokłon. Kulty te zataczać będą szerokie kręgi i wszystkie mają ten sam szalony cel — zapanowanie nad ludzkością. Uczynią to przez próbę przejęcia kontroli nad waszą walutą, waszą żywnością i waszą energią.

Walczcie z nimi najlepszą z dostępnych wam metod, poprzez modlitwę i szerzenie nawrócenia.

Módlcie się także za tych zaślepionych ludzi, którym obiecane zostały wielkie bogactwa, technologie, przedłużenie życia i inne cuda. Jak bardzo są w błędzie. W rzeczywistości zostali oszukani.

Gdy odkryją prawdę, będzie już za późno, gdyż strąceni będą na dno przepaści.

Módlcie się wszyscy, odmawiajcie codziennie koronkę do Miłosierdzia Bożego i Modlitwę Różańcową, tak często jak jest to możliwe, aby złagodzić skutki tego podstępnego i demonicznego planu. Módlcie się także za te dusze, które stracone zostaną przez karzącą rękę Boga Ojca w mających nastąpić globalnych katastrofach żywiołowych. One potrzebują waszych modlitw.

Proszę, usłuchajcie Mojego apelu o modlitwy, a będą one wysłuchane.

Wasz kochający Zbawiciel

Jezus Chrystus

Ten wpis został opublikowany w kategorii Orędzia Ostrzeżenia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.