Zamieszanie, co oznaczać będzie Moje Powtórne Przyjście

Orędzie nr 89 z serii Ostrzeżenie

piątek, 20 maja 2011, godz. 10.00

Moja najmilsza Córko, wiele osób zastanawia się, co naprawdę oznacza Powtórne Przyjście, więc pozwól Mi to wyjaśnić.

Po raz pierwszy przyszedłem na świat, aby odkupić ludzkość z wiecznej ciemności, tak aby mogła skorzystać z Wiecznego Życia. Bóg, Wszechmogący Ojciec, posłał Mnie ze Swojego Miłosierdzia, aby Życie miały wszystkie Jego Dzieci. Bez tego, ze względu na grzechy Adama i Ewy, nie byłoby to możliwe. Przyjdę powtórnie — tym razem, aby nagrodzić tych, którzy podążają za Mną.

W odniesieniu do tego Wydarzenia istnieje na świecie wiele zamieszania. Wielu ludzi wierzy, że Moje Powtórne Przyjście wskazuje nadejście końca świata. Tak nie jest, natomiast oznaczać ono będzie końcowy czas, kiedy szatan i jego zwolennicy, którzy tworzą nieopisane cierpienia na świecie, wygnani będą z ziemi na 1000 lat.

O Nowym Raju na ziemi

Ten Nowy Raj, który obiecałem, przyjdzie, kiedy niebo i ziemia połączą się w Jedność. Nowe Życie, które  przyniosę wszystkim Moim oddanym wiernym, jest życiem miłości i chwały. Wy, Moi wyznawcy, będziecie musieli jednak znieść wiele cierpień, gdy będzie odbywało się to przejście. Aby pomóc przygotować świat na to Wielkie Wydarzenie, przynoszę wcześniej Wielki Dar Mojego Miłosierdzia. Wielkie Ostrzeżenie, które każdemu z was da szansę zobaczenia swoich grzechów i tego, jak Mnie obrażają, umożliwi wam zobaczenie Prawdy. Kiedy zdacie sobie sprawę ze zmazy grzechu, który istnieje w was, dopiero wtedy naprawdę zrozumiecie smutek, który Ja czuję.

Spojrzenie na to, co stanie się na Sądzie Ostatecznym

Dzięki możliwości doświadczenia przez wszystkich tego Wielkiego Aktu Mojego Miłosierdzia będziecie mieć prawdziwy wgląd w to, co się stanie w Dniu Sądu Ostatecznego. W ten sposób dana wam będzie sprawiedliwa szansa, aby  jeszcze raz zawrócić do Mnie. Widzicie, Ja kocham was wszystkich z tak trwałą i głęboką pasją, że zrobię wszystko, aby uratować was z uścisku oszusta.

Ostrzegam jednak, że szatan będzie zwiększać swoją aktywność za pośrednictwem waszych braci i sióstr, aby skłonić was do odwrócenia się ode Mnie nawet po tym, gdy to Wielkie Wydarzenie się odbędzie. Musicie teraz otworzyć wasze umysły i odłożyć na bok całe ludzkie rozumowanie, aby zaakceptować Prawdę waszego istnienia na ziemi. Popełnione zostanie każde możliwe oszustwo, oparte na naukowym, ludzkim, logicznym myśleniu, aby uniemożliwić wam akceptację Prawdy.

Szatan nie chce, abyście wy, Moje Dzieci, przyszli do Mnie. Jego uścisk jak imadło musi być zerwany, ale może to być dokonane jedynie przy waszej pomocy. Nie pozwólcie mu zaciemniać waszego osądu jego kłamstwami. Będzie dla was bardzo trudne, aby zignorować jego argumenty, drwiny i szyderstwa, gdyż taka jest metoda jego działania.

Szatan działa poprzez innych ludzi, aby was zniechęcić

Wielu z was nie będzie wiedziało, że szatan działa w ten sposób poprzez innych ludzi, których poglądy być może respektujecie. Ale to jest właśnie dokładnie ta metoda, według której on pracuje. Będzie komunikować się przez te biedne dusze, które przyciągane są do ciemności. On zapewni, że ich umysły będą zablokowane na Prawdę Mojej Chwały i Wiecznego Życia, do których macie prawo. Nigdy, przenigdy nie pozwólcie, by jego wpływ zakłócił waszą miłość do Mnie. I pamiętajcie: Ponieważ on nie wygra tej walki, to te biedne dusze, które pójdą za nim, razem z nim wrzucone będą do piekła. Jeśli pragniecie Wiecznego Życia, wykorzystajcie ten czas na ziemi, aby potępić szatana, dopóki możecie.

Będę panował na ziemi przez 1000 lat

Moja Córko, będę panował na ziemi przez 1000 lat. Nie popełnijcie błędu, bo kieruję teraz wydarzeniami, które obecnie rozwijać się będą w świecie. Przygotowałem teraz drogę dla Mojego Nowego Królestwa na ziemi, a czas ten jest bliski. Znacznie bliżej, niż wielu pojmuje. Wiadomość ta będzie radośnie powitana przez wszystkich. Położy kres wszelkiemu cierpieniu na świecie. Zainicjuje Źródło miłości i chwały, aby miały w nim udział wszystkie Moje Dzieci.

Ten Nowy Raj wykracza poza wasze zrozumienie, ale posłuchajcie: To nowe życie, życie wolne od zmartwień, zaoferowane będzie wam wszystkim, Moim pobożnym wyznawcom. Nie będziecie niczego potrzebować. Wszystko otrzymacie ode Mnie. Każdy z was, kto wybierze to Chwalebne Królestwo, będzie zdumiony tym Drogocennym Klejnotem, który na was czeka. Módlcie się teraz, aby wasi bracia i siostry otworzyli oczy na Prawdę obietnic, które uczyniłem, tak aby i oni mogli wejść do Nowego Życia na ziemi.

Wasz kochający Zbawiciel

Jezus Chrystus

Ten wpis został opublikowany w kategorii Orędzia Ostrzeżenia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.