Aby wejść do Nieba, niezbędna jest pokora

Aby wejść do Nieba, niezbędna jest pokora

Orędzie nr 76  z serii Ostrzeżenie

piątek, 29 kwietnia 2011, godz. 15.15

Moja ukochana Córko, pokora jest lekcją, której muszą nauczyć się wszyscy, chcący wejść do Mojego Królestwa.

Pokora deklaruje waszą znikomość w Moich oczach, przez co czcicie Mnie, waszego Zbawiciela, Syna Bożego, który stał się Człowiekiem. Bez niej narasta pycha. To bezcelowe, jeśli chcecie określać samych siebie jako spełniających kryteria Mego Królestwa.

W dzisiejszym świecie pokora nie jest akceptowana, w czasach, gdy siła przebicia i pragnienie sukcesu w polepszaniu siebie wobec innych uważane są za cechy godne podziwu. Ci, którzy sami się nie wywyższają lub nie pchają naprzód z tupetem i arogancją, są na świecie ignorowani. Cechująca ich pokora i wielkoduszność wobec innych, uważana jest za słabość — nie są warci zachodu, aby uwzględniać ich w towarzystwie. Jednak ta stojąca w przeciwieństwie do pychy cnota, jest kluczem do wejścia do Królestwa Niebieskiego. Tak więc to, co jest uważane za prowadzący do sukcesu sposób rozwoju, klucz do dobrobytu i bogactwa w życiu, to właśnie jest formuła, która doprowadzi was po śmierci do Ciemności.

Pokora, przy której akceptujecie, że przede wszystkim trzeba służyć waszemu Sprawcy i Stwórcy, jest tym, co jest naprawdę ważne. Deklarując swoją znikomość, głosicie Chwałę Boga.

Pokora jest cnotą, która jest cenna nie tylko w Moich Oczach, ale jest także ważną częścią waszego duchowego rozwoju. Oznacza ona przyznanie innym pierwszeństwa — dla Chwały Boga.

Jednak tak łatwo i tak szybko można wpaść w stan pychy.

Ostrzeżenie dla dusz wybranych

Patrzcie na tych, którzy ciężko pracowali, rozwijając swoje życie duchowe, aby sprawić Mi radość. Weźcie potem pod uwagę te szczęśliwe dusze, którym dane były dary, by dzięki mocy Ducha Świętego działały w świecie jako wizjonerzy. Bardzo często, po osiągnięciu tych łask, niepostrzeżenie zaczynają się widzieć jako bardziej wyjątkowi niż ich bracia i siostry. Chwalą się zdolnościami, które posiadają. Zaczynają wówczas dokonywać selekcji w dzieleniu tych darów. Ich samochwalstwo wpływa na zdolność przekazywania Prawdy. To, co zapomnieli, to fakt, że wszystkie łaski, które były im dane, pochodzą ode Mnie. A Ja kocham wszystkich. Dary zostały dane, aby były przekazywane dalej. Tak jak daję te dary wybranym duszom — dla dobra pozostałych — tak też mogę je zabrać.

Samochwalstwo uniemożliwia wam rzeczywiste podążanie Moimi śladami. Uczcie się być pokornymi, cierpliwymi i pozbawionymi pychy. Jeśli pracujecie nad sobą, by zdobyć pokorę, dane wam będzie specjalne miejsce w Moim Sercu. Jeśli powołuję określonych ludzi jako dusze wybrane, powinni uważać to za łaskę. Nigdy nie wolno im myśleć, że są ważniejsi w Moich Oczach, ponieważ kocham każdego z was. Jednak wynagrodzę dobrą pracę, jeśli tylko pokora zostanie okazana Mnie i waszym braciom i siostrom.

Wasz kochający Zbawiciel

Jezus Chrystus

Ten wpis został opublikowany w kategorii Orędzia Ostrzeżenia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.