Intelektualny religijny snobizm obraża Mnie

Orędzie nr 116 z serii Ostrzeżenie

środa, 15 czerwca 2011, godz. 10.00

Moja córko, dzisiaj chcę ostrzec tych Moich oddanych wyznawców, którzy publicznie głoszą Moje Imię, by przestrzegali Prawdy Moich Nauk i postępowali ostrożnie.

Kocham wszystkich Moich wyznawców, a zwłaszcza tych, którzy zawsze okazują pokorę. Jestem jednak zawiedziony, gdy poważni i gorliwi chrześcijanie, którzy głoszą Moje Słowo, próbują analizować Moje Nauki w głośny i dyktatorski sposób. Nie wystarczy im rozprzestrzenianie Mojego Słowa, oni uważają, że muszą przenieść Moje Nauki na scenę ludzkiej, intelektualnej debaty, która służy tylko jednemu celowi. Udowodnić innym, że są oni bardziej kwalifikowani do zrozumienia Mojego Najświętszego Słowa. Tak są pochłonięci zamiarem udowodnienia, że mają rację, że powodują podziały pomiędzy Moimi prawdziwymi wyznawcami. Ich poważne i głębokie oddanie, jakie Mi okazują, może być niewystarczające w ich prawdziwej Miłości do Mnie, która zawsze powinna wynikać z pokory.

Muszą przyciszyć swoje donośne głosy, pełne intelektualnej krytyki. Muszą się zatrzymać, słuchać Mojego Głosu i oprzeć się pokusie udowadniania innym swojej wiedzy o sprawach duchowych. Bo kiedy to robią, są winni grzechu pychy. Nie znają Mnie wcale, gdyż nie znajdują czasu, by stawać się cichymi i skromnymi w Moich oczach; oczach, które widzą wszystko. Jeśli ci Moi poważni wyznawcy nie staną się mniejsi w Moich oczach i nie ukorzą się przede Mną, nie będę w stanie przyciągnąć ich do Siebie.

Wysławiajcie Mnie. Honorujcie Moje Słowo. Idźcie za Moim przykładem. Nigdy nie prześladujcie innych w Moim Imieniu, a w szczególności waszych sióstr i braci chrześcijan.

Wasz ukochany Nauczyciel i Zbawiciel

Jezus Chrystus

Ten wpis został opublikowany w kategorii Orędzia Ostrzeżenia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.