Odrzućcie oddziaływanie spirytualizmu New Age

Orędzie nr 85 z serii Ostrzeżenie

niedziela, 15 maja 2011, godz. 17.00

Moja ukochana Córko, wzywam wszystkich Moich uczniów do przeciwstawienia się oddziaływaniu ruchu New Age, który ogarnął świat.

Chrześcijaństwo zawsze było głównym celem szatana. Ponieważ jest on tak przebiegły, będzie się starał ciągle uwodzić tych duchowo zagubionych i z pustymi duszami. Zawsze będzie próbował przedstawić swoje kłamstwa przeformułowane w coś, co wydawać się będzie miłością. Będzie zatem starał się kontrolować umysły Moich Dzieci za pomocą starożytnych, pogańskich taktyk, mających na celu uwolnienie waszych umysłów od tzw. stresów współczesnego życia. Strzeżcie się tych, którzy ulegają praktykom twierdzącym, że w imię medytacji wprowadzają wasz stan psychiczny w fazę zapomnienia. Gdy tylko pozwolicie swojemu umysłowi być kontrolowanym w ten sposób, szatan i jego demony mogą wprowadzić się tak cicho, że nie zdacie sobie z tego sprawy; tak gładkie będzie to przejście.

Unikajcie starożytnych spirytystycznych praktyk, w tym korzystania z kart tarota

Wiele, wiele dusz na świecie głodnych jest duchowego kierownictwa. W swoim poszukiwaniu, aby wnieść znaczenie w swoje życie, nieświadomie pozwalają wessać się w praktyki, które równoznaczne są z pogaństwem. Każdego fałszywego dogmatu, który kusi, abyście uwierzyli, że pokój w waszym sercu i duszy można osiągnąć przez starożytne praktyki duchowe, musicie zawsze unikać. Nauczcie się rozpoznawać, czym te praktyki są w rzeczywistości.

Korzystanie z kryształów, medytacji, reiki, jogi, kart tarota, wiara w duchowych przewodników, metafizykę i tzw. cudownych uzdrowicieli, mają nakłonić was do wiary w alternatywną, nadrzędną egzystencję, poza tym, co Stworzone przez Boga, Przedwiecznego Ojca.

Ostrzeżenie przed wniebowstąpionymi mistrzami

Dziś wielu z was, którzy ciągle poszukujecie duchowego ukojenia w praktyce podążania za swoimi aniołami, musicie być także wyczuleni na fakt, że jeśli tylko wymieniony zostanie termin wniebowstąpiony (wstępujący) mistrz, to możecie być pewni, że anioły te nie pochodzą z nieba. Wniebowstąpieni (wstępujący) mistrzowie, Moje Dzieci, są upadłymi aniołami i pochodzą z ciemności. Mimo to zostanie wam powiedziane, a następnie będziecie przekonani, że pochodzą one ze światła. Cały ten pogański spirytualizm, jeśli pozwolicie opanować mu swoje życie, ostatecznie wciągnie was w dół, do głębin ciemności, kiedy najmniej się tego spodziewacie. Szatan będzie tak ostrożny w tym, jak przedstawia te ciemne kłamstwa; z tego powodu cały czas będzie wam mówione, że wszystkie te rzeczy są dobre, a wy będziecie w to wierzyć.

Większość z tych praktyk przedstawiana jest jako dobra dla waszego poczucia własnej wartości, pewności siebie, kontroli nad własnym życiem — wszystko to jest kłamstwem. Praktyki te nie tylko oddalają was od Prawdy, ale przynoszą nieopisane cierpienia, gdy złe duchy wejdą do waszej duszy — jako bezpośredni rezultat tych praktyk.

Biblia ostrzega przed niebezpieczeństwami magii

Prawda nigdy nie może być sfałszowana. Nauki przekazane człowiekowi w Piśmie Świętym ostrzegają ludzkość przed niebezpieczeństwem magii, wróżeniem i schlebianiem fałszywym bogom. W dzisiejszym świecie praktyki te przedstawiane są jako nieszkodliwe, ale niezbędne dla waszego duchowego dobra. Ze względu na łagodną naturę dusz, wiele z nich w naturalny sposób zostanie wciągniętych do praktyk New Age — z powodu fałszywej fasady miłości, którą emanują. Nic nie mogłoby być dalsze od prawdy.

Ostrzeżenie przed fanatycznym oddaniem aniołom

Pamiętajcie, że to szatan i jego upadli aniołowie są tymi, którzy ostrożnie i przebiegle wciągają was w te niewinnie wyglądające kłamstwa. Dla tych z Was, którzy propagują prawie fanatyczne oddanie aniołom, mam to do powiedzenia: Dlaczego nie głosicie najpierw Słowa Boga, Mojego Przedwiecznego Ojca? Czy obsesja aniołów nie jest po prostu inną formą bałwochwalstwa? Tak, oczywiście, módlcie się o pomoc Świętych Aniołów, jednak postawcie sobie zawsze to pytanie: Czy wasze oddanie aniołom nie odbywa się kosztem waszej miłości do Jezusa Chrystusa, Syna Bożego, albo Boga, Przedwiecznego Ojca? Jeśli tak, to obrażacie Mnie, waszego Boskiego Zbawiciela, Jezusa Chrystusa.

Obudźcie się teraz wobec kłamstw tzw. spirytualizmu. Aniołowie, których przyciągacie przy uczestniczeniu w takich praktykach, nie pochodzą z Nieba lub ze Światła. Będą się wydawać pochodzącymi ze światła, ale jest to oszustwo, którego szatan i jego demony sprytnie używają do kamuflażu swoich działań.

Pamiętajcie o jednej końcowej lekcji. Nawet jeżeli byście przedstawiali wasze pogańskie praktyki w ten sposób, że wyglądałoby to, jakbyście składali hołd Boskiemu Światłu z Nieba, będzie to kłamstwem. To kłamstwo i tych, którzy przekonują was do tej dziwacznej podróży do tzw. sfery duchowej — poza Tą od Mojego Ojca — zaniosą was tak blisko do szatana, że od pewnego punktu nie będzie już powrotu.

Jedyną Boską Sferą Miłości, która istnieje poza tą ziemią — jest Niebo. Wszystko inne, co wam powiedziano, to nieprawda. Jakkolwiek szatan chce, abyście uwierzyli, że tak jest. Realia są takie, że wciąga on te wszystkie nieświadome i przesądne dusze ze sobą i wszystkimi upadłymi aniołami w ciemności piekła. Wszystko w imię fałszywej miłości.

Pamiętajcie proszę, że Miłość, Prawdziwa Miłość, pochodzić może tylko od Boga, Przedwiecznego Ojca.

Wasz Kochający Zbawiciel

Jezus Chrystus

Ten wpis został opublikowany w kategorii Orędzia Ostrzeżenia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.