Brońcie prawa swoich dzieci do chrześcijańskiego wychowania

Orędzie nr 71 z serii Ostrzeżenie

Wielka Sobota, 23 kwietnia 2011, godz. 12.05

Moja ukochana córko, dzisiaj jest czas dla wszystkich, którzy wierzą w Mękę na Krzyżu, aby pomogli nosić Go tak, by Moje Słowa mogły być jeszcze raz usłyszane na świecie. Przypomnij wszystkim, jak umarłem i dlaczego oznacza to Zbawienie. Twoim obowiązkiem jest informować teraz tych, którzy zgubili drogę do ponownego otwarcia swych serc dla Prawdy Mojej Nauki.

Powstańcie teraz i brońcie swojego prawa do bycia chrześcijanami. Chociaż oczekuję od was tolerancji — tam, gdzie należy respektować poglądy innych wyznań — nie obrażajcie Mnie jednak nigdy, spychając wasze chrześcijaństwo na drugie miejsce. Jest to niebezpieczna doktryna, gdy tolerancja rozumiana jest fałszywie jako substytut Prawdy. Bądźcie otwarci dla innych wyznań i traktujcie równorzędnie swoich braci i siostry. Jednak nigdy nie czujcie się zmuszeni do odrzucenia na bok waszych przekonań lub wyparcia się prawa do chrześcijańskiego wychowania waszych dzieci. Wiele szkół prowadzonych przez chrześcijańskie organizacje, ulega naciskom, by porzucić przywiązanie do Mnie. Wiele rządów próbuje przez nowe prawa blokować chrześcijaństwo i jego rozprzestrzenianie. Możecie jeszcze zauważyć, że inne niechrześcijańskie religie traktowane będą w mniej surowy sposób. Przeciwnie, dowolna inna religia tolerowana będzie lepiej niż chrześcijaństwo.

Walczcie o waszą wiarę teraz. Módlcie się o nawrócenie. Módlcie się, aby te rządy, które ograniczają wasze prawo bycia chrześcijanami, okazały więcej tolerancji. Zaniechanie stawiania oporu spowoduje nastanie jałowego świata, gdzie mniej chrześcijan praktykować będzie swoją wiarę.

Weźcie Krzyż od dzisiaj i pokażcie przykład innym. Nigdy nie wstydźcie się Krzyża.

Wasz kochający Zbawiciel

Jezus Chrystus

Syn Człowieczy

Ten wpis został opublikowany w kategorii Orędzia Ostrzeżenia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.