Ludzie na całym świecie posiadają te same cechy

Orędzie nr 77 z serii Ostrzeżenie

sobota, 30 kwietnia 2011, godz. 20.45

Cieszę się dzisiejszego wieczoru, Moja ukochana córko, ze względu na twoje posłuszeństwo. Twoje codzienne uczestnictwo we Mszy Świętej i przyjmowanie Komunii Świętej jest Mi bardzo mile. Stajesz się obecnie silniejsza na umyśle i duchu, by szybciej reagować i wypełniać Moją Świętą Wolę. Potrzebować będziesz jeszcze dużo pracy, aby przygotować swoją duszę do stanu perfekcji, jaki jest wymagany od ciebie, Moja córko. Nigdy się nie obawiaj, ponieważ Ja strzegę każdego twojego kroku.

Moja córko, wiesz jak Ja kocham grzeszników. Jak bardzo pragnę ich wierności. Gdy patrzę i widzę ludzi w grupach przyjaciół i w rodzinach, zadowolonych i śmiejących się, wypełniam się radością, ponieważ Mój Duch jest tam obecny. Później zaglądam do innych domów i widzę zamęt, smutek, gniew i w niektórych przypadkach zło w postaci przemocy. Wówczas płaczę. Ponieważ wiem, że szatan jest obecny w tych domach. Następnie patrzę i widzę grupy przyjaciół razem pracujących dla dobra innych osób w ich codziennym życiu i jestem bardzo zadowolony. Potem patrzę na inne grupy pracujących nieprzytomnie dla dobra samych siebie tylko z jednym motywem — aby zdobyć potęgę władzy i ogromne bogactwo. Wszystkie ich działania mają tylko jeden cel. Troszczyć się tylko o siebie i to zazwyczaj kosztem innych. Wówczas płaczę, ponieważ wiem, że są w ciemności. Następnie przyglądam się z zainteresowaniem grupom inteligentnych i wykształconych, którzy chcą przekonać świat, że Bóg, Mój Przedwieczny Ojciec, nie istnieje. Przedstawiają oni swoje wyrafinowane argumenty, które arogancko zaprzeczają również Mojemu istnieniu, aby dać błędne świadectwo ludziom słabej wiary, żeby zostali wciągnięci do czeluści ciemności — i to łamie Moje Serce. Tak wiele, wiele grup z różnorodnymi interesami i celami. Tak niewielu, niestety, poświęca swój czas, by komunikować się z Bogiem, Przedwiecznym Ojcem.

Wiara dzisiaj została porzucona przez tak wiele milionów ludzi na świecie. W wyniku tego tak wielu ludzi jest zagubionych i nie widzi żadnego celu, ani nie ma aspiracji, by poszukać wskazówek u Moich wyświęconych sług.

Ten wir niejasności będzie nadal trwał, chyba że, Moje dzieci, zwrócicie się do Mnie o pomóc. Módlcie się za wszystkie Moje dzieci wszędzie. Rozejrzycie się wokoło, a zobaczycie, że ludzie na całym świecie są tacy sami. Mogą być różnych narodowości, posługiwać się różnymi językami lub mieć inną karnację. Jednak posiadają podobne cechy. Niektórzy są szczęśliwi, inni cierpią, jeszcze inni są pełni miłości, a jeszcze inni źli i pełni przemocy. Większość ludzi ma poczucie humoru i doświadcza tego w pewnych okresach w swoim życiu. Tak więc, gdy spojrzycie na własne rodziny i przyjaciół, zauważycie to właśnie podobieństwo.

Jeśli więc czujecie potrzebę modlitwy za swoich bliskich, zachęcam was, byście pomyśleli o braciach i siostrach w każdym zakątku świata. Wszyscy jesteście Moimi dziećmi. Poprzez odmawianie Koronki do Mojego Miłosierdzia za wszystkie Moje dzieci, wy, Moi wierni, możecie uratować ludzkość od ciemności piekielnych. Moc tej modlitwy zagwarantuje, że Moje Miłosierdzie obejmie wszystkich na całym świecie.

Pozwólcie Mi wszyscy wziąć was do Raju Niebieskiego. Nie pozwólcie Mi cierpieć, gdybym musiał pozostawić któregokolwiek z was w rękach szatana.

Módlcie się, módlcie się codziennie o godzinie 15.00 Koronką Miłosierdzia, a uratujecie świat.

Wasz Miłosierny Jezus Chrystus

Ten wpis został opublikowany w kategorii Orędzia Ostrzeżenia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.