Narcyzm – zaraza współczesnego świata

Orędzie nr 135 z serii Ostrzeżenie.

Otrzymano czwartek, 7 lipca 2011, godz. 21.00

Moja ukochana córko, chcę by świat wiedział, że moja miłość dociera do wszystkich ludzi na całym świecie podczas przygotowania do Wielkiego Ostrzeżenia. Jestem pełen radości, ponieważ wiem, że Moje dzieci, zwłaszcza te, które  Mnie nie znają, po tym Wielkim Akcie Miłosierdzia ostatecznie uznają, że istnieję.

Jedną z najbardziej niepokojących wad, które dotknęły Moje dzieci na tym świecie, jest narcyzm,  miłość własna. Ta zaraza dominuje na każdym poziomie społeczeństwa i jest jedną z ulubionych metod diabła aby wprowadzić do dusz Moich dzieci jego demony. Można zobaczyć jak ludzie ci są dumni i wychwalają się tak, że inni oddają im cześć. Na pierwszym miejscu jest ich miłość własna, a jeśli to nie wystarcza, pragną uwagi i uwielbienia od innych. Trudno nie zauważyć jak wielki nacisk wywiera szatan na ich dusze. Obsesja własnego wyglądu sprawia, że nawet krzywdząc własne ciało robią to, co konieczne jest do ich samouwielbienia. Nie jest im łatwo dojrzeć obecność szatana w swoich duszach, ponieważ są zbyt dumni i zadufani w sobie, by spostrzec jego wpływy. Grzech narcyzmu nasila się przy końcu czasów i dla wielu priorytetem staje się ich wygląd, zdrowie i egocentryzm kosztem przyjaciół, a nawet rodziny. Miłość własna jest postrzegana w dzisiejszym świecie jako cecha godna podziwu. Nigdy jednak nie jest ona w pełni zaspokojona, ponieważ szatan wciąż rozbudza ją na nowo.

Dzieci, grzech pychy rozszerza się teraz na całym świecie. Nie przyjmujcie tej formy zachowania jako codziennego elementu waszej egzystencji. Tak wielu młodych ludzi uważa fizyczną doskonałość za cel, do którego trzeba dążyć. Jeżeli widzicie takie zachowanie, to jest ono godne politowania. Ludzie ci łamią Pierwsze Przykazanie, a jeśli nie schodzą z tej drogi, to oszust wprowadza coraz większe zamieszanie do ich życia.

Narcyzm przejawia się dziś we wszystkich dziedzinach życia, włącznie z polityką, modą, filmem a nawet moim własnym Kościołem. Nie można osiągnąć pokory, jeżeli cierpicie na narcyzm. Bez pokory natomiast nie można wejść do Królestwa Ojca Mojego.

Wasz kochający Zbawiciel Jezus Chrystus

Ten wpis został opublikowany w kategorii Orędzia Ostrzeżenia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.