Nadal rozprzestrzeniaj Moje Słowo — posyłam ci wielu ochotników

Orędzie nr 126 z serii Ostrzeżenie

wtorek, 28 czerwiec 2011, godz. 19.30

Moja najmilsza Córko, przeszkody, które musisz pokonać, gdy cierpisz dla Mnie, są coraz wyższe. Próby oszusta odciągnięcia cię od tej pracy nigdy nie były tak potężne. Musisz być silna i zdecydowana wobec takich ataków. Wiedz, że on, oszust, nigdy nie odciągnie cię ode Mnie, choć próbuje i nadal jeszcze będzie próbował. Jest to jeden z najtrudniejszych etapów w twojej misji. Samotny, trudny i powodujący w tobie głęboki ból fizyczny oraz ból duszy. z tymi atakami i rozpoznać, czym one są.

Posłuchaj Mnie teraz, Moja Córko. Musisz rozprzestrzeniać Moje Słowo szybko na całym świecie, korzystając z każdej pomocy, która zostanie ci posłana. Posyłam ci wielu ochotników, a ich praca przynosi już owoce.

Wszystko, co musisz teraz zrobić, to przekazywać dalej Moje Słowo dla ratowania dusz. Nigdy się nie poddawaj. Wiem, że jest to kuszące oraz że poniżenie, które musisz wytrzymać, nie jest dla ciebie łatwe. Pozwól Mi trzymać cię mocno za rękę i prowadzić się teraz w kierunku siły, której potrzebujesz.

Moje błogosławieństwo rozpostarte zostało wokół ciebie dla wzmocnienia twojej obrony tak, że obecnie nic nie stoi na drodze do zagwarantowania, by świat mógł usłyszeć Mój Głos.

Twój kochający Zbawiciel Jezus Chrystus

Ten wpis został opublikowany w kategorii Orędzia Ostrzeżenia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.