Szatan werbuje młodych ludzi przez pop-kulturę

Orędzie nr 104 z serii Ostrzeżenie

sobota, 4 czerwca 2011, godz. 17.00

Moja droga, ukochana Córko, nawrócenie rozprzestrzenia się na całym świecie jako bezpośredni skutek Moich Przekazów, dawanych tobie. Cieszcie się, bo powiedziałem wam, że Moje Słowo, gdy jest czytane, rozpala dusze wszędzie, w tym te letnie dusze grzeszników. Gdy tysiące lat temu dałem światu Moje Słowo do Moich umiłowanych Apostołów, wywarli oni głęboki wpływ na ludzkość. Dziś, z wyjątkiem wyznawców Boga, Przedwiecznego Ojca i Jego Syna, Jezusa Chrystusa, wiele z tego, czego wtedy nauczono, zostało niestety zapomniane.

Moje przekazy dla ciebie, Moja Córko, są próbą uproszczenia Moich Nauk. Ale co najważniejsze, — powód, dla którego teraz mówię, to przypominać, uczyć i zaszczepić Moje Najświętsze Słowo w umysłach Moich Dzieci, aby mogły być uratowane ze szponów szatana.

Moja Córko, poprzez dar Ducha Świętego napełniłem twoją duszę mocą rozeznania. Zdolność ta została ci dana nie tylko, abyś mogła zrozumieć te przekazy, ale także po to, by ujawnić ci zło grzechu. Teraz, kiedy dostrzegasz grzech, wzbudza to twoją odrazę do tego stopnia, że czujesz się wstrząśnięta. Daję ci teraz przedsmak tego, co cierpię, kiedy widzę Moje Dzieci zarażone grzechem.

Wiele z tego, co widzisz w codziennym życiu, w mediach, kinie i telewizji, ma na ciebie dezorientujący wpływ. Grzech, jeśli jest obecny w duszach, przejawia się w taki sposób, że widoczne jest to poprzez pewne znaki. Ty, Moja Córko, możesz teraz dzięki Mojej Łasce natychmiast dostrzec grzech u kogoś. Pierwszym znakiem, jaki zobaczysz, jest arogancja i duma — gdy jeden człowiek uważa się za ważniejszego niż inny. Inne oznaki, które są okazywane, wywodzą się z grzechu pychy i chciwości.

Jednym z najbardziej szerzących się grzechów w dzisiejszym świecie jest seksualna perwersja. Gdy jest prezentowana światu, zawsze będzie kamuflowana humorem. Jest to sprytny sposób próby przekonania innych, że jest to naturalna część ludzkiej natury. Widzisz, Moja Córko, każdy człowiek na świecie lubi się śmiać i potrzebuje poczucia humoru, który jest darem od Boga. Więc kiedy propagowane jest dewiacyjne zachowanie seksualne, zwykle jest ono tak przedstawiane, aby was rozśmieszyć. To dzieje się nie tylko wtedy, kiedy poniżane są kobiety, ale także, gdy wpływa się na dzieci, by naśladowały złe, dekadenckie zachowanie jako powszednią pop-kulturę.

Szatan lubi rekrutować młode dusze. Więc wykorzystuje nowoczesne metody, by wziąć na cel te Moje drogie, małe Owieczki. One, Moje małe Dzieci, będą nieświadomie naśladować wstrętne zachowanie, które jest dalej potęgowane pod presją środowiska rówieśników.

Ostrzeżenie dla tych w przemyśle muzycznym

Ostrzegam teraz wszystkich w przemyśle muzycznym, filmowym i branży artystycznej. Jeśli kontynuować będziecie deprawowanie Moich Dzieci, zostaniecie surowo ukarani. Wy, Moje zbłąkane Dzieci, jesteście marionetkami w arsenale szatana. Wykorzystuje was, uwodząc najpierw przez urok bogactwa, sławy i dobrobytu. Potem atakuje waszą duszę. Później wciągnie was w głębiny deprawacji, gdzie jego demony wejdą do waszego ciała, dzięki czemu będą mogły realizować swoje własne, straszliwe żądze i seksualnie zdeprawowane akty.

Od początku pomyślicie, że jest to tylko nieszkodliwa rozrywka. Czy nie wiecie, że wasze dusze są kradzione? Czy nie obchodzi was to? Czy nie zdajecie sobie sprawy, że jeśli popełniacie te obsceniczne czyny seksualnej deprawacji, będziecie zgubieni na zawsze? Jeśli mocno pragniecie więcej emocji, jeśli ostatni akt już wam nie daje podniety, staniecie się nienasyceni. Potem zniszczycie siebie samych. Jak myślicie, dlaczego tak wielu z was, którzy mieszkają za tą fałszywą fasadą, którą jest kultura gwiazd, popełnia samobójstwo, przedawkowuje narkotyki, doznaje uczucia depresji i rozdzierającej serca rozpaczy? Nie wiecie, że szatan chce mieć wasze dusze szybko? Im szybciej umieracie w stanie grzechu śmiertelnego, tym szybciej szatan może ukraść Bogu, Ojcu Wszechmogącemu, waszemu Stwórcy, waszą duszę.

Jest to trudne do zrozumienia dla Moich Dzieci, które uwikłane są w tym kłamstwie. Ale pomyślcie o tym tak: Nawet jeśli żyjecie w grzechu, Światło Boga jest jeszcze w was obecne. Wielu grzeszników i ateistów nie pojmuje tego. Kontynuują swą spiralę grzechu i zbliżają się do piekła. I tylko ze względu na Światło Boga utrzymują się przy zdrowych zmysłach. Bez Bożego Światła ziemia byłaby w ciemności. Ta ciemność, raz doświadczona, następnie by was sterroryzowała. Wasze grzeszne czyny nie tylko byłyby dla was odpychające, ale chcielibyście uciec i się ukryć. Ale nawet wtedy, gdyby Boże Światło nagle się pojawiło, nie bylibyście w stanie wytrzymać Jego oślepiającego blasku i siły.

Bez Światła Boga w duszy panuje kompletna ciemność. Ponieważ wy, Moje Dzieci, nigdy nie musiałyście obejść się bez tego Światła, nie będziecie w stanie przetrwać, o ile kiedykolwiek to Światło zgaśnie.

Pielęgnujcie swoją duszę, jest ona wszystkim, co będziecie mogli zabrać ze sobą do następnego Życia.

Ostrzeżenie da wam poznać sens tego, jakie to uczucie. Jeżeli podczas Ostrzeżenia znajdować się będziecie w stanie grzechu śmiertelnego, nie bójcie się, gdyż jest ono właśnie jedynie tym: ostrzeżeniem. Niestety — tak szokujące będą wasze grzechy, gdy pojawią się w ich surowym i okropnym stanie, że może to mieć na was wpływ fizycznego wstrząsu. Nie czekajcie aż dotąd. Uczyńcie coś już teraz dla waszego duchowego życia. Rozważcie godność waszej duszy. Pielęgnujcie waszą duszę, ponieważ jest wszystkim, co będziecie mogli zabrać ze sobą do następnego Życia. Wasze ciała nie mają znaczenia. Jeśli jednak używacie waszego ciała, danego wam jako dar przez Boga, Wszechmogącego Ojca, w tak grzeszny sposób, że stajecie się przyczyną grzechu innych, to wasze ciało spowoduje upadek duszy.

Moje Dzieci, pomyślcie o waszym przyszłym szczęściu. Wasz czas na ziemi jest tylko ułamkiem czasu, który obejmuje całość waszej egzystencji. Brak dbałości o duszę gwarantuje wam samotny pobyt w piekle, w którym nie istnieje nic poza wiecznym bólem i mękami.

Każdego dnia miliony szybko zdążają w kierunku bram piekła

Każdego dnia, w chwili śmierci, miliony dusz szybko kroczy w kierunku bram piekła. Potężni ludzie, przywódcy, bogaci, biedni, piosenkarze, aktorzy, terroryści, mordercy, gwałciciele i ci, którzy są winni aborcji. Jedynym wspólnym mianownikiem ich wszystkich jest to, że żaden z nich nie wierzył, że istnieje piekło.

Wasz kochający Zbawiciel i Nauczyciel

Jezus Chrystus

Ten wpis został opublikowany w kategorii Orędzia Ostrzeżenia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.