Rosja i Chiny spowodują zamieszanie

Orędzie nr 78 z serii Ostrzeżenie

niedziela, 1 maja 2011, godz. 21.00

Moja ukochana córko, powiedz światu, że przygotowania dusz do Nowego Raju na ziemi, który obiecałem, są obecnie w toku.

Termin Mojego Drugiego Przyjścia na ziemię nie jest przeznaczony dla waszej wiedzy. Bądźcie jednak pewni, że Moje obietnice zawsze się spełniają. Nikt nie może zatrzymać Mojego Wielkiego Aktu Miłosierdzia dla Zbawienia ludzkości. Szatan nie ma tej mocy. On, oszust, ma być zniszczony, Moja Córko, i nie może przetrwać. Jego czas jest teraz bardzo krótki. Ostrzegam tych, którzy podążają za nim przez grzech, że pozostało im niewiele możliwości, aby się jeszcze uratować. Muszą odwrócić się od grzechu teraz, jeśli chcą być zbawieni. Ci z was, Moi wyznawcy, którzy macie może krewnego lub szczególnego znajomego, kroczących ścieżką grzechu — waszym obowiązkiem jest spróbować otworzyć ich oczy na Prawdę.

Przygotujcie się teraz, aby nie przyjąć znaku bestii

Wiele wydarzeń, zarówno na ziemi, jak i w niebiosach, wydarzeń, które zmienią bieg historii, ma teraz mieć miejsce. Przygotowujcie się wszyscy w tym czasie. Powiedziałem wam wcześniej, że pieniądze będą postrachem, spróbujcie więc proszę przygotować wasze rodziny do przeżycia, dzięki czemu nie będziecie musieli przyjąć znaku. Proszę, nie ignorujcie Moich apeli.

Grupy modlitewne są teraz niezbędne, aby chronić was samych i uratować świat od prześladowania przez globalne polityczne organizacje, bankowość i tzw. organizacje praw człowieka. Ich cel jest jeden: władza i kontrola nad wami Moje Dzieci, chociaż wielu z was tego nie widzi. Jednak z czasem zobaczycie. A czas ten jest blisko. Rozpocznijcie teraz przygotowanie do waszego przyszłego przetrwania i pozostańcie w modlitwie. Ja zaoferuję Moje Szczególne Łaski dla ochrony was wszystkich. Proszę, nie bójcie się, gdyż wszystko, co naprawdę będzie miało znaczenie, to wasza wierność wobec Mnie.

Podczas gdy Nowy Porządek Świata przejmuje kontrolę nad Bliskim Wschodem, z czasem was zaskoczy, jak wiele krajów będzie pod ich kontrolą. Ile niewinnych dusz uwierzy, że te nowe reżimy oferują im wolność. Ale tak nie będzie.

Rosja i Chiny spowodują zakłócenia

Zobaczcie teraz, jak Rosja i Chiny stają się trzecim podmiotem, powodującym zakłócenia. Bardzo szybko ci, którzy oddali kontrolę nad swoimi krajami anonimowym grupom bez oblicza, które traktują was jak marionetki, zobaczą, jak złowrogie grupy tych politycznych sił, nie od Boga, próbują wam dyktować, jak macie żyć. Obrońcie siebie przez modlitwę. Każdego dnia i każdej godziny będę łagodził wasze cierpienia. Przyjmujcie Mnie w Eucharystii, a zyskacie siłę, która będzie was wzmacniać w niezwykłym stopniu podczas tego prześladowania.

Ja, Jezus Chrystus, nie chcę wywołać paniki w waszym życiu. Ale nie mogę stać z boku i nie ostrzegać was przed tymi wydarzeniami. Z powodu Mojego Miłosierdzia daję wam szansę przygotowania nie tylko waszego duchowego dobra, ale też środków przeżycia dla waszych rodzin. Aby uniknąć znaku,  przygotowujcie się proszę starannie.

Ostrzeżenie, bez wątpienia, ułatwi prześladowania, ponieważ będzie tak wielu nawróconych.

Módlcie się, módlcie się teraz o ogólnoświatowe Nawrócenie i osłabienie wszelkiej udręki, która będzie rozkwitać w czasie panowania antychrysta i fałszywego proroka.

Wasz ukochany Zbawiciel

Jezus Chrystus

Ten wpis został opublikowany w kategorii Orędzia Ostrzeżenia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.