Zjednoczcie wasze rodziny, by cieszyć się Nowym Rajem na Ziemi

Orędzie nr 141 z serii Ostrzeżenie

sobota, 16 lipca 2011, godz. 23.00

Moja droga Córko, gdy dusze są zagonione, na zewnątrz może się wydawać, że są pełne radości i żyją pełnią życia. W rzeczywistości mogą być stracone dla Mnie, co sprawia Mi wielki smutek. Tak wielu na tym świecie jest zatroskanych codziennym życiem, zajętych mnóstwem spraw, zapominając, że świat ten zrobiony jest z gliny. Że czas ich pobytu tutaj jest tak krótki. Wszystkie osobiste rzeczy w końcu staną się niczym. Ludzie po śmierci przemieniają się w glinę, lecz ich dusze pozostają żywe i nigdy nie umierają.  Dusza będzie istniała na wieki.

Mówię wam teraz, Moje dzieci, abyście połączyli wasze rodziny i przyjaciół w Jedność bliską Mojemu Sercu, a gdy to uczynicie, będziecie się rozkoszowali Nowym Rajem na Ziemi przez 1000 lat — zawsze zjednoczeni. Jest to Moja obietnica dla was wszystkich. Żyjcie swoje życie odpowiedzialnie. Zawsze stawiajcie wasze rodziny przed wszystkim innym na tym świecie. Zawsze pokładajcie wasze zaufanie we Mnie.

Przyprowadźcie wasze rodziny do Mnie. Jeżeli nie zechcą przyjść dobrowolnie, módlcie się do Mnie, a Ja dam im zachętę, której potrzebują. Ja zawsze odpowiadam na modlitwy z prośbą o ratowanie duszy.

Wasz ukochany Zbawiciel

Jezus Chrystus

Ten wpis został opublikowany w kategorii Orędzia Ostrzeżenia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.