Przesłanie miłości do wszystkich Moich wyznawców

Przesłanie miłości do wszystkich Moich wyznawców

Orędzie nr 110 z serii Ostrzeżenie

środa, 8 czerwca 2011, godz. 21.00

Moja droga, ukochana Córko, cieszę się dziś z wiary okazywanej przez Moich umiłowanych wyznawców na całym świecie, którzy przez te orędzia słuchają Mojego apelu. Cieszę się z powodu głębokiej wiary, którą okazują Moje ukochane Dzieci w świecie, który Mnie odrzuca. Moje drogie Dzieci, ci, którzy wierzą we Mnie, przynoszą Mi łzy radości w chwilach smutku. Gdyby nie ci z głębokim nabożeństwem do Mnie, byłbym niepocieszony.

Moje Dzieci, które Mnie kochają, muszą Mnie teraz posłuchać. Pozwólcie Mi wziąć was w ramiona i sobie wyjaśnić, jak ważna jest wasza wiara. Wasza wiara jest jak Płomień w Moim Sercu, który nigdy nie umiera. Może ona migotać od czasu do czasu, ale zaszczepię w was energię dla podtrzymania tego płomienia. Wy, Moje Dzieci Światła, zwyciężycie ciemność, ale musicie trzymać się razem, by jako jedność walczyć z antychrystem.

Szatan nie może wygrać, bo to jest niemożliwe

Zawsze rozumiejcie ten ważny fakt: on, oszust, nie może wygrać i nie wygra, bo to jest niemożliwe. Dlatego zawsze musicie przyjmować, że Moje Światło i Światło Mojego Przedwiecznego Ojca nigdy się nie zmniejszy. Gdyż to nie jest światło, które zgaśnie. Mimo to ciemność przyciągnie biedne dusze, zwabione w jej kierunku. Te biedne, wprowadzone w błąd Dzieci są w Moim Sercu i znaczą dla Mnie tak samo wiele, jak wy. Wy, Moje Dzieci, jak w każdej rodzinie musicie się troszczyć o upartych braci i siostry. Nieważne jak ciężkie są ich grzechy, nie osądzajcie ich nigdy. Przyprowadźcie ich z powrotem do Mnie. Rozmawiajcie z nimi. Módlcie się o Moje Boże Miłosierdzie dla nich. W ten sposób, w chwili śmierci, mogą być uratowani z sideł złego.

Wołajcie teraz wszędzie. Przypominajcie wszystkim Prawdę. Ignorujcie jakiekolwiek zaczepki. Ale gdy wyjaśniacie Moim Dzieciom, jak bardzo je kocham, nie narzucajcie im swoich poglądów. Zamiast tego — po prostu wyjaśniajcie, że zostały one stworzone przez Boga Ojca. Powiedzcie im, że posłał Mnie, Swego Jedynego Syna, aby je uratować. Aby dać im szansę na życie Wiecznym Życiem. Następnie powiedzcie im, że ich kocham, i że idę z każdym z nich w każdej minucie dnia.

Nawet wtedy, gdy jestem świadkiem ich odrzucenia i zła czynionego innym, jestem nadal tutaj, obok nich, mając nadzieję, że zwrócą się do Mnie i poproszą Mnie o pomoc. Bo gdy tak uczynią, obejmę ich ze łzami radości i ulgi. Pomóżcie Mi uratować te cenne dusze. Nie pozwólcie oszustowi Mi ich odebrać. One są waszą rodziną. Moją rodziną. Jesteśmy Jednym. Nawet jedna zgubiona dusza jest tą jedną za dużo.

Dziękuję, Moje ukochane Dzieci, na całym świecie. Wiedzcie, że poprzez Ducha Świętego jestem teraz z wami o wiele silniej obecny niż w jakimkolwiek innym momencie historii. Weźcie Mnie za rękę i chodźcie ze Mną do Nowego Raju na Ziemi, który będzie waszym wspaniałym domem w przyszłości.

Wasz ukochany Zbawiciel

Jezus Chrystus

Król Miłosierdzia

Ten wpis został opublikowany w kategorii Orędzia Ostrzeżenia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.