Przebaczenie — droga do wolności

Orędzie nr 90 z serii Ostrzeżenie

sobota, 21 maja 2011, godz. 10.40

Moja Córko, przebaczenie jest drogą do wolności. Kiedy przebaczacie tym, którzy was obrażają lub wyrządzają wam ból, stajecie się wolni duchem. Tak jest, kiedy radość wypełnia duszę. Oznacza to również, że Ja jestem w was obecny. Gdy przebaczacie innym, jest to znak miłości nie tylko do bliźniego, ale miłości do Mnie, waszego Boskiego Zbawiciela. Ci, którzy Mi nie wierzą, niech wiedzą, że kiedy przebaczają innym, Ja także jestem obecny i idę z nimi. Mimo to nie mają pojęcia, że tak właśnie jest.

Przebaczenie jest miłością. Moja miłość nie zna końca; ale błagam was, Moje Dzieci, umożliwcie Mi przebaczenie wam waszych grzechów. Gdybyście tylko mogli Mnie poprosić, abym to zrobił, nie tylko będziecie wolni, ale miłość i radość, których doświadczycie, będzie dla was zaskoczeniem. Ten akt pokory pozwali wam łączyć się w miłości z innymi. Wasze światło będzie świecić i będzie wpływać na innych w szczególny sposób, ale ani wy, ani inni nie będą tego świadomi. Gdy nastąpi akt umorzenia win, Moja miłość zaleje wasze dusze. Wasze czyste dusze będą jak magnes przyciągać innych do siebie.

Przebaczyć innym nie jest łatwo, Moje Dzieci. Duma i poczucie własnej wartości stoją w drodze tym wielkim aktom miłosierdzia. Jest to dzieło szatana. On wie, że brak przebaczenia prowadzi do innych, bardziej poważnych grzechów wobec Boga Ojca. Jeżeli nie możecie wybaczyć innym, przede wszystkim budujecie urazę, która, gdy się zaognia, prowadzi do nienawiści, a nawet morderstwa. W wielu przypadkach może doprowadzić to do wojny.

Gdyby ludzie sobie wszędzie wspaniałomyślnie przebaczali, wtedy nie istniałaby nienawiść. Nie tak częste byłyby morderstwa i rozprzestrzeniałaby się miłość, Miłość Boga, Przedwiecznego Ojca.

Uczcie się wybaczać sobie nawzajem. Odsuńcie na bok dumę i proście o Moje Miłosierdzie, bo gdy prosicie o coś zgodnie z Moją Świętą Wolą, wasza prośba zostanie spełniona.

Wasz Kochający Zbawiciel

Król Miłosierdzia

Jezus Chrystus

Ten wpis został opublikowany w kategorii Orędzia Ostrzeżenia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.