Powstań przeciwko atakom szatana

Orędzie nr 70 z serii Ostrzeżenie

środa, 20 kwietnia 2011, godz. 17.45

Moja córko, twoja wiara jest nadal wypróbowywana o każdej porze dnia, kiedy poddawana jesteś presji osób z zewnątrz, aby odrzucić te przekazy. To zdarzać się będzie zawsze. Nadszedł czas, abyś przyzwyczaiła się do tej udręki. Możesz mieć teraz bardziej niż kiedykolwiek pewność, że orędzia te są autentyczne i pochodzą ode Mnie, Boskiego Zbawiciela ludzkości, Jezusa Chrystusa.

Smuci Mnie, kiedy widzę, że wierzący, szczególnie gdy są pod wpływem oszusta, odrzucają Moje Najświętsze Słowo, dawane światu do wiadomości.

Moja córko, jesteś teraz wystarczająco silna, by ignorować wszystkie te głosy, które mniemają, że mówią z władzy przyznanej im przez Boskie źródła. Wielu fałszywych proroków jest obecnych w dzisiejszym świecie i nie są tymi, za których się podają. Słuchaj tylko Mojego Głosu, tak jak ci wcześniej powiedziałem. Nie potrzebujesz aprobaty innych ludzi do kontynuowania tej świętej pracy. Zapisy tych świętych przekazów zostaną z czasem uznane za to, czym one są. Nigdy nie daj się zwieść przez źle poinformowane dusze, że nie są one inspirowane natchnieniem Boga. Ponieważ tak nie jest. Zablokuj kłamstwa, które przez oszusta, szatana, będą atakować twoje uszy. On, Moja Córko, chce zatrzymać to dzieło i zrobi wszystko, abyś nie wypełniła tej misji.

Powstań teraz i mów z mocy Ducha Świętego, która została ci udzielona, Moja droga Córko. Jesteś wybranym posłańcem, aby dostarczyć, jak już ci powiedziałem, najważniejsze orędzia dla ludzkości w tych czasach. Czynisz Mnie tak szczęśliwym z powodu siły i odwagi, okazywanych w obliczu ataków, które musisz znosić z rąk szatana. Pamiętaj jednak, że musisz zaakceptować tę pracę z pokorą, jakiej się od ciebie oczekuje. Przyjmuj Mnie teraz codziennie do swej duszy, dla dodatkowych łask. Kocham cię, Moja Córko. Niebo cieszy się, że tak szybko reagujesz na Moją Najświętszą Wolę.

Wasz Zbawiciel

Jezus Chrystus

Ten wpis został opublikowany w kategorii Orędzia Ostrzeżenia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.