Niech Moi wyświęceni słudzy przygotują swoje stada

Orędzie nr 136 z serii Ostrzeżenie

sobota, 9 lipca 2011, godz. 16.00

Moja ukochana córko, raz czynisz wielkie postępy w rozeznaniu odnośnie Moich wiadomości, a następnie zatrzymujesz się i odczuwasz agonię wątpliwości. Te wątpliwości, które pojawiają się na tym etapie Mojej łączności z tobą, mogą wprowadzać cię w błąd. Jest to twój sprawdzian wiary, Moja córko, ponieważ nikt nie może zakładać, że zawsze będziesz Mnie godna. Przyjmij to cierpienie, Moja córko, bowiem przy wypełnianiu tego dzieła zawsze będziesz wystawiana na takie próby. Zaufaj Mi i powierzaj ciągle swoją wolną wolę, a wzmocnię cię przy tej pracy.

Moja córko, w tym czasie istnieje wielu wizjonerów, z którymi komunikuje się z Moja Matka, Archanioł Michał czy Trójca Przenajświętsza, ale jest ich mniej, niż myślisz. Niektórzy z wizjonerów pozostaną w ukryciu, a ich trud będzie wiadomy tylko dla świętych w niebie. Inni zostali wysłani do świata jako posłańcy. Ty jesteś jednym z nich. Moja córko, to nie będzie łatwa misja, dlatego dopuszczam na ciebie niepowodzenia, próby i pomyłki. Tylko wtedy, gdy przyzwyczaisz się do tych sytuacji, będziesz stawać się coraz silniejsza i przestanie cię martwić to, co inni mogą o tobie pomyśleć. Pamiętaj, że na każdym kroku tej misji to Ja cię prowadzę.

Ważne jest, abyś zapewniła przekazanie jak największej liczbie biednych dusz prawdy Moich Słów. Musisz zaznajamiać moich kapłanów z treściami zawartymi w tych przesłaniach, żeby mogli przygotować swoich wiernych przed nadchodzącym Ostrzeżeniem. Nie jest ważne, czy Kościół uznaje teraz te wiadomości, ponieważ czas ucieka. Moi wyświęceni słudzy potrzebowaliby wielu lat, by uznać prawdziwość tych orędzi, więc pracuj dalej. Moja córko, z Mojego powodu będziesz mieć wielu wrogów. Musisz zaakceptować ten fakt i nie pozwalaj, by stanowiło to przeszkodę na twej drodze. Moje przesłania nawróciły już tysiące dusz. Duże znaczenie ma to, abyś słuchała Mnie nieustannie, bo przez to więcej dusz może zostać wybawionych.

Rozumiem, że tę pracę prowadzisz w samotności i jest dla ciebie zatrważająca, ale pamiętaj, że tylko osoby z otwartym sercem są wystarczająco silne, by przekazywać Moje Słowa. Z kolei znajdziesz odwagę, widząc, że te wiadomości szybko trafiają do szerszej publiczności. Nie odczuwaj więc przygnębienia i, choć tak się trudzisz, zachowaj radość. Będziesz zawsze cierpieć w Moim Imieniu, ale z czasem doświadczysz pełnej radości. Twój krzyż ratuje miliony dusz, przyjmij go więc z wdzięcznością.

Wszyscy Święci pomagają ci, wzmacniając twoją obronę przed szatanem, który robi wszystko, aby cię zatrzymać. Nigdy jednak mu się to nie uda, ponieważ ręka Mojego Ojca dosięgnie wszystkich tych, którzy sabotują twoją pracę dla zbawienia dusz. Oprzyj się o Mnie, a Ja cię poprowadzę tak, aby moje wiadomości dotarły do milionów ludzi, wierzących i niewierzących, w każdym zakątku świata.

Wasz ukochany Nauczyciel

Jezus Chrystus

Odkupiciel człowieka