Moje Przekazy przyniosą łzy nawrócenia

Orędzie nr 139 z serii Ostrzeżenie

czwartek, 14 lipca 2011, godz. 14.30

Moja najdroższa córko, nie możesz nigdy zapomnieć, że ci, którzy mówią w Moim Imieniu, będą wykpiwani, ośmieszani i nazywani głupcami. Mówię ci tu o Krzyżu. Nigdy nie miej złudzeń, gdy i tobie to się przydarzy.

Wielu teraz kwestionuje Moje Słowo. Niektórzy formułują prawdziwe pytania, jedne, których podstawą jest miłość do Mnie, podczas gdy inne są tak sformułowane, by Moje Słowo wydawało się głupie i bez sensu. Moje dzieci, musicie zaakceptować to, że muszę teraz nasilić Moje przekazy do was, ponieważ nie pozostało już wiele czasu. Jest bez znaczenia, że Moje Słowo jest kwestionowane, zamiast być dla was radością. Wiedzcie, że przeszkody pojawiają się wtedy, gdy przemawiam do Moich dzieci w taki sposób. Wtedy będziecie wiedzieć, że to jestem Ja, który przemawia. Jeżeli podczas czytania Moich Przesłań poczujecie łzy w oczach, wtedy będziecie wiedzieć, że są to łzy nawrócenia — dar dla każdego z was z mocy Ducha Świętego.

Wiele Moich dzieci odczuwa zakłopotanie, kiedy Moje Słowo jest dawane światu w taki sposób. Dlaczego miałbym zaburzyć ich normalną rutynę. Moje Słowo nie przyniesie radości każdej duszy, ponieważ czasami prawda może być przerażająca.  Jeżeli usiądziecie i pozwolicie, by Mój pokój zalał wasze dusze przez poddanie się Mojej Świętej Woli, doświadczycie prawdziwego zadowolenia. Dzieci, zaufajcie Mi. Nie barykadujcie się przede Mną. Słuchajcie uważnie, co Ja mówię, a zabiorę was w podróż do Wiecznego Zbawienia.

Zapamiętajcie, że Bóg Ojciec teraz zarządza Swoim Królestwem, którego żaden człowiek nie może zniweczyć. Każda próba dokonania tego, zakończy się fiaskiem. Skoro grzesznicy kontynuują obrażanie Mnie i Mojego Przedwiecznego Ojca, Jego ręka gotowa jest, by spaść błyskawicznie. Powstrzymuje się On ze względu na Ostrzeżenie — czyli do czasu, aż nastąpią nawrócenia. Wy wszyscy, którzy nie akceptujecie Prawdy, musicie wiedzieć, że macie już niewiele czasu, by przygotować wasze dusze.

Módlcie się za siebie nawzajem, tak by wasze dusze zostały uratowane.

Wasz kochający Zbawiciel

Jezus Chrystus

Król ludzkości

Ten wpis został opublikowany w kategorii Orędzia Ostrzeżenia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.