Obfitość Miłości przy Adoracji uczyni was silniejszymi i spokojniejszymi

Orędzie nr 113 z serii Ostrzeżenie

niedziela, 12 czerwca 2011, godz. 19.00

Moja ukochana Córko, łaski otrzymywane przez Moje Dzieci podczas eucharystycznej Adoracji są potężne. Nie tylko dają wam siłę znoszenia cierpień życia, ale wzmacniają was w miłości do Mnie, waszego oddanego i wiernego Zbawiciela.

Miłość, która rozlewa się nad duszami podczas Adoracji, dawana jest obficie. Dusze czują ten przypływ łask na tak wiele różnych sposobów. Pierwszym darem jest pokój w waszych duszach. Poczujecie to natychmiast po zakończeniu czasu w ścisłej Jedności ze Mną.

Tak wiele, wiele Moich Dzieci odmawia sobie wielu darów, które mam do zaoferowania podczas Adoracji, gdy spędzacie jedną godzinę waszego czasu podczas Mojej Obecności na ołtarzu. Podczas gdy katolicy zdają sobie sprawę z mocy Eucharystii, wielu nie docenia znaczenia tego najważniejszego czasu ze Mną,  spędzonego na rozmyślaniach. Po prostu ignorują ten dar. To ich nudzi, gdy muszą spędzić ten dodatkowy czas ze Mną.

Ach, gdybyście tylko wiedzieli, jak silnymi by to was uczyniło. Wasze obawy i niepokoje zostałyby rozproszone, gdybyście po prostu dotrzymali mi towarzystwa w spokojnej, intymnej refleksji. Gdyby Moje Dzieci mogły zobaczyć Światło, które otacza ich dusze podczas tej specjalnej, Świętej Godziny, byłyby zdziwione.

Dzieci, podczas tej godziny jesteście bardzo, bardzo blisko Mnie. Wtedy wasz głos, wasze prośby, wasze obietnice miłości dla Mnie, będą słyszane. Wiele wspaniałych łask będzie wam, Dzieci, w tym czasie danych, proszę więc, nie ignorujcie Mojej prośby, aby spędzać ten czas w Moim towarzystwie.

Nagrody uwolnią was od zmartwień

Nagrody uczynią was wolnymi od zmartwień, lżejszymi na sercu, umyśle i duszy, i wewnętrznie spokojniejszymi. Gdy przyjmiecie Mnie podczas Eucharystii, napełnię wasze dusze. Ale gdy przyjdziecie do Mnie w Adoracji, ogarnę was do tego stopnia, że upusty Mojej Łagodnej Miłości nasycą wasze umysły, ciało i dusze. Poczujecie siłę, która przyniesie wam trudne do zignorowania, spokojne zaufanie.

Przyjdźcie teraz do Mnie, Dzieci. Potrzebuję waszej obecności. Potrzebuję, byście mówili do Mnie, gdy Moja Boża Obecność jest najsilniejsza. Kocham was i chcę przelać na was wszystkie Moje łaski. Dzięki temu możecie włączyć wasze dusze do Mojego Najświętszego Serca.

Wasz kochający Zbawiciel

Jezus Chrystus

Ten wpis został opublikowany w kategorii Orędzia Ostrzeżenia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.