Czcijcie Mojego Ojca

Orędzie nr 87 z serii Ostrzeżenie

środa, 18 maja 2011, godz. 17.00

Moja ukochana Córko, tęskniłem za czasem, który obiecałaś Mi wczoraj. Zdaję sobie sprawę, że prowadzisz bardzo pracowite życie, ale pamiętaj, że Ja jestem Życiem, którego należy szukać przed wszystkimi codziennymi zajęciami.

Czas, by człowiek uczciwie zastanowił się nad swoim życiem

Dla ludzkości nadszedł czas na zastanowienie się nad życiem w prawdziwie szczery sposób. Wszystkie Moje Dzieci, wszędzie, w każdym zakątku świata, muszą zadać sobie to pytanie. Czy wierzą, że Bóg Ojciec istnieje, lub — czy nie wierzą? Zapowiedziane czasy ostateczne są coraz bliżej i bliżej i musicie dokonać wyboru. Czy uznajecie, Moje Dzieci, że stworzył was Bóg, Mój Przedwieczny Ojciec? Jeśli tak, to odpowiedzcie na kolejne pytanie. Ile czasu spędzacie, dziękując Mu za dar życia, rodziny i przyjaciół? Za dom, w którym mieszkacie? Za pokarmy, które spożywacie? Jeśli tego nie robicie, nie jesteście wyznawcami Prawdy.

Okażcie szacunek Mojemu Ojcu

Ci z was, którzy wierzą w Boga, Stwórcę wszystkich rzeczy —  czyż nie wiecie, że modlitwa jest niezbędna, jeśli zamierzacie skorzystać z przyszłego chwalebnego życia, które On dla was zaplanował? Mówcie do Niego codziennie. Okażcie Mu szacunek, na jaki zasługuje, ponieważ nie zwracając na Niego uwagi, obrażacie Mnie. Ja, wasz Boski Zbawiciel, Jezus Chrystus, wzywam teraz wszystkich Moich wiernych wyznawców, by zrozumieli, jak ważne jest oddawanie czci Mojemu Ojcu. Nie poświęcacie Mu uwagi, na jaką zasługuje. Wiele osób ma taki obraz Boga Ojca — surowego, przerażające i gniewnego. Tak więc wasz strach powoduje, że odsuwacie Go na bok. Gdybyście wiedzieli, jak bardzo On pragnie waszej miłości, upadlibyście natychmiast na kolana, prosząc Go o przebaczenie. Proszę, módlcie się do Boga Ojca. On potrzebuje waszej miłości. On potrzebuje waszej pobożności. Modlitwa do Mojego Ojca przynosi ogromne Miłosierdzie, kiedy prosicie Go w Moim Imieniu, by chronił was i ratował. On rzadko odmawia prośbom, zgodnym z Jego Najświętszą Wolą. Bóg, Mój Przedwieczny Ojciec, jest kochający i współczujący, a okazywana Mu wierność przyniesie światu wielkie łaski i Zbawienie.

Módlcie się do Mojego Ojca, aby uniknąć globalnej katastrofy

Módlcie się do Mojego Ojca w Imieniu Jego umiłowanego Syna, aby uniknąć globalnej katastrofy, a On wysłucha waszych modlitw. Tak niewielu na świecie, szczególnie chrześcijan, wzywa Go kiedykolwiek do pomocy. On, który z taką miłością stworzył człowieka na Swój Obraz, został zapomniany. Okażcie mu cześć, która jest obecnie niezbędna, aby pomóc złagodzić klęski żywiołowe, które pojawią się na Ziemi podczas Wielkiego Ucisku.

Mój Ojciec trzyma świat w Swoich Rękach. Jednak Jego Dzieci już nie oddają Mu czci i Go nie adorują. Nie zważają na fakt, że podczas gdy szatan nadal kradnie dusze, jest tylko jedna Moc, która wytrzyma wieczność, i jest to Moc Boga. W Swoim Miłosierdziu usłyszy wasze wołania o pomoc. Proszę, wołajcie do Niego teraz, szczególnie w tych czasach wielkiej zmiany.

Wasz ukochany Zbawiciel

Syna Boga, Wszechmogącego Ojca

Jezus Chrystus

Ten wpis został opublikowany w kategorii Orędzia Ostrzeżenia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.