Zadeklarujcie waszą wierność dla Mojego Bożego Miłosierdzia

Orędzie nr 72 z serii Ostrzeżenie

Niedziela Wielkanocna, 23 kwietnia 2011, godz. 16.40

Moja droga, ukochana Córko, Moje Dzieci świętują teraz z radością rocznicę Mojego Zmartwychwstania. Ten rok jest ważny, ponieważ wyznacza początek nowej ery świadomości, która wkrótce rozpocznie się na świecie. Mój wielki Dar Miłosierdzia przyniesie ogromną ulgę dla wierzących i ogromne poczucie euforii wśród niewierzących, którzy się nawrócą. Kiedy odkryją Prawdę, będzie im lekko na sercu oraz będą pełni miłości do Boga, Przedwiecznego Ojca i Mnie, waszego Boskiego Zbawiciela. Nawet niechrześcijanie zrozumieją Prawdę o Moim Istnieniu. Na końcu spowoduje to wielkie uczucie radości i miłości na świecie.

Ostrzeżenie musi być wsparte przez modlitwę

Ważne jest jednak, aby pamiętać o jednej istotnej lekcji dotyczącej Ostrzeżenia. To wielkie Wydarzenie, kiedy nie tylko wszyscy będziecie widzieć wasze grzechy, jak Ja je widzę, ale zrozumiecie Prawdę o przyszłym życiu, musi być następnie wsparte przez modlitwę.

Niestety, wielu powróci później do grzechu. Teraz jest czas na przygotowanie się, aby uniknąć tej sytuacji, poprzez modlitwę każdego dnia waszego życia Koronką do Mojego Bożego Miłosierdzia. W ten sposób wasz zwyczaj modlenia się tą potężną modlitwą utrzymywać będzie poziom nawrócenia i wiary, który ogarnie później świat.

Cieszcie się, módlcie się i dziękujcie Mnie, waszemu Boskiemu Zbawicielowi, za to Wielkie Miłosierdzie. Uklęknijcie i chwalcie Boga Ojca, za Dar Mojej Ofiary. Modlitwa pomoże osłabić skutek prześladowań globalnego Nowego Światowego Sojuszu, które potem nastąpią. Jeśli wystarczająco dużo z was pozostanie wiernych Mnie, Moim Naukom i jeśli będziecie się nadal modlić oraz przyjmować Sakramenty, możecie zmienić bieg wydarzeń, które mogłyby nastąpić.

Jak potężne jest Moje Miłosierdzie. Tak wielu z was nadal nie rozumie jego Znaczenia. Niestety, wielu nigdy wcześniej o nim nie słyszało.

Do tych spośród was, wiernych Mi, muszę skierować teraz bardzo specjalną prośbę. Nie chcę widzieć żadnych Moich Dzieci — zgubionych. Dlatego dane jest wam Ostrzeżenie. Pokaże ono każdemu z was, także sceptykom pośród was, co rzeczywiście stanie się w czasie Sądu Ostatecznego. Tak więc, aby pomóc Mi uratować każdą pojedynczą duszę, chcę, żebyście zadeklarowali swój własny dar pomocy dla Mnie w nawracaniu dusz.

Twórzcie na całym świecie Grupy Modlitewne Miłosierdzia Bożego i odmawiajcie tę modlitwę za każdą znaną wam osobę, która być może leży na łożu śmierci, a jeśli to uczynicie, zapewnię jej zbawienie. Mój lud niech zbiera się teraz razem. Podążajcie za waszym Zbawicielem. Módlcie się tak, jak nigdy nie modliliście się przedtem, a jeszcze więcej dusz zostanie uratowanych. Wówczas wszyscy staniecie się częścią nowego świata, który obiecałem, gdy Niebo i Ziemia połączą się w Jedno. Ta chwalebna przyszłość jest dla was wszystkich. Zamiast obawiać się tej wielkiej zmiany, otwórzcie wasze umysły, serca i dusze dla nadchodzącej, wielkiej radości. Poprzez połączenie się w jedną wielką, potężną Grupę na całym świecie, w każdym kraju, w każdej rodzinie, w każdym kościele i w każdej wspólnocie, zdziałacie wiele.

Wasze modlitwy pomogą zapobiec wielu zdarzeniom z tych prześladowań, które nastąpią, tak jak jest przepowiedziane. Tak więc pójdźcie za Mną teraz, z szacunku dla Mnie, waszego zawsze kochającego was Zbawiciela.

Żyję w każdym z was. Wiem, co zawierają wasze serca i dusze. Dawszy Mi waszą deklarację Miłosierdzia dla waszych braci i sióstr, otrzymacie szczególne łaski.

Wasz Boski Król Miłosierdzia i Sprawiedliwy Sędzia

Jezus Chrystus

Ten wpis został opublikowany w kategorii Orędzia Ostrzeżenia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.