Przygotujcie wasze rodziny, że będą świadkami Mojego Krzyża na niebie

Orędzie nr 109 z serii Ostrzeżenie

środa, 8 czerwca 2011, godz. 16.45

Moja droga, ukochana Córko, muszę dzielić z tobą uczucia, które znoszę teraz. Pierwsze z nich jest uczuciem szczęścia, bo mam przynieść tak wiele Miłosierdzia Moim Dzieciom podczas Oświetlenia Sumienia, które jest już blisko. Następnym uczuciem są Moje łzy wielkiego smutku dla nieświadomych tego Wydarzenia i tych, którzy są  nieprzygotowani. Moje Dzieci będą musiały powiedzieć o tym Wielkim Wydarzeniu tak wielu swoim przyjaciołom i rodzinom, aby uratować ich dusze. Nieważne, że będą się oni uśmiechać lub wyśmiewać wasze twierdzenia, potem wam podziękują. Powiedzcie im prawdę. Poproście, aby otworzyli swe umysły. Powinni być świadomi tego, czego będą świadkami, a gdy ujrzą Mój Krzyż na niebie, będą przygotowani. To wszystko, co potrzebują zrozumieć. Zaakceptują wtedy dyskomfort, który będą znosić, gdy ich wcześniejsze życie odtworzone zostanie przed ich oczami. Powiedzcie im, aby przemyśleli swe życie i przypomnieli sobie krzywdy, jakie może wyrządzili swoim bliźnim, braciom i siostrom.

Rozprzestrzeniajcie Moje Słowo po Ostrzeżeniu

Moje Dzieci, jak tylko nastąpi Ostrzeżenie i będzie miało miejsce Nawrócenie, ruszajcie szybko, by rozprzestrzeniać Moje Najświętsze Słowo. Istnieje ku temu pilna potrzeba, bo będzie to decydujący okres. Wtedy to, za sprawą Moich ukochanych wyznawców na całym świecie, Moje Dzieci pozostaną na właściwej drodze. Będzie to czas, kiedy modlitwa i nawrócenie mogą osłabić wpływ spustoszenia, które nastąpi przez panowanie zarówno antychrysta, jak i fałszywego proroka.

Zaakceptujcie teraz Prawdę, jaką ona jest. Nie bójcie się Prawdy. Przyjmijcie Ją. W przypadku, gdy tak uczynicie, zostaniecie uwolnieni i wasze zaufanie do Mnie pozwoli wam prawidłowo bronić Mojego Słowa. Strach was powstrzyma, Moje drogie Dzieci. Odwaga zdobędzie dusze. Wasza walka w Moim Imieniu złagodzi Moje cierpienie i przyniesie Wieczne Życie dużo większej liczbie dusz — dusz, które rozpaczliwie potrzebują waszej pomocy.

Moja Miłość do was, Dzieci, jest wszechogarniająca i nigdy nie słabnie. Mój Krzyż jest ciężki, ale jeśli przyjmiecie go z miłością w waszych sercach, będzie wam zdawał się lekki. Moi ukochani wyznawcy, wyświęceni Słudzy i świeccy, bądźcie Moją przyszłą armią, która pomoże pokonać szatana. Módlcie się teraz o siłę, aby stawić czoła wyzwaniom w wierze. Dawanie przez was przykładu i Dar, który przyznam każdemu z was, ślubujących Mi wierność, spowoduje natychmiastowe nawrócenie, kiedy tylko będziecie głosić Moje Najświętsze Słowo. Pamiętajcie, Ja Jestem teraz z wami cały czas. Wielu z was, którzy przez pewien czas byli blisko Mnie, będzie teraz doświadczać silniejszej obecności Ducha Świętego i mocy rozeznania, które was zadziwią. Przyjmijcie to jako jeden z największych Darów, dawanych dziś człowiekowi. Nie obdarzałem takim mnóstwem tych łask, odkąd Moi Apostołowie otrzymali cenne Dary za pośrednictwem Ducha Świętego.

Wy, Moi wyznawcy, w tym wyświęceni Słudzy, jesteście Moim Prawdziwym Kościołem. Z pomocą Boga, Przedwiecznego Ojca, chcę was tak prowadzić, byście mogli maszerować z wszystkimi Moimi Dziećmi w kierunku Nowego Raju, który czeka na was wszystkich.

Wasz Kochający Zbawiciel

Jezus Chrystus

Ten wpis został opublikowany w kategorii Orędzia Ostrzeżenia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.