Przesłanie od Maryi Dziewicy dotyczące wstawiennictwa Świętych

Orędzie nr 82 z serii Ostrzeżenie

środa, 11 maja 2011, godz. 22.30

Moje dziecko, obecnie coraz bardziej przybliżasz się do Najdroższego Serca Mojego Syna. Twoje podróżowanie jest trudne i w dodatku miało miejsce w ciągu krótkiego okresu czasu. Było to z nakazu Boga Ojca, który wysłał Mnie, by ci przekazać, że zostałaś wezwana do wykonania tego dzieła. Twoja odpowiedź była natychmiastowa. Nigdy się nie wahałaś. Jest to wynikiem twojej mocnej miłości, jaką masz dla Mnie, Twojej Błogosławionej Matki. Ja cię ochraniałam i nakłaniałam do tego specjalnego zadania. Proszę, zwracaj się do Mnie, twojej Ukochanej Matki, z prośbą o opiekę na każdy dzień. Wszyscy Święci zawsze idą z tobą, ale ty o tym nie wiesz. Musisz wzywać Świętego Benedykta, Świętego Józefa, Świętego Jana Ewangelistę, Świętego Augustyna i Świętego Michała Archanioła, by udzielali ci wsparcia, którego będziesz potrzebować. Jesteś teraz znacznie silniejsza, Moje dziecko, tak że zaczynasz się zastanawiać, dlaczego. Jest tak z powodu twojego całkowitego posłuszeństwa Mojemu Ukochanemu Synowi, od którego teraz odbierasz potrzebne ci Łaski do specjalnej Boskiej Misji, dla której zostałaś wybrana.

Codzienna modlitwa na Moim Najświętszym Różańcu jest bardzo ważna, ponieważ będzie cię chroniła od złego. Święty Benedykt został ci przeznaczony na cały czas, by cię chronić przed atakami zwodziciela. Dlatego te najgorsze duchy trzymały się z dala od ciebie. Módl się do Niego codziennie Moje dziecko, i proś o Jego nieustanną ochronę.

Zaakceptuj cierpienia, jakich żąda od ciebie Mój Najdroższy Syn, Jezus Chrystus, ponieważ uratuje to niezliczone rzesze dusz. Twój specjalny dar oddania Jemu twojej wolnej woli ochroni miliony dusz przed zejściem do ognia piekielnego. Zapamiętaj, co twoje cierpienia przynoszą i jaką radością są dla Najświętszego Serca Mojego Syna.

Rozkoszujesz się teraz specjalnym darem bycia w Jedności z Moim Synem. Im bardziej całkowicie się Mu poddasz, okażesz pokorę i dokonasz dalszych ofiar, tym bardziej będzie Mu to pomocne w tym dziele, które jest tak ważne dla Niego.

Bądź wdzięczna, Moje dziecko, że zostałaś wezwana do tego Świętego Dzieła, przez które miliony dusz może zostać zbawionych.

Przybliż się teraz do Mojego Serca i pozwól Mi trzymać cię blisko Mojego Syna. Ja będę cię chronić i strzec przez cały czas.

Wasza Ukochana Matka

Królowa Pokoju

Ten wpis został opublikowany w kategorii Orędzia Ostrzeżenia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.