Dni Papieża Benedykta są teraz policzone

Orędzie nr 103  z serii Ostrzeżenie

środa, 1 czerwca 2011, godz. 11.00

Moja ukochana Córko, właśnie po raz kolejny zostałaś wypróbowana, by w Moje Najświętsze Imię nie rozminąć się z prawdą. Będzie się to zdarzać regularnie, gdyż nie minie ani jeden dzień, w którym oszust nie przestanie próbować odwodzić cię od tej pracy, poprzez zasiewanie wątpliwości w twoim umyśle.

Nie wolno ci patrzeć na przekazy innych wizjonerów lub słuchać innej osoby, twierdzącej, że przychodzi w Moim Imieniu, jeżeli przekazują ci wiadomość, która jest sprzeczna ze Słowem otrzymanym ode Mnie.

Moje proroctwa są dokładnie przekazywane tobie, Moja Córko. Szatan nadal będzie cię podchodził i zadawał ból, gdy się tego najmniej spodziewasz. Tak więc miej się cały czas na baczności. Dni Mojego ukochanego Wikariusza są już policzone. Zostawi Watykan, zanim nastąpi Ostrzeżenie. Zaufaj mi. Bądź Mi posłuszna. Robisz teraz właściwe postępy. Ale nigdy nie odwracaj oczu ode Mnie.

Nie bój się jednak żyć tak, jak zwykle, dopóki modlitwa i oddanie dla Mnie są integralną i istotną częścią twego życia. Mam zamiar sprawić, żebyś od tej pory nie była sama w tej pracy i aby tylko ci, którzy są kierowani przeze Mnie, mogli mieć na ciebie jakikolwiek wpływ.

Zaufaj mi, kiedy mówię, że szatan nie będzie sabotować Moich Słów ani zanieczyszczać tych przekazów, które otrzymujesz ode Mnie. W tym przypadku to się nie stanie, gdyż Misja ta jest najważniejsza i zaoferowana ci będzie, Moja Córko, każda ochrona. Jeśli kiedykolwiek poczujesz się zaniepokojona którymś z przekazów, po prostu poproś Mnie o odpowiedź, a na pewno ją otrzymasz. Nie pytaj  natomiast innych o ich punkt widzenia, bo nie są kompetentni, by komentować Moje Boskie Słowo.

Nie zajmuj się nigdy przekazami innego wizjonera. Jest to bardzo ważne, gdyż zaszkodzi to twojej pracy.

Już wiesz, że Ja, wasz Zbawiciel i Król Ludzkości sprawuję władzę. Nikt nie skala Mojego Słowa — nigdy. Bądź wdzięczna, że udzielony ci został dar prorokowania. Bądź Mi posłuszna cały czas. Nigdy nie obrażaj Mnie przez zwątpienie. Te czasy są całkowicie za tobą. Szukaj Mnie z pokorą w sercu i duszy. Zachowaj milczenie, gdy Moje Słowo jest wyśmiewane, atakowane, odrzucane, negowane i kwestionowane, gdyż nie jesteś w stanie odpowiedzieć za Mnie. Dowiesz się ode Mnie o wiele więcej, Moja Córko, jeśli usiądziesz i będziesz Mnie słuchać. Nasycę twój umysł darem rozeznania. Przyjmij ten dar. Nie miej wątpliwości. Ciesz się ze Mną.

To jest bardzo ważna Misja, różna od wszystkiego, co przekazywałem ludziom od czasów wczesnych proroków. Będzie wymagać z Twojej strony siły, w ludzkim rozumieniu. To, co jest ważne w tej chwili, to po prostu komunikować się ze Mną poprzez modlitwę, adorację i Najświętsze Sakramenty. Wszystko inne musi zostać poza tobą. Twoja rodzina jest bardzo ważna przez cały czas. Wszystko poza tymi dwiema sprawami należy do znacznie niższej kategorii. Spróbuj się odprężyć i poczuć Moją Miłość. Nie marnuj cennego czasu na zamartwianie się. Dołącz do Mnie w pełnej Jedności, a będziesz chroniona. Kocham cię, Moja Córko, i ufam ci.

Twój oddany Zbawiciel i Nauczyciel

Jezus Chrystus