Modlitwa może zapobiec konfliktom w świecie

Orędzie nr 129 z serii Ostrzeżenie

piątek, 1 lipca 2011, godz. 23.00

Moja najmilsza córko, modlitwa i nabożeństwo do Mnie jest jak woda podana spragnionemu człowiekowi. Jeżeli nie macie wody, wasze pragnienie będzie trwać, aż w końcu z braku wody umrzecie.  Ci, którzy Mnie znają, kochają i okazują pobożność wobec Mnie, muszą zrozumieć jedną rzecz. Jeżeli nie będziecie kontynuować Przyjmowania Mojego Ciała i regularnie modlić się do Mnie, bardzo szybko przestaniecie Mnie pragnąć. Bez tego pragnienia będziecie się oddalać ode Mnie do momentu, aż wasze umysły zostaną odwrócone przez pokusy i grzech zostanie w nich zasiany przez szatana. Moje Dzieci, bez Mojej prawdziwej Obecności w waszym życiu będziecie niczym.

Bądźcie w pogotowiu przez cały czas.  Modlitwa strzeże was przed grzechem. Wasza pobożność wobec Mnie może przyciągać zwodziciela, tak że będziecie częściej wyszydzani, ale bez regularnego nabożeństwa dla Mnie, utracicie cel, chodząc po tym świecie.

Wierni, zrozumcie, że modlitwa może zapobiec wielu konfliktom na świecie. Modlitwa odmawiana przez tę wizjonerkę i innych widzących już złagodziła bezpośrednie zagrożenia dla Papieża Benedykta, ale nie na długo. Modlitwa do Mojej Błogosławionej Matki może przesuwać góry, osłabić wpływ potwornych okrucieństw, również tych przepowiedzianych, i nawrócić grzeszników.

Zapamiętaj tę lekcję, Moja córko — modlitwa pełni rolę zbroi przeciwko zwodzicielowi.  Przede wszystkim musisz się nauczyć konieczności regularnej modlitwy na rzecz twojej misji. Musisz przeznaczyć więcej czasu na cichą refleksję wraz ze Mną. Bo jeśli tego nie uczynisz, osłabi się twoja uwaga wobec Moich przekazów i mogą pojawić się błędy. Bądź ostrożna, Moja córko, kiedy odnosisz się do dat danych ci przepowiedni. Jeżeli Ja mówię o miesiącach, może to być w każdej chwili w ciągu roku. Nigdy nie myl ludzkiej interpretacji z terminami danymi ci przeze Mnie. Ja nie podaję żadnej konkretnej daty wydarzeń, tylko terminy. Te przepowiednie wydarzą się, ale tylko z Ręki Mojego Przedwiecznego Ojca.  Zaufaj Mi bardziej. Twoje modlitwy i Moich wiernych mogą pomoc opóźnić, a w niektórych przypadkach zapobiec żywiołom. Zawsze o tym pamiętaj.

Módlcie się, módlcie się, módlcie się. Bo jeżeli czynicie to z serca, to wasze modlitwy będą wysłuchane. Módlcie się za tych światowych przywódców, których życie zakończy się wkrótce przez nienawistne, złe czyny.  Oni i ci z zatwardziałymi sercami, winni nieludzkich przestępstw, potrzebują przede wszystkim waszych modlitw. Zawsze módlcie się za grzeszników, ponieważ Ja kocham wszystkie Moje dzieci i potrzebuję waszych modlitw, aby wybawić je od ognia piekielnego.

Wasz zawsze Miłosierny

Jezus Chrystus

Ten wpis został opublikowany w kategorii Orędzia Ostrzeżenia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.