Klucze Rzymu zwracane są obecnie do Boga, Wszechmogącego Ojca

Orędzie nr 106 z serii Ostrzeżenie

poniedziałek, 6 czerwca 2011, godz. 10.30

Moja droga, ukochana Córko, bądź teraz silna. Treść Moich przekazów do Ciebie powoduje u ciebie obawę, której nie powinnaś ulegać. Czasami czujesz się tak samotna w tej pracy, jednak Ja stoję przy tobie każdego dnia i nie oddalam się od ciebie. Moje orędzia, jak już ci wcześniej mówiłem, nie zawsze przynoszą radość do duszy. Wierzący jednak zrozumieją, że kara jest konieczna, aby oczyścić świat.

Wiem, że zawartość jest czasem trudna do przyswojenia, ale musisz Mi całkowicie zaufać. Po raz kolejny zwracam ci uwagę, abyś nie angażowała się wobec tych ludzi, Moich wiernych, którzy podważają, analizują i szukają luk w Moim Świętym Słowie. W tym przypadku ani ty, ani te dusze, nie mają prawa tego robić. Musisz być Mi posłuszna teraz. Nie zwracaj uwagi na tych, którzy nadal mają w pogardzie i potępiają Moje Słowo; nie jest to już twoja sprawa.

Tak, oczywiście, będziesz krytykowana, gdy głosisz Moje Słowo. Ignoruj tych, którzy próbują cię teraz absorbować. Czas jest zbyt krótki, aby był tracony na takie odwracanie uwagi. Osoby, o które musisz się teraz martwić to Moje biedne Dzieci, którym brak wiary lub ci, którzy nie znają Mnie i Mojego Przedwiecznego Ojca. To oni są tą wielką troską dla Mnie, podczas gdy rozumiani jako dobrzy chrześcijanie ci, którzy zawsze starają się dostrzegać Moje Słowo, poświęcają swój czas na analizy, zamiast po prostu stosować Moje Nauki i modlić się za ich biednych braci i siostry. Cenny czas jest w ten sposób zmarnowany,

Moja Córko powiedz światu, że przepowiedziane katastrofy żywiołowe uderzą w ziemię teraz. Wszystko rozpocznie się teraz, tak wiele, tak szybko. A wszystko z powodu zamkniętych na Słowo Boga Ojca oczu grzeszników, schowanych w swych gniazdach rozpusty.

Wierzący, nie obawiajcie się

Wierzący, módlcie się teraz. Nie obawiajcie się. Zaoferuję wam w każdym czasie Moją Boską Ochronę, jeśli nawet będziecie wyśmiewani w Moje Imię. Modlitwa da wam siłę i odwagę, gdy szatan i jego słudzy wyleją teraz swój jad na Moje Dzieci. Gdy ich ohydne akty wojny przeciwko ludzkości zaczynają eskalować przez terroryzm, monopol walut światowych i zatrucie ziemi poprzez umyślne zanieczyszczenia, słuchajcie mnie teraz: Gniew Boga Ojca będzie spadać teraz i szybko. Modlitwa musi być prowadzona w grupach na całym świecie, gdyż to pomoże uniknąć niektórych z tych wydarzeń.

Módlcie się za Mojego ukochanego Papieża Benedykta. Jest on otoczony przez bardzo potężnych wrogów Boga, żarłoków władzy i kontroli Mojego Kościoła. Modlitwa może pomóc opóźnić jego bliskie odejście, gdy będzie zmuszony, jak przepowiedziane, do opuszczenia Watykanu. Módlcie się, módlcie się, módlcie się na czas za ten okres, gdyż będzie najciemniejszym, jaki kiedykolwiek spotka Moje wyświęcone Sługi, biskupów, kardynałów i wszystkich Moich prawdziwych wyznawców. Klucze Rzymu zostaną teraz zwrócone Bogu, Wszechmogącemu Ojcu.

Nadszedł czas na walkę przeciw szatanowi i jego złym zwolennikom. Ich próby sabotażu ludzkości zostaną surowo potraktowane; będą znosić wielkie cierpienia za swoje złe czyny.

Podnieście się teraz Moje Dzieci. Dajcie pierwszeństwo waszemu pełnemu zaufaniu, zawierzeniu i oddaniu dla Mnie. Codzienna modlitwa, Eucharystia i Msza pomoże Mi i Mojemu Ojcu wykorzenić zło. Podążajcie za Mną. Weźcie Mój Kielich, a kiedy to uczynicie, będziecie się cieszyć Wiecznym Życiem.

Wasz Kochający Zbawiciel

Król Ludzkości

Jezus Chrystus

Ten wpis został opublikowany w kategorii Orędzia Ostrzeżenia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.