Proroctwo z Garabandal będzie się teraz stawać rzeczywistością

Proroctwo z Garabandal będzie się teraz stawać rzeczywistością

Orędzie nr 102  z serii Ostrzeżenie

wtorek, 31 maja 2011, godz. 15.30

Moja droga, ukochana Córko, przeszliśmy tak długą drogę w tak krótkim czasie. Był ku temu powód: Ponieważ cały czas istniała potrzeba, by przekazywać Moje Najświętsze Słowa światu, spragnionemu Mojej Miłości.

Oni jeszcze nie słuchają. Ponieważ nie chcą wiedzieć. Podczas, gdy wielu z Moich wiernych wyznawców jest teraz świadomych nadchodzących zmian, tak wielu nie ma w ogóle żadnego zainteresowania dla ostrzeżeń, dawanych do tej pory dla świata przez Moją Ukochaną Matkę. Proroctwa podane w Garabandal będą się obecnie stawać rzeczywistością. Przygotowujcie się teraz na to Wydarzenie, pozostało wam tylko kilka miesięcy na przygotowanie waszych dusz.

Proszę, nie bój się, Moja Córko; wiem, że wydarzenia te zasmucały cię, gdyż myślisz o przyszłości swoich dzieci. Ostrzeżenie zmieni wszystko, ale przedstawi rozwidlenie dróg. Ludzkość, gdy zostanie obudzona dla Prawdy o istnieniu Boga, wybierze następnie z własnej wolnej woli jedną z dwóch ścieżek. Drogę zbawienia. Albo drogę potępienia.

Kara zetrze wiele ze świata

Módlcie się mocno, by człowiek wybrał tę pierwszą. Bo jeśli tego nie uczyni, świat ucierpi najpoważniejszą karę, a znaczna jego część będzie starta. Dlaczego Moje Dzieci miałyby tego chcieć? Jednak z powodu grzechu człowiek postanawia niestety zignorować Moją Obietnicę i iść drogą oszusta. Powiedziałem wam, że nie podam wam daty Ostrzeżenia, która jest znana tylko kilku wybranym duszom. Bo jeśli Ta data byłaby podana publicznie, to ludzie skłanialiby się do szukania zbawienia z poczucia fałszywej pokory. Zaufajcie mi. Wszystko będzie dobrze, Dzieci. Jesteście pobłogosławione, aby otrzymać ten Cudowny Dar Objawienia. Świat będzie teraz wydawał się cichszy i nieco niezwykły w nadchodzących miesiącach, poprzedzających Ostrzeżenie. Gdy się to wydarzy — choć będzie to na niebie wizualnie spektakularne — tak spokojne będzie to Mistyczne Doświadczenie, że do tego cichego spotkania z waszym własnym sumieniem będziecie lepiej przygotowani.

Pamiętajcie, im więcej ludzi uprzedzonych będzie o tym Wydarzeniu, tym więcej dusz zostanie uratowanych. Módlcie się, módlcie o Moje Boskie Miłosierdzie dla tych dusz, które umrą podczas Ostrzeżenia. One potrzebują waszych modlitw.

Wasz kochający Zbawiciel

Jezus Chrystus